FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 843 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Woda w samochodzie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Woda w samochodzie"   

Hektorian
 Wysłana - 29 sierpień 2010 11:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, posiadam Seata Leona wczoraj podczas mocnego deszczu zaczęła woda kapać od strony pasażera a dokładnie pod spodem schowka. Jak temu zaradzić?

tryk5
 Wysłana - 29 sierpień 2010 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

zobacz czy nie masz spływu zatkanego. Jest on zaraz przy przedniej szybie pod maską. Prawdopodobnie to jest przyczyną.

dumad
 Wysłana - 29 sierpień 2010 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

miałem tak w sharanie, w sumie to do tej pory tak jest.też się coś zapchało i spływem wali do środka. cała podłoga gnije. sprawdź

Zmieniony przez - dumad w dniu 2010-08-29 11:42:09

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

akfalung
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Cieknie Ci z filtra p. pyłkowego. Sprawdź czy masz dobrze założony filtr i taki gumowy kołnierz na który spływa woda z podszybia i sprawdź czy nie cieknie Ci prze łączeniu filtra z karoserią auta.

fellowes
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 00:42       [zgłoszenie naruszenia]

Tak to jest jak się kupuję samochód w Bogatyni, albo Sandomierzu.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Woda w samochodzie

Warto przeczytać: pogawędka o cofniętych budzikach | Sprzęgła w japońcach | tarcze brembo + klocki ferodo. mondeo mk1 | Ubezpieczenie i rejerstracja | Polerka | polerowanie bezpieczne | biały dym z rury i brak oleju w silniku | Lancia Delta i pasy bezpieczeństwa! | Motor 50cm3 dla 14 latka | YAMAHA DT 80!!!!!!!!!!!!PILNE | Oznaczenia felg i opon - co znacza poszczegolne litery i cyfry ? | Kratka do ML 320 | A tak mi obrobili vena. | problem honda acord 2000r | Tuning Kia | Szkodzi silnikowi ?? | seks mama syn | seks syna z matka | beatsfactory | delta | czarny | rosyjskie forum | miasta przeprowadzić | nurse | OPIS KONTROLEK BMW E90 | opowiadania erotyczne o sexsie z psem | pes | kychnia polska | playboy zyla | opowiadania bestiality | Sex z siostraPaulina Szost | opowiadanie ertyczne kobieta i mali chłpcy | i konie | kobieta i konie sex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.