FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14786 razy ¬
 
ROZRYWKA | Polityka
Wojna w Iranie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojna w Iranie"   
 
mm2006
 Wysłana - 5 lipiec 2008 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

A niby co rozumiesz przez słowo "dobrze"? Dobrze to będzie tylko nie nam.

 
Salomo
 Wysłana - 5 lipiec 2008 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt nam nie bedzie dobrze wiec trzeba walczyc
_______________________________
 
Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

 
gieniuxxl
 Wysłana - 5 lipiec 2008 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

xpander to jest sensacja ale tylko dla tych, którzy na codzień nie zadają sobie zbyt wiele trudu aby zweryfikować informacje podawane im do ogólnej wiedomości dla mas przez większość mediów(wiekszość mediów to środki masowej propagandy finansowane przez pewne grupy ludzi mających bardzo dużo pieniędzy)
Trzeba zasięgnąć informacji z różnych źródeł(często mówiących o zupełnie sprzecznych rzeczach), samemu przeanalizować i wyciągnąć słuszne wnioski za pomocą swojego własnego rozumu, a prawda jest tylko jedna i trzeba jej szukać...

Niestety ludzie w dzisiejszym świecie są zbyt wygodni i często też zbyt pochłonięci wirem codziennych rzeczy(obowiązków i rozrywki) cierpią na chorobę niemożności dogadania się z innymi, ponieważ nie są w stanie rozważyć i przemyśleć na spokojnie pewnych rzeczy, tylko z góry wiedzą jakie mają zdanie(często narzucone im przez to co mówią "znawcy i autorytety" w wielu mediach) i to powoduje od razu pewne wrogie/szydercze nastawienie do tych osób, którze mają nieco inne spojrzenie na świat niż oni sami.
Tacy ludzie często nawet nie chcą poddać pod rozwage takiej czy innej opinii, bo z góry zakładają, że ta osoba już się myli jeśli jej zdanie wprost kłóci się z tym co oni sami do tej pory uznawali za słuszne/prawdziwe.
Problem w tym, że poznanie całej prawdy często nie jest takie proste jak się wydaje i stąd tak wielkie niezrozumienie wśród ludzi, a to akurat jest bardzo na rękę tym możnym tego świata, którzy chcą nami rządzić i rządzą, bo łatwiej jest zniewolić ogłupiałe społeczeństwa, które nie będą się buntować z powodu ucisku władzy bo się nie dogadają sami ze sobą z kim tak naprawde mają walczyć, a na końcu to walczą sami ze sobą... i dalej tkwią w ucisku rządzących...

Świadomość społeczeństw i poznanie całej prawdy(choćby była bardzo gorzka) jest podstawą do tego aby coś zmienić na lepsze w dzisiejszym świecie.

Salomo dzisiaj dobrze jest tym, którzy mają władzę nad pieniądzem i prowadzą wojnę ekonomiczną... uciskając biednych i okradając całe społeczeństwa, z takiego działania bierze się cała niesprawiedliwość tego świata, główna przyczyna zła na świecie, a ludzie, którzy za to odpowiadają(nie wiem czy można ich tak nazwać, bo do człowieczeństwa im daleko, a bliżej do zwierząt) zostaną potępieni.

P.S. Salomo wiesze, że w Jedwabnym to sami Żydzi są odpowiedzialni za śmierć swoich braci? Jeśli tego nie wiesz proponuje się dowiedzieć coś o tym, a może nawet podejmiesz się sam badań naukowych i przeprowadzisz ekschumacje zwłok pomordowanych tam Żydów? Niestety możesz napotkać się na silny opór pewnych środowisk Żydowskich, które niesłusznie zasłaniając się swoją wiarą nie pozwoją na taką ekschumacje, a może poprostu zależy im żeby ludzie nie poznali prawdy?
Wkońcu jedynym źródłem prawdy dla nich jest Tora i wiedzą dzięki niej jak mają postępować żeby to im było dobrze... problem w tym, że oni się nie utożsamiają na równi z resztą ludzi, bo oczywiście wiedzą lepiej od chrześcijan czy wyznawców islamu lub też innych religii. I w ich rozumieniu ci "inni" ludzie(jak to nas nazywają goje?) już nie muszą mieć tak dobrze jak oni... a to oznacza jakieś takie wywyższanie się ich spośród innych narodów... czyli co? Są poprostu nietolerancyjni, nie tolerują Palestynczyków, Libańczyków, Jordańczyków, Syryjczyków, Irakijczyków, Irańczyków itd.(nie wiem czy kogokolwiek tolerują niż samych swoich?)
I słyną z tego, że nazywają ludzi antysemitami, którzy nie zgadzają się z ich światopoglądem i błędnym postrzeganiem wielu rzeczy. To jest taka ich broń, bo przez medialną propagandę wszyscy ludzie, którzy walczą z ich uciskiem i wyzyskiem innych są automatycznie nazwani antysemitami i chce się ich zmiszczyć za wszelką cenę, bo to oni mają władzę i pieniądze.

Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących. I mam nadzieje, że wszechobecna władza nie usunie tego posta, czy tematu.
_______________________________
 
Nigdy się nie poddawaj!!!!

 
Salomo
 Wysłana - 5 lipiec 2008 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ale moj podpis to taki sarkazm, masz soga.

Zmieniony przez - Salomo w dniu 2008-07-05 21:55:22
_______________________________
 
Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

 
gieniuxxl
 Wysłana - 5 lipiec 2008 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Też żebyście nie myśleli, że to wszyscy Żydzi są jacyś źli czy coś, bo to jest tylko pewna grupa ludzi(kontrolujących emisję pieniądza), która się wywodzi z tego środowiska i zapragnęła rządzić światem, ta grupa jest naprawdę bardzo przewrotna, bo oni nawet są w stanie poświęcić życie swoich braci żeby osiągnąć swoje cele i też wielu swoich ziomków oszukują.
_______________________________
 
Nigdy się nie poddawaj!!!!

 
Solitarius
 Wysłana - 6 lipiec 2008 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

A Saddama powiesili za zbrodnię przeciw ludzkości... Cięzko uwierzyć w to, że to rząd USA stoi za zamachami z 11 września. Nie chodzi tu o brak dowodów - taka wersja wydarzeń jest po prostu tak nieludzka, okrutna i przerażająca, że wiele osób w ogole jej nie rozpatruje. Wyobraźcie sobie reakcję świata gdyby kiedyś pojawiły się niezaprzeczalne dowody na to, że WTC bylo pretekstem do wypowiedzenia wojny.

 
mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 07:09      [zgłoszenie naruszenia]

gieniuxxl - po pierwsze jesteś mądrym i zdrowo myślącym człowiekiem, za co gratuluje bo trudno dzisiaj takiego spotkać. Po drugie mam nadzieje, że kiedyś te fakty nawet przypadkiem ujrzą światło dzienne. Ja nadal usilnie wierzę, że Bush jest biblijnym antychrystem.

 
Salomo
 Wysłana - 6 lipiec 2008 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Bush?.
Czemu mnie nie wymieniłeś?.
_______________________________
 
Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

 
mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie, Ty jesteś Illuminati , prawda GeniuXXl?

 
gieniuxxl
 Wysłana - 6 lipiec 2008 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Salomo jest dobrym człowiekiem tylko takim troche oryginalnym, wkońcu wszyscy się różnimy...

mm2006 poczytałem sobie troszke(nie wszystko) tego do czego doszedł w swoich badaniach Łobaczewski i przyznam, że jest to bardzo interesujące i potwierdza wiele faktów od strony psychologii i zachowań się ludzkiej psychiki na tematy bardzo ogólne jak i te o których tu mówimy.
Aż strach pomyśleć jaki jest portret psychologiczny wielu obecnych polityków...

Polecam wszystkim aby sobie to poczytać.
_______________________________
 
Nigdy się nie poddawaj!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojna w Iranie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26