FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14786 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Wojna w Iranie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojna w Iranie"   

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam również na jednym z forów temat o grupie Illuminati.

Salomo
 Wysłana - 6 lipiec 2008 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe, ciekawe przeczytam

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

Solitarius
 Wysłana - 6 lipiec 2008 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nadal usilnie wierzę, że Bush jest biblijnym antychrystem.

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie śmiejcie się

Katav
 Wysłana - 6 lipiec 2008 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Gieniu XXL proszę Cie o wypowiedzi tylko na temat!

Salomo
 Wysłana - 6 lipiec 2008 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chcę sobie wyobrażać ile by taka wojna potrwała. Do dzisiaj sie mecza z talibami w Afganistanie, co bedzie w Iranie gdy teren daje jeszcze lepsze pole do popisu jesli chodzi o strategie wojny podjazdowej itd. Ciekawe jak zareaguje Pakistan, kraje arabskie i Rosja na wiesc wojny. Mozemy sie tylko modlic zeby caly ten syf nie nabral ogolnoswiatowego rozmachu. Hah zreszta juz widze jak plona ambasady US, Izraela i sojuszników w Europie i na swiecie. Tymbardziej zanosi sie na to ze do koalicji wlaczy sie prozachodnia Francja Sarkozyego gdzie duzy procent spoleczenstwa to islamscy niedouczeni, agresywni imigranci. Peace

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jedno pytania jakie przychodzi mi teraz do głowy to takie, czy teraz kupować broń i kopać schron czy poczekać.

gieniuxxl
 Wysłana - 6 lipiec 2008 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Katav,
moje wypowiedzi łączą się z całym tym tematem bezpośrednio lub pośrednio i nie widzę podstaw do możliwość kasacji tematu.
Ogólnie taki sam zwykły monolog informacyjny na tematy propagandowe zmierzające wbić w podświadomość ludzi, że to Iran jest zły, to niewiele wnoszą...
Jak już pisać mało wartościowe rzeczy to napisze, że ropa w przeciągu ostatnich kilku dni oscyluje w pobliżu 145$ za baryłkę i zapewne już niebawem znów pobije kolejne rekordy. Ale to nie jest najważniejsze w tym wszystkim...

Salomo, bardzo dobre przemyślenia.
Według mnie na chwilę obecną gdy wybuchnie ta wojna to nie rozniesie się zbyt daleko właśnie za sprawą pewnych ponad narodowych uzgodnień Rosja-USA, czyli uzgodnili pewnie coś takiego: wy nam pozwolicie podbić Iran(na chwilę obecną widzę właśnie, że to będzie strona USA/Izrael/Francja), a wy(Rosja) weźcie sobie Gruzję i Ukrainę.

mm2006, wedug mnie lepiej poczekać, jak mają nas rozwalić to i tak rozwalą ale myśle, że to byłoby zbyt ryzykowne posunięcie...

Zmieniony przez - gieniuxxl w dniu 2008-07-06 17:38:17

Nigdy się nie poddawaj!!!!

Salomo
 Wysłana - 6 lipiec 2008 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Tyle ze Gieniu wschodnia Ukraina w calosci i zachodnia po czesci dalej jest w rekach Rosji wiec po co ja zbrojnie podbijac jezeli jej wolna czesc moglaby stawic zaciety opor. W koncu Ukraina to 50mln ludzi wiec zwykle pierdniecie nie wystarczy by zgasic ich zludzenie wolnosci . Gruzja prawie na pewno zostanie zajeta. Czeczenia kompletnie straci szanse na niepodleglosc. Ciekawe co Turcja na to ze Rosja wejdzie do Gruzji, choc nie wiem jakie stosunki dyplomatyczne lacza Gruzje z Turcja. A no i juz na pewno kociol balkanski powroci. Dziwie sie czemu odlaczono to ucisnione Kosovo od Serbii chyba wlasnie po to by miec kolejny powod do wojen na balkanach. Po prostu ktos chce zrobic duzy syf a potem zaonczyc go wielkim swiatowym pokojem, laczeniem sie w zwiazki, unie itd. by wreszcie utworzyc rzad swiatowy.

Zmieniony przez - Salomo w dniu 2008-07-06 18:00:27

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

Rząd światowy i tak będzie, czy tego chcemy czy nie. Albo wprowadzą go pod przymusem, zabijając miliony ludzi, lub też wywołają III wojnę światową po której ludzie będą aż o to błagać, żeby ich(biedne owieczki) wziął pod opiekę jakiś pasterz (rząd światowy). Wtedy zgodzą się na wszystko. Słyszałem też (z niepewnego źródła), że ma wtedy zostać wprowadzona religia lucyferjanizmu (lub o pokrewnej nazwie, cele i założenia jednak te same), mająca na celu całkowite zniewolenie, inwigilację i podporządkowanie sobie ludzkości.

Ps. Oglądał już ktoś film o którym mówiłem?

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-07-06 18:21:37

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-07-06 18:24:06

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojna w Iranie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26