FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14786 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Wojna w Iranie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojna w Iranie"   

Solitarius
 Wysłana - 6 lipiec 2008 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Słyszałem też (z niepewnego źródła), że ma wtedy zostać wprowadzona religia lucyferjanizmu (lub o pokrewnej nazwie, cele i założenia jednak te same), mająca na celu całkowite zniewolenie, inwigilację i podporządkowanie sobie ludzkości.

proponuję założyć nowy temat na forum zjawisk niewyjaśnionych lub na dowolnym forum dla nawiedzeńców wierzących w 2012, antychrystów, HAARP i inne tego typu ******ły. Pisząc to w tym temacie tylko się ośmieszasz i przy okazji sprowadzasz dyskusję na złe, niepoważne tory.

gieniuxxl
 Wysłana - 6 lipiec 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Solitarius, troszkę postów wcześniej napisałem, żeby samemu rozważyć pewne sprawy, które niby od razu kłócą się z naszym światopoglądem i nie wyszydzać/ośmieszać ludzi którzy uważają troche inaczej niż większość(kiedyś zdecydowana większość twierdziła, że to Słońce krąży wokół Ziemi).

Dyskusja która się tu rozpoczęła jest bardzo szeroka i po to jest forum aby szeroko dyskutować.
To co wydaje Ci się na pierwszy rzut oka zupełnym bezsensem(sam bym tak powiedział jak bym nie poczytał/przemyślał i wyciągnął odpowiednie wnioski) może mieć sens.

Akurat dopiero co czytałem sobie taki artykuł bardzo ciekawy, a który podsuną mi pod rozwagę mm2006, chociaż nie każdy jest w stanie go zrozumieć, gdy ma zakorzenione pewne stereotypy.
Dosłowinie szokiem dla mnie było to co pisał "wysłannik" tak dobrze powiedzianych rzeczy dawno nie widziałem i w wielu sprawach się z nim zgadzam.
Solitarius to specjalnie dla Ciebie artykuł:
[prawda2.info/viewtopic.php?t=2864]

Salomo pewnie masz racje co do Ukrainy... Polska niestety też jest już placem boju ale ekonomicznego, bo od lat schładzają naszą gospodarkę, sprzedają nasze firmy i powodują, że stajemy się coraz biedniejsi i systematycznie zniewalają...

Nigdy się nie poddawaj!!!!

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Solitarius - każdy wierzy w to co chce. Forum jest od tego, żeby dzielić się informacjami z innymi oraz wyrażać swoje zdanie. Tutaj akurat powstał taki temat i opisujemy w nim wszystko co ma z tym związek. Jeśli Ci się nie podoba, nie musisz tutaj ani pisać, ani tego czytać, zostaw to takim "nawiedzeńcom" jak my

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-07-06 19:16:53

xpander
 Wysłana - 6 lipiec 2008 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

O III WŚ macie inny temat.

Znawca -

Solitarius
 Wysłana - 6 lipiec 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Forum jest od tego, żeby dzielić się informacjami z innymi oraz wyrażać swoje zdanie. Tutaj akurat powstał taki temat i opisujemy w nim wszystko co ma z tym związek. Jeśli Ci się nie podoba, nie musisz tutaj ani pisać, ani tego czytać, zostaw to takim "nawiedzeńcom" jak my

Zgadzam się z Tobą co do tego, że forum jest miejscem do dzielenia się informacjami z innymi i nikt nie zmusza mnie do czytania postów innych. Nie zabraniam Ci wierzyć w to, w co wierzysz, a tym bardziej pisać o tym, ale to jest akurat temat o wojnie w Iranie, a ta religia, która ma powstać po III WŚ - ten lucyferjanizm - z aktualną sytuacją w Iranie nie ma NIC wspólnego. Skomentowałbym tutaj te rewelacje oraz artykuł, który podrzucił kolega z góry, ale to by oznaczało rozpoczęcie dyskusji, którą i tak prędzej czy później usunąłby jakiś moderator z powodu offtopowania. Załóż odpowiedni temat, a tam pogadamy.

Zmieniony przez - Solitarius w dniu 2008-07-06 19:28:42

mm2006
 Wysłana - 6 lipiec 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Oki, rozumiem :) Sprowadźmy dyskusję na właściwy tor. Za jakiś czas założy się temat o Illuminati, roku 2012 itd.

alltrue
 Wysłana - 7 lipiec 2008 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

jedno pytania jakie przychodzi mi teraz do głowy to takie, czy teraz kupować broń i kopać schron czy poczekać.

Moim zdaniem w racje żywieniowe warto się zaopatrzyć, broń niewiele da skoro istnieje broń masowego rażenia. Najważniejszy jest mózg, nikt nam go nie odbierze (no jednak są nieliczne sposoby:). Stać bezczynnie też nie możemy (My Polacy), bo jednak będziemy uwikłani w ten konflikt tak czy owak. Jesteśmy w Unii, USA chcą nam tarczę postawić, na wschodzie mamy Rosję, nie wiadomo po której stronie w czasie konfliktu będziemy i już teraz liczą się pewne decyzje (traktak lizboński, tarcza antyrakietowa itd.) na dalszy rozwój wydarzeń.

IMHO temat ładnie się rozwinął, tylko niektórzy piszą jak urwani z sajens fikszyn

%-)

brokenhead
 Wysłana - 8 lipiec 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wg agencji AFP:Iran uderzy w Izrael,amerykanska flote w Zatoce Perskiej i amerykanskie zywotne interesy na calym swiecie,jesli USA zaatakuje Iran z powodu ich programu nuklearnego-mowi doradca ajatollaha Chomeiniego,Ali Szirazi.Robi sie coraz "ciekawiej".Nie wiem juz kogo mam bardziej potepiac-amerykanska hegemonie czy islamski fanatyzm?

Salomo
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki islamski fanatyzm?. Irański patriotyzm i chec bycia liderem w regionie.

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego liderem ?

Dlaczego zydzi maja miec atomowke a muslimy nie ?

[http://www.campaignforliberty.com/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojna w Iranie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26