FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14785 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Wojna w Iranie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojna w Iranie"   

maciekk_dg
 Wysłana - 25 marzec 2009 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

tak samo Ameryka nie widziała zagrożenia w Wietnamie, 2 razy w Afganistanie i w Iraku

Katav
 Wysłana - 25 marzec 2009 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę Aivenie że jeśli chodzi o czołgi i myśliwce to rzeczyczywiście masz racje. Niestety problem w tym, że Iran pracuje nad wszystkimi typami uzbrojenia (Bomba atomowa to max) ale powiem ci że Iran posiada broń, która przy dobrej taktyce i zaskoczeniu USA mogła chwilowo załamać Amerykanów i zmusić ich do użycia tylko i wyłącznie rakiet balistyznych. Chodzi mi o torpedy typu
Koosar czy odpowiedniki rosyjskich Szkwałów. Myślę, że lotniskowce amerykańskie w Zatoce Perskiej naprawdę mogą czuć się niebezpiecznie.

Pozdrawiam

F W I
 Wysłana - 25 marzec 2009 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie oni wspieraja terroryzm?

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

Katav
 Wysłana - 25 marzec 2009 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Wg. izraelskiego wywiadu Iran w każdej chwili może wyprodukować bombę nuklearną, obawia się tylko zachowania społeczności międzynarodowej. Władze irańskie wyczekują na odpowiedni moment by rozpocząć budowę.

[news.money.pl/artykul/iran;do;konca;roku;moze;miec;bombe;atomowa,166,0,438438.html]
Pozdrawiam

F W I
 Wysłana - 25 marzec 2009 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale ja sie pytalem o terroryzm

Fluff.y
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę.
[http://www.europa21.pl/wiadomosc/450-Hamas_otwarcie_przyznaje_sie_do_otrzymywania_iranskiej_pomocy].

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Aiven
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

F W I nie moge przedstawić ci żadnych konkretnych dowodów oprócz własnych domysłów i wycinków prasowych - tak jak wspomniał Fluff.y. Po prostu, ja na ich miejscu bym tak robił. Chcąc być kimś w regionie kreował bym się na bardziej religijnego niż Mahomet i pomagał tępić Amerykanów, tak żeby nikt nie mógł mi tego otwarcie udowodnić ale tka żeby każdy zainteresowany wiedział.
Katav - masz racje Iran od jakiegoś czasu przygotowuje się do oborny. Jednak nie liczył bym na większe sukcesy niż Irak (5 armia świata wg liczby ludzi). Torpety superkawitacyjne są przyszłością w wojnie morskiej ale już teraz są sposoby jej niszczenia np. system AN/AWS-1 Rapid Airborne Mine Clearance System (RAMICS). tuaj link do wiki [pl.wikipedia.org/wiki/AN/AWS-1_Rapid_Airborne_Mine_Clearance_System] . Opór będzie partyzantką z którą nie można wygrać bez olbrzymiej ilości czasu i środków ( Sri lanka - xx lat walk. W tym roku może w końcu będzie koniec, rządowa strona wygrywa).

Tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Aiven
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę z innej beczki. Iran jaki trudno spotkać w mediach.

[http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=136875&highlight=Iran]

To naprawdę piękny kraj

Tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

ziemon
LADY
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Aiven - sog

Zmieniony przez - ziemon w dniu 2009-03-25 22:06:48

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

F W I
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

e

nie popadajmy w paranoje

nie interesuje sie arabami, nie lubie ich i odstrzleilbym caly swiat islamski, ale wracajac na ziemie

zadne ludobójstwa, przesladowania w Iranie sie nie dzieja, zadne zamachy samobojcze, ataki, bomby, pułapki etc.
Ma suwerennie wybrana w wyborach wladze, parlament i prezydenta, ktorzy pewno nie zakopuja w ogrodkach bomb samorobek na żyda. Mimo iz spory wplywa na panstwo nadal wywieraja stronnictwa i kregi fundamentalistyczne, jest to panstwo dosyc nowoczesne i w miare (jak na arabow) cywilizowane.

A to ze Zydom czy USA nie podoba sie ze Iran pracuje nad bomba atomowa mnie nie wiele obchdozi. Rozumiem ze Izreal czulby sie zagrozony wobec takiego obrotu spraw, choc sami tez maja taka bron. Natomiast nie mozna odbierac dazen do budowy broni atomowej jako terroryzm czy zagroznie dla bialego świata. Zreszta Pakistan takze takowa posiada a jest to kraj o wiele bardziej targany konfliktami wew. , natomiast w Iranie jest spokoj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojna w Iranie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26