FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14659 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Wojna w Iranie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojna w Iranie"   

Katav
 Wysłana - 4 czerwiec 2008 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Prezydent Iranu, na konferencji prasowej FAO w Rzymie ogłosił się Prorokiem!!!!
Bardzo intresujące
[http://www.tvn24.pl/12691,1552389,wiadomosc.html]

alltrue
 Wysłana - 4 czerwiec 2008 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze gada gościu, polubiłem go

%-)

Katav
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

W Izraelu zaczyna się kolejna interesujaca dyskusja w sprawie Iranu. Myślę, że chcą tam wykolegować Olmerta, i zastapić go tym lekkomyślnym syjonistą, który spejlanie judzi do wojny!!!
[wiadomosci.onet.pl/1763851,12,item.html]

Katav
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co mi wiadomo, Olmert jest już od paru dni w USA, w środę 4 czerwca czyli przedwczoraj rozmawiał z Bushem na temat Iranu. Myślę, że prawdopodobnie wszystko jest już ustalone. Myślę, że w grę wchodzi najpierw blokada zatoki, a jeśli to nic nie da to atak militarny.

[wiadomosci.onet.pl/3573045,relacjetv.html]

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Blokada zatoki czyli ?

[http://www.campaignforliberty.com/]

Katav
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Casus
Może się trochę ogólnikowo wyraziłem w sprawie zatoki, chodzi o blokadę morską Iranu przez okręty USA.
Pozdrawiam

gieniuxxl
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe spostrzeżenia i rozwój wydarzeń, choć brakuje mi dywersyfikacji źródeł informacji... tylko onet i tvn... nie da nam szerokiego spojrzenia na ten problem i pełnego PRAWDZIWEGO obrazu rzeczywistości...
Tak na marginesie dodam(nie obrażając nikogo), że moim zdaniem te portale informacyjne rysują rzeczywistość taką w jakiej żyją małe dzieci, które wierzą w latające renifery i wyidealizowany świat... choć jakieś ziarnko prawdy pewnie tam też jest, ale rzeczywistość jest często dużo bardziej złożona...

Ropa po okresie niewielkich spadków po rekordowych wynikach(sięgnęła 135$ za baryłkę) już znów zaczyna piąć się w górę! Dziś już prawie 134$ czyli rekordy znów zagrożone...

Nigdy się nie poddawaj!!!!

Izi-Krejzi
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Bush zakończy te religijną ciemnotę w Iranie:pierwszy+, Niewdzięczni dla polskiego sojusznika amerykańcy dostaną po jajach,a do tego może złapią kryzys gospodarczy.Rzucą odznakę światowego policjanta i sędzi,spakują manatki i wrócą w podskokach do texasu paść bydło:drugi+, Izraelczycy postąpią analogicznie jak wuj sam:trzeci+, Benzyna w czasie napaści amerykańskiej będzie po 10zł/litr(jazda rowerem-samo zdrowie i ekologia):czwarty+, Nasz rząd będzie musiał się wypiąć na amerykańskie prośby udziału w "misji stabilizacyjnej" jeśli po doświadczeniach z Afganistanem i Irakiem nie chce politycznego samobójstwa i tym samym zakończyć "strategiczne partnerstwo":piąty+,
Mądrale stawiający USA za wzór wszystkiego będą siedzieć cicho jak myszki:szósty+(podwójny)

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Katav ale co USA moglyby osiagnac przez ta blokade morska Iranu ?

[http://www.campaignforliberty.com/]

Katav
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Drogi Casusie
Dokłdnie tego nie wiem sam, jest to propozycja Ehuda Olmerta, on też proponuje by ograniczyć działalnosć irańskich lini lotniczych, całkowita blokada handlowa Iranu. Gdybym wiedział więcej już bym ci dawno napisał.
Cieszę się Gieniu, że napisałeś dziś o tej baryłce ropy o jej nagłym wzroście, pozwolisz,że dodam jeszcze do twojej informacji dzisiejszą wypowiedź analityków, że ropa ok 1 lipca ma kosztować 150$ za baryłkę.

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojna w Iranie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26