FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3505 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Wojsko, poborowy, wyjazd!?!? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wojsko, poborowy, wyjazd!?!?"   

Rezuss
 Wysłana - 7 styczeń 2007 20:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Wojsko dośc szybko wyczóło moment kiedy to zrezygnowałem ze studiow i mnie "złapało"! Dostałem wezwanie, pojechałem, skierowali mnie na badania psychotechniczne : kierowca kat. "C" Testy przeszedłem pomyślnie wróciłem do WKU, kazali czekać! Przyszło wezwanie: "odbior karty powołaniowej", wstawiłem się, a tu niespodzianka: "nie ma miejsca dla kierowcow" mam czekac na ich telefon! Zyje w ciągłej niepewnosci i nic nie moge zaplanowac, bo nie wiem kiedy do mnie zadzwonia! Trafil mi się wyjazd za granice i chce jechac ale nie wiem jak to bedzie na granicy, czy nie figuruje w systemie jako poborowy i mam zakaz opuszczania granic panstwa czy moze bez problemu przejade (przelece)! Biletu nie dostałem więc uważam się za wolnego człowieka! Jak to jest w świetle prawa, czy ktos z Was miał taka sytuacje? Bardzo zalezy mi na konkretnych odpowiedziach! Pzdr!

qbiec
 Wysłana - 7 styczeń 2007 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylem u siostry w niemczech tuz przed wojskiem a juz po dostaniu biletu. wczesniej sie wystaralem o pisemko (w ktorym i tak pomylili adres wiec bylo chooya warte, bo nie wiedzieliby gdzie jestem )na przejazd przez granice, ale na granicy nikt nawet sie o nic nie zapytal, wzieli paszport, sprawdzili cos tam w kompie i tyle.mamy taki burdel w resortach ze pewnie by sie nawet nie skapneli zbyt szybko jakby dezerter przejezdzal przez granice.
Poza tym jesli nie dostales biletu to co prawda powinienes zglosic wyjazd, ale jak wyjedziesz to nie bedziesz scigany za niestawienie sie tylko za niezgloszenie wyjazdu.Jesli masz jakichs do rzeczy ludzi w swoim wku to wogole idz powiedz ze jedziesz za granice, podaj jakis zmyslony adres i spieprzaj a jak nie to tez spieprzaj tylko powiedz rodzinie zeby zadnych poleconych nie odbierala.z anglii czy skads tam nie beda cie sciagac, jak wrocisz najwyzej pojdziesz od razu do woja, tak bylo z jednym gosciem ode mnie z poboru.

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

Rezuss
 Wysłana - 7 styczeń 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wielkie! Podtrzymałeś mnie na duchu :D Pzdr!

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 8 styczeń 2007 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie odebrales biletu to mozesz jechac. ja teraz jestem w woju i nie moge wyjezdzac bo podpisalem jakis tam swistek. ale ty puki co mozesz jezdzic a do woja najwczesniej w lutym pojdziesz. bynajmiej tak u mnie ida do grudziadza chlopaki. wczesniej na kierowców nie puszczaja chyba

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Rezuss
 Wysłana - 8 styczeń 2007 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

Na luty to już chyba dostali pobór! Teraz w grudziąy jest moich dwóch kolegów, jeden był, a następny jest pod Grudziądzem!

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 8 styczeń 2007 01:49      [zgłoszenie naruszenia]

mozliwe ze pojdziesz jeszcze pozniej, moze w maju tak jak ja. a gdzie cie chca wy***ac. grudz. czy bydgoszczy czy jakas inna wies ?

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Rezuss
 Wysłana - 8 styczeń 2007 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nic mi nie powiedzieli, nie wiem gdzie i kiedy! Samochodowka jest też w Warszawie ale najchetniej to do Wrocławia, byłbym blisko domu

qbiec
 Wysłana - 8 styczeń 2007 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Rezus, a skad jestes?

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

Rezuss
 Wysłana - 8 styczeń 2007 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

okolice wrocławia

qbiec
 Wysłana - 8 styczeń 2007 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, no ok, a blizej jeleniej gory czy wroclawia?

Rezuss
 Wysłana - 8 styczeń 2007 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

blizej wroclawia, a czemu pytasz?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wojsko, poborowy, wyjazd!?!?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | opowiadania | opowiadania erotyczne | jestes bogiem | testo | magazynier | mandat za wulgaryzmy | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.