FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8715 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Woli bawić sie beze mnie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Woli bawić sie beze mnie?"   

soundkail
 Wysłana - 7 grudzień 2008 17:24     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa
 Wysłana - 7 grudzień 2008 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwne, że Cię nie zabiera
Owszem, nie na każdą imprezę idzie się z partnerem, bo czasami tak jest powiedziane, a czasami jest tak, że idą same baby.
Ale jeżeli na imprezie jest towarzystwo mieszane to dziwne, że ona nic Ci nie proponuje

Ekspert -

komandarm
 Wysłana - 7 grudzień 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie panna wyznaje zasadę, że "kann man singen, kann man tanzen aber nicht mit der Zasrańcen"

Zmień ją na inną i nie grzesz więcej. Nic z tego nie będzie, kobieta nie ma do Ciebie szacunku.

Robson.25
 Wysłana - 7 grudzień 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ma Cię w dupie. Jakby jej zależało to by Cię ciągnęła za warkocze na te imprezy. Prawdopodobnie Cię zdradza

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 8 grudzień 2008 02:03      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora norma .Traktuje cie jak kolege .olej ja

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 8 grudzień 2008 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

a pasuje Ci jej towarzystwo?

u mnie bywało tak, ze wolałam nie iść na imprezę wiedząc, że jakieś osoby z towarzystwa chlopaka tam będą. I na odwrót, niektóre osoby z mojego towarzystwa nie odpowiadały chłopakowi. Nikt do nikogo nie miał o to żalu.

Ekspert -

marcin-ek
 Wysłana - 8 grudzień 2008 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej pogadaj z nią , kobieta to tak skomplikowana istota , ze jak sobie usra jakis powód to żal.pl , ale bardzej prawdopodobne odpowiedzi powyżej .

Specjalista -

fredens
 Wysłana - 8 grudzień 2008 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

typ imprezowiczki - prze***ane
może przy Tobie sie krępuje, woli towarzystwo innych, nie odpowiada jej Twój styl bycia, ma Cie gdzieś... Powodów może być mnóstwo

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 grudzień 2008 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

troche przesadzacie z jechaniem po lasce. dla przykladu moj brat z laska sa grubo ponad 4 lata i ani on z nia na imprezy chodzi ani ona z nim, bo najzwyczajniej w swiecie nie cierpia wzajemnie swoich ekip. przeciez taka impreza to nie impreza tylko meczarnia.
tak samo ja sobie nie wyobrazam, zeby facet mial odczuwac jakis moralny obowiazek zabierac mnie na swoje imprezy. nie mowcie tylko, ze nie lazicie zaiebac sie z kolegami/kolezankami i niekoniecznie chcecie, zeby wtedy ktos wam brzeczal nad uchem o umiar itd. ja tam nie mam zadnych problemow o to, zeby chlop sobie wszedzie latal sam, zachlal sie czy tam tez sobie potanczyl ze swoimi kolezankami.
oraz jak sama mam zabrac na jakas impreze z moja ekipa-ok, ale pod warunkiem, ze nie bedzie mi sie caly czas chlop dupy trzymal tylko poszuka sobie jakiegos mojego kolegi z kim sobie wypije a ja swobodnie bede mogla sie pobawic. pare lat temu zalatwilam sobie w ten sposob studniowke i innych imprez nie mam zamiaru sobie chrzanic

LuigiPL
 Wysłana - 8 grudzień 2008 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ende.

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Woli bawić sie beze mnie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Prosze O Tematy Do Rozmowy z Dziewczyna np w pizzeri czy tam w róznych lokalach | Jak poderwać koleżankę na którą wpływ mają koleżanki | sponsoring .... | Sen... | Moja dziewczyna "dusi się" w związku... | hop siup wymiana dup, regóły tematu str. 17 | Pierwszypocałunek | ogloszenie | Sens | Pmozcie - dluzej nie pociagne. | zagubienie | Gdzie poznac normalne panny (przemyslenia) | Zdrada.. No i co? | ekhm, przyjaciel. tak tak :) | pomoc | co o tym myslicie? | Gruby17 | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | wodazkranu | czołówki | braveman2 | melatonina | saint tropez | don-quixet | don quixet | taktyka | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | stones | zerwanie | zerwanie teksty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.