FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1188 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wpłata bankow 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wpłata bankow"   

tomik3
 Wysłana - 14 lipiec 2009 15:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema. Chłopaki , Ja Was lubię .
Potrzebuję pomocy. Nie wiem , czy odpowiedni dział ale piszę. Wpłaciłem pieniądze na jeden z serwisów bukmacherskich i dostałem pewien numerek po którym identyfikują moją wpłatę. Ja jednak przy wpisywaniu tego w tytule przelewu zamiast literki J wpisałem I i teraz ów serwis czuję , że nie zechce przyjąć wpłaty. Piszą , żeby udać się do banku. I tu pojawia się pytanie: Jeśli pójdę d banku z dowodem wpłaty to mogę liczyć na to , że bank poprawi tę pier.doloną literkę? Czuję , że serwis mi nie pomoże więc co powinienem zrobić? Z góry dzięki za pomoc!
PS: nie piszcie jaki to jestem gapa bo sam z siebie sie śmieje

Zmieniony przez - tomik3 w dniu 2009-07-14 15:40:36

tomik3
 Wysłana - 14 lipiec 2009 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

pomocy

Michał...
 Wysłana - 14 lipiec 2009 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

idz do banku i przedstaw sytuacje

Duncanlove
 Wysłana - 14 lipiec 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Są dwie opcje:
1. Zasiliłeś komus konto wiec zapomnij o kasie
2. Przelew poszedł w próżnie i wróci do banku wiec uderzaj do nich

Opcja druga jest tylko w wypadku jak buk ma subkonta dla każdego, jęsli konto jest jedno dla wszystkich to wal do niego i niech Ci kase oddają bo masz prawo do tego

Hopkirk
 Wysłana - 14 lipiec 2009 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bukmacher wpłatę przyjmie na pewno, ale przez błąd będzie opóźnione zaksięgowanie pieniędzy. Jak dokonałeś wpłaty w placówce banku, to możesz iść z dowodem wpłaty, ale nie wiem czy mogą zmienić tytuł wpłaty. Najlepiej wyślij skan dowodu wpłaty na email bukmachera, razem w wyjaśnieniami i to powinno przyspieszyć sprawę. Bukmacher ma raczej jedno konto i po tytule wpłaty przypisuje na "konto" w serwisie

Zmieniony przez - Hopkirk w dniu 2009-07-14 22:50:30

tomik3
 Wysłana - 15 lipiec 2009 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie wczoraj wysłałem skan dowodu a dzisiaj mam odpowiedź UWAGA: po czesku! Numer konta wpisany jest prawidłowo . Dostałem własny numer dzięki któremu mogą zidentyfikować wpłatę. Kasa pewnie zaksęgują na swoim koncie tylko tą pier.doloną literke..

Piszę do nich , ze pomyliłem jedną literkę. Piszę jak powinno byc wpisane a jak jest wiec chyba mogli by te wplate z palcem w .. odnaleźć i nie robić problemu , przynajmniej ja tak myśle. Pomoże ktoś jeszcze? Wszystkim dzieki

Rozmawiałem z supportem i byłem w banku , sprawa wygląda tak:
Serwis nie ma pieniędzy na koncie i zwala wszystko na bank. bank tłumaczy , że pieniądze wysłali i jeśli numer konta się zgadza(a się zgadza) to pieniądze są u nich. Ja wierze dla banku bo to oczywiste. Serwis twierdzi , ze bank wysłał pieniądze gdzie indziej a ja im tłumaczę , że są na rachunku tym , co mi podali. Twierdzą też , ze z Banku Społdzielczego pieniędzy oni nie przyjmują , wysłałem im do PKO(wysyłałem juz wiele razy do tego banku z mojego i było ok) . Jak mam postąpic z serwisem? Czuję , że lecą w kulki , bo żadnej pomocy nie mogę uzyskać. Rozmowa z supportem to tylko : My nic nie mamy , proszę iść do banku , pan zrobił błąd , skąd pan może wiedzieć , że pieniądze są u nas?!. Doradźcie coś bo mnie kurvica serca łapie

Zmieniony przez - tomik3 w dniu 2009-07-15 11:10:47

Zmieniony przez - tomik3 w dniu 2009-07-15 14:19:48

anc_kozak
 Wysłana - 15 lipiec 2009 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

No idź do banku i złóż reklamację.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

tomik3
 Wysłana - 15 lipiec 2009 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko co to da? Bank przelał pieniądze prawidłowo , tylko serwis twierdiz , że ich nie ma , chociaz numer rachunku jest poprawny. Można teraz zrobić korekte tego?

anc_kozak
 Wysłana - 15 lipiec 2009 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, poszedl w swiat.

Piszesz reklamacje, że tamci twierdzą, że nic nie dostali. Bank sprawdzi, czy się gdzieś nie zgubiło w KIR, a potem zapytaja PKO czy tamci wyraza zgode na potwierdzenie wplyniecia.
Jak nie, to trzeba bedzie isc do prokuratury i bodaj wyłudzenie zgłosić.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

tomik3
 Wysłana - 15 lipiec 2009 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ok ale w jaki sposób może się zgubić , skoro numer konta podany jest prawidłowo?

tomik3
 Wysłana - 15 lipiec 2009 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaję mi się , że jeśli pieniądze wyszły z banku i numer konta był wpisany prawidłowo to pieniądze bez względu na to czy tytuł jest dobrze wpisany czy nie to powinny być zaksięgowane.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wpłata bankow

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Studia Prawnicze. | Rejestracja samochodu | Kredyt studencki, w co zainwestować | Green card, Visa czy status społ. | Stypendium socjalne. Renta rodzinna. | ucieczka z miejsca stluczki | Prawo jazdy, nie odebrane. | Czy mam prawo odstąpić od umowy kredytu? | Pobicie | odszkodowanie. | faktura | Inżyneria środowiska.. | PROBLEM Z PSEM :pp | odrzucone zaświadczenie ze szkoły przez WKU!!!!!!! | kradziez wózka za 240 zł. | lehman brother reprezentował polske? | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | skany ckm 2018 | kamila wybrańczyk | sex i klapsy | zdrada kontrolowana | celeb pussy | rodzina sex | punisher | pole namiotowe opowiadanie | vietnam90 | Opowiadania mama i syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.