FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11150 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wrobiła mnie w ciąże 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wrobiła mnie w ciąże"   

NaMojKoszt
 Wysłana - 6 listopad 2009 19:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siemka, mam taki problem poniewaz jestem z kobietą ona 20lat a ja 22lata, jestesmy od roku i ciagle nalegala zeby postanowic miec dzecko no wiec ja na to ze jestesmy za mlodzi i ze musimy sie wyszalec a po za tym nie ustatkowalismy sie jeszcze na tyle zeby pozwolic sobie na takie wydatki jakimi sa dziecko.
Więc mowilem jej ze ok ale za kilka lat, bardzo na to nalegała, zawsze kiedy przechodzilismy w sklepie przy akcesoriach do malych dzieci zatrzymywala sie i mowila cos w stylu zobacz kochanie jakie ladne.
Kocham ją i ona mnie rowniez, uklada nam sie idealnie, rzadko to bywa w zwiazkach ale u nas wyjatkowo tak jest.

Problem pojawił sie jakiś miesiac temu, poniewaz od poczatku stosujemy tabletki antykoncepcyjne jako metode antykoncepcyjna, poniewaz uznalismy to jako najpeniejsza metode a po za tym mam uczulenie na lateks i niezbyt dobrze czuje sie mój wacuś w gumce.

przejdzmy do senda sprawy, kochamy sie czesto prawie codziennie problem w tym ze moja kobieta od kilku miesiecy jak mi pozniej powiedziala nie bierze tabletek i nie bylem o tym swiadomy, dopiero pozniej mi o tym oznajmiła jak zaszła w ciąże, ale nawet o tym dopiero pozniej sie dowiedzialem.
Jak mi pozniej powiedziala bardzo chciala zebysmy mieli dziecko, byla u ginekologa ktory stwierdzil miesieczną ciąże.

no i teraz masz babo placek.

nie rozmawiamy od kilku dni, zerwaliśmy kontakt, była kłótnia i to spora, poniewaz nic mi o tym nie powiedziala ze przestala sie zabezpieczac, a ja nie chicalem byc jeszcze ojcem a jednak jestem i to nie z własnej woli. Niechce z tego powodu poniewaz studiuje i utrzymuje sie z marnej płatej pracy ktora ledwo pozwala mi na godzenie konca z koncem a i rowniez mojej kobiecie dobrze sie nie powodzi

Teraz rozważam rozstanie sie poniewaz neichce byc juz z tą kobieta ktora mnie tak w perfidny sposob oszukała.
Tylko co z nienarodzonym dzieckiem?
Bede musiał płacić alimenty? jak tą sprawe zalatwic?
szukac dobrego adwokata ?
w sumie to wbrew mojej woli to zrobila

czy sa jakies szanse na wybronienie sie od placenia alimentow?
poniewaz niechce zyc dalej z ta kobieta

Wszystko na mój koszt!

Kordecki
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałeś rvchać to masz. A od własnego dzieciaka chyba się nie odetniesz ?

Specjalista -

faramka
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

1. Kocham ją i ona mnie rowniez, uklada nam sie idealnie, rzadko to bywa w zwiazkach ale u nas wyjatkowo tak jest.
2. niechce zyc dalej z ta kobieta

Zdecyduj się.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

NaMojKoszt
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

no nie ale przeciez wspolnie to chyba razem nie uzgonilismy ze bedziemy mieli dzecko, a po za tym ja nie bylem swiadom ze moja kobieta przestala sie zabezpieczac

bylo idealnie do tej wlasnie pory

Zmieniony przez - NaMojKoszt w dniu 2009-11-06 20:08:48

Wszystko na mój koszt!

Zamroczony
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

zachowała się idiotycznie,ale to w końcu twoje dziecko,poza tym pisałeś że ją kochasz,powiedz jej jak bardzo się na niej zawiodłeś,ale nie zrywaj związku jeśli dobrze wam się układało

Zmieniony przez - Zamroczony w dniu 2009-11-06 20:11:47

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

faramka ukladalo do czasu icydentu
przeyebane

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

NaMojKoszt
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja niechce mieszkac pod jednym dachem z taka fałszywa kobietą

Wszystko na mój koszt!

TeGejBAN
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

i wez tu komukolwiek ufaj

[http://www.wrzuta.pl/audio/bzQwzg6T0D/bez_nazwy_2]
TeGej - Pieśń o wakacyjnym romansie

Naród wspaniały, tylko ludzie chuje.

Kordecki
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

No fakt, troszkę Cie wychvjała - zachowała się egoistycznie, jak rozpieszczony bachor - "bo ja chce dziecko i chvj - zdanie jego ojca się nie liczy".

Specjalista -

searme
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

IMHO panienka zachowała się krańcowo głupio, nieodpowiedzialnie, egoistycznie i co tu dużo mówić - po prostu Cię okłamała. Nie wiem czy to są objawy idealnego związku. Zrozumiałabym ją jeszcze, gdyby była 10 lat starsza, a wy ustawionym małżeństwem. Ale 20 lat?

Z drugiej strony - sam się dałeś wrobić bo sytuacja była do przewidzenia. Niestety konsekwencje musisz teraz ponieść - co byś nie zrobił z dziewczyną, dziecko będzie Twoje, a nie jest winne że ma matkę kretynkę. Powinieneś co najmniej uczestniczyć w jego wychowaniu a alimenty to Twój prawny obowiązek i się nie wymigasz (Ty lub Twoi rodzice jeśli sąd uzna że za mało zarabiasz).

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

chinek555
 Wysłana - 6 listopad 2009 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

no jak dla mnie to troche kujowo zrobila ale z drugiej strony troche kicha sie teraz wyzec dziecka skoro jest twoje wiec zostaw ja ale z dzieckiem miej kontakt i staraj sie je wyhowac. trudno zycie to nie jest bajka i czasami jak widac takie rzeczy sie zdarzaja...

Tylko prawdziwy przywódca wchodzi do ciemnego gęstego lasu i po chwili wychodzi w blasku chwały

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wrobiła mnie w ciąże

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Przekladanie spotkanie po raz n-ty - o co jej chodzi :D | Jak ją ruszyć? | Jak to wogóle jest? | jak POZYTYWNIE zaskoczyć dziewczynę ? | do 3 razy sztuka? | Dzwina dziewczyna. | Ciężka sprawa | Pomocy, co mam robić ( dziwny facet, sytuacja jak z komedii ) | wsparcie za SOG %-)) | Zostawił Mnie co mam zrobic zeby znowu mnie pokochał | Już nie letni zas jeszcze nie jesienny spampost singli vol 48 by PanMarcin | Trzy lata różnicy | Zagadać czy olać ? - Oto jest Pytanie | Potrzebna dobra riposta | Poddajecie się czy nie? %-) | Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej? | seks z siostrą | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetaminą | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | konafka | sexy | euro 2012 | przedsiebiorczosc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.