FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2133 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wskaźniki makroekonomiczne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wskaźniki makroekonomiczne"   

Muzein
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Gdzie mogę znaleźć wskaźniki makroekonomiczne Polski, USA i EWG na przełomie lat 80 i 90? Na stronie GUSu najstarsze są z 1999 r.

Głównie chodzi mi o inflację, stopy procentowe i kursy walut

piotrusxtc
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

o polskich walutach i stopach % znajdziesz na stronie NBP
reszta... nie mam pojecia.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

nightingal
 Wysłana - 20 kwiecień 2007 10:47       [zgłoszenie naruszenia]

Zgłoś się po prostu do GUSu. Wiele zestawień można dostać bezpłatnie - a za niektóre są niewielkie opłaty (przy czym mozesz dostać dokłądnie takie dane jakich potrzebujesz - bez grzebania się w jakichś opasłych tomiskach). Poza tym na stronie GUS kiedyś (kiedy byłem jeszcze na studiach i zaglądałem tam dość często) były linki to organizacji pełniących taką samą funkcję jak GUS w innych krajach europy i na świecie.
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wskaźniki makroekonomiczne

Warto przeczytać: odszkodowanie z wypadku ?? | prawo konstytucyjne - pytanie | Fundusze inwestycyjne w dolarach | prace interwencyjne | dokumenty | pomocy sprawa komorniczo-sadowa-wyludzenie??? | JAK SIE WYRABIA NIP?? | Pytanie o umowe zlecenie | Ucieczka przed policją /miejskimi | kurier / poczta | wypadek- niezabezpieczona studzienka kanalizacyjna | Jak zapłacić za mandat? | alo alo | Rower, alkohol, policja | Abolicja budowlana | praca na etacie a własna działalność | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | testoviron nk | kamińska | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | słoik w dupie | pada snieg ciesza sie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.