FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1200 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Współczesny niemiecki dramat 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Współczesny niemiecki dramat"   

Niel
 Wysłana - 2 listopad 2011 20:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej czy ktoś potrafi podać tytuły i autorów jakiegoś współczesnego dramatu niemieckiego? 2010- 2011

agniesia
 Wysłana - 3 listopad 2011 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Wujek google u Ciebie nie dziala? Pierwsza pozycja jaka mi wyskoczyła to 10 tytułów...

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

Niel
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

A widisz tam date dziewczynko?
jesli załozyłam taki temat to chyba jasne jest że nie udało mi sie znalezc tego co mnie interesuje.

agniesia
 Wysłana - 4 listopad 2011 13:57       [zgłoszenie naruszenia]

Katharina Schmitt ''Sam'', ''Czerwona Dekada'', to jedne które odrazu mi sie wywietlily, i tak widzialam date-jak najbardziej nawiazujaca do tego czego szukasz, nie chcialo mis ie dalej grzebac, ale tobie powinno.

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Współczesny niemiecki dramat

Warto przeczytać: List do sprawdzenia | [PORTUGALSKI/HISZPAŃSKI] Prawidłowa wymowa | Przetłumaczenie KILKU zaimków względnych! | english only! | Angielski pomocy! JUtro test ! | PROSZE WAS O POMOC :) | NIEM przetłumaczenie tekstu! | Jaki język? | proszę | Niemiecki - wyszukanie info | [niem.] Sprawdzenie listu. | [niem.] przetłumaczy ktos 5 zdań ? | [Niem] Przetłumaczenie krótkiego tekstu | [ang]zadanko do sprawdzenia | Pomóżcie w zadanku prosze | Proszę o pomoc przy will i going to | dereszowska | schlittenfahrt | maszynka do papierosow | smuk | profil na facebooku | tuuli77 | dokumenty obywatelstwo niemieckie | złączka | 3 definicje kultury | seks pierwszy raz | seks z siostrą | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.