FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1265 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Współczesny niemiecki dramat 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Współczesny niemiecki dramat"   

Niel
 Wysłana - 2 listopad 2011 20:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej czy ktoś potrafi podać tytuły i autorów jakiegoś współczesnego dramatu niemieckiego? 2010- 2011

agniesia
 Wysłana - 3 listopad 2011 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Wujek google u Ciebie nie dziala? Pierwsza pozycja jaka mi wyskoczyła to 10 tytułów...

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

Niel
 Wysłana - 4 listopad 2011 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

A widisz tam date dziewczynko?
jesli załozyłam taki temat to chyba jasne jest że nie udało mi sie znalezc tego co mnie interesuje.

agniesia
 Wysłana - 4 listopad 2011 13:57       [zgłoszenie naruszenia]

Katharina Schmitt ''Sam'', ''Czerwona Dekada'', to jedne które odrazu mi sie wywietlily, i tak widzialam date-jak najbardziej nawiazujaca do tego czego szukasz, nie chcialo mis ie dalej grzebac, ale tobie powinno.

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Współczesny niemiecki dramat

Warto przeczytać: [niem]2 zdania help me ! | [fr]Prośba | [eng]prosze | Języki Obce | Materiały do englisza! | Najskuteczniejsze sposoby na naukę języków | ANGIELSKI - ĆWICZENIA ONLINE (sprawdzone) | [Niem] list | English topic | jakich języków się uczymy? | Jakich jezykow sie uczyc? | ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT PRZECZYTAJ! | Deutsch topic | [niem]Zestawy 2005 - z ustnej niemieckiego | SŁOWNIKI ONLINE | [niem]Idiomatyczne zwroty i wyrazenia | krótka erekcja | erekcja krótkotrwała | zafira opc | zaburzenia | serialepolskie | dsj3 crack | dokument | FenixPL | W ramach wymiany Międzynarodowej twoja klasa gości grupę studentów z Angli Organizujesz dla nich konkurs wiedzy o Polsce Napisz ogłoszenie w którym podasz | budo | prezes85 | dudnienia różnicowe | perfumy męskie | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza (150912) | skocznybob | NAGIE POLKI | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | grandwwa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.