FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1690 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Wstęp - pomocy :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wstęp - pomocy :("   

kofeina919
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 19:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Temat mojej matury to "Czy literatura polska jest literaturą szczęśliwych zakończeń?". Mam problem ze wstępem a najbardziej z pierwszymi zdaniami pracy. Chciałam napisać, że przeważają nieszczęśliwe zakończenia i na podstawie Konrada Wallenroda, Ludzi Bezdomnych i Granicy. Pomóżcie mi :(

Naly
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

Eloszka. Chcialbym wam powiedziec ze przewazaja nieszczesliwe zakonczenia i postaram sie poprzec moje zdanie ksionzkami "Konrad walenrod", "Granica", "Ludzie bezdomni".

Specjalista -

kofeina919
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Po co się udzielasz, skoro nie chcesz mi pomóc?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

A Ty po co podchodzisz do matury, skoro jesteś za głupia, żeby ją samodzielnie zdać?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wchodzisz-dzień dobry bla bla. Tematem mojej pracy jest-Czy literatura polska jest literaturą szczęśliwych zakończeń? Moim zdaniem w lit.polskiej przeważają nieszczęśliwe zakończenia. Tezę tą postaram się poprzeć utworami Ludzie bezdomni, Granica oraz Konrad Wallenrod.
Zastanawia mnie czemu "jedziesz" po Naly'm skoro dobrze Ci napisał??

kofeina919
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ok dzieki PS. Pan śmierć a może Pan śmieć .. ciekawe czy w rzeczywistości też jesteś takim cwaniakiem.

qpen
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

z reszta niewazne.

i tak ban bedzie

Zmieniony przez - qpen w dniu 2010-04-30 15:09:45

Black Pete
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

Coś czuję że Twoja matura też będzie miała nieszczęśliwe zakończenie

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Znawca -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 17:06       [zgłoszenie naruszenia]

PS. Pan śmierć a może Pan śmieć .. ciekawe czy w rzeczywistości też jesteś takim cwaniakiem.

Tak, w rzeczywistości też jestem tak błyskotliwie dowcipny, aczkolwiek jeszcze pewnie daleko mi do Ciebie

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-04-30 17:06:34

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wstęp - pomocy :(

Warto przeczytać: Walka zbrojna, prezentacja, dobór literatury i filmu | TARG GRECKI | Kto dla ciebie jest współczesnym hiobem--Pomóżcie! | matura ustan z polskiego | Motyw Śmierci w literaturze i sztuce różnych epok. | Tematy prezentacji, pytanie | I znow motyw smierci:) | Lechoń - Iliada POSZUKIWANY ! | Heroizacja bochaterów w pliteraturze i malarstwie | Ziemia wyobrażenia w przeszłości - malunki, fotografie, grafika. | rzeczywistość wojenna w "Iliadzie" i "Ogniem i mieczem" | Cech a Gildia? Prawo skladu a przymus drogowy? | Józef Łobodowski-,,Psalm niedoskonały''-blagam pomozcie!! PILNE! | W poszukiwaniu sensu i celu w życiu | Prosze o sprawdzenie petycji | Interpretacja wiersza "Poeta" | strony elektroniczne | hereux0 | rebecca black | friday | frajdej | Koaella | -marcin-ek | marcin-ek | marcin ek | marcin ek | yennie | owijki | wróżbita maciej | Biała Podlaska | opis firmy po angielsku | brak seksu | zemsta brak seksu | front wyzwolenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.