FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2333 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Wszyscy płacimy za pijaków 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
tak 
tak - zawinioną przez alkoholika 
nie 
nie wiem 
nie interesuje mnie problem alkoholowy 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Wszyscy płacimy za pijaków"   

jarasjarty
 Wysłana - 1 luty 2007 13:29    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

w ankicie proszę o odpowiedzi na pytanie - czy alkoholizm jest chorobą?

i gorąco zapraszam do dyskusji na temat świadomości o chorobie alkoholowej, zwłaszcza wśród lekarzy, oraz kosztach leczenia alkoholików, podatku akcyzowego oraz pieniądzach pochodzących z koncesji na sprzedaż alkoholu

[alkowiesci.blox.pl/2007/01/Wszyscy-placimy-za-pijakow.html]

kliknij i skomentuj na blogu Alkoholowe Wieści

Zmieniony przez - jarasjarty w dniu 2007-02-01 13:33:22

Zmieniony przez - jarasjarty w dniu 2007-02-01 13:34:12

medulla
 Wysłana - 14 luty 2007 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

odp. 2

medulla aka Demize

Hadouken
 Wysłana - 14 luty 2007 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Odp.2

Ze wszyscy placimy za pijakow to wiadomo - cena zycia w "Polsce Solidarnej"...

Zmieniony przez - Hadouken w dniu 2007-02-14 13:42:57

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Specjalista -

potargany
 Wysłana - 14 luty 2007 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

odp 2
sam mam ojca ...

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

kozbi
 Wysłana - 14 luty 2007 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

choroba<yes>

oj tam oj tam sialalala

aadidas
 Wysłana - 14 luty 2007 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

odp. 2

Croce
 Wysłana - 17 luty 2007 06:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie interesuje mnie ten problem. Nie wierzę , że przy odrobinie dobej woli nie da sie wyjść z takiej sytuacji. Znam wielu ludzi którzy 'piją' długi czas, są to dobrzy ludzie - pracują wychowują rodzinę i to z powodzeniem.
Człowiek odpowiedzialny, pomimo pciągu do alkoholu nie opije sie w nieodpowienim momencie. Alkoholizm jest jedynie dla słabych, jeśli człowiek sam nie zechce to jakieś leczenie i wydawanie na to pieniędzy nie ma sensu!!
Mnożą sie przypadki ludzi któzy żyją tylko po to żeby 'zalać', i tak będzie bo zawsze znajdą sie ludzie któym nie zależy

jarasjarty
 Wysłana - 18 luty 2007 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

widzę, że trudno zrozumieć chorobę alkoholową

rzeczywiście, jak każda choroba, nie jest zawiniona, ale też niczego nie usprawiedliwia, jak ktoś ma katar i nakicha komuś na kurtkę musi wyczyścić, jest winien zakichania

podobnie jak po pijaku coś się zrobi, niczego to nie usprawiedliwia, nawet alkoholik jest odpowiedzialny swoich czynów

i jak w większości chorób, alkoholizm - czyli utrata kontroli nad ilością spożywanego alkoholu - jest tylko symptomem czegoś więcej

można alkoholika molestować, żeby przestał pić, tak samo jak można powiedzieć głowie, żeby przestała boleć...

wyzdrowienie tkwi jednak znacznie głębiej niż we wzięciu tabletki przeciwbólowej lub u alkoholika zaprzestaniu picia i trwania w abstynencji

szy_mek
 Wysłana - 19 luty 2007 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

wszsycy placimy za pijakow , cpunow , bezdomnych, biednych, mordercow gwalcicieli,politykow ich samochody itd itd... to sa wlasnie podatki

jarasjarty
 Wysłana - 20 luty 2007 08:34      [zgłoszenie naruszenia]

za leczenie alkoholizmu płacimy w akcyzie i w koncesjach, jeśli jeśmy sprzedawcami - pieniędzy na leczenie i zapobieganie jest dość, gorzej ze skutkami...

Croce
 Wysłana - 20 luty 2007 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Płacimy i płacić będziemy... może raczej nie my, bo kwestia pieniędzy nie gra tu tak dużej roli. Wydaje mi sie że głównym roblemem związanym z alkoholizmem są patologie rodzinne. Wiadomo co sie dzieje z dziećmi wychowującymi sie w takich śrdowiskach. Tutaj koło sie zamyka...a alkohol zoraz tańszy:)
Wg mnie najtańszym wysokoprocentowym alkoholem powinna być Wyborowa. Nie każdego stać by było na taki alkohol.. Co sądzicie dobry pomysł???

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wszyscy płacimy za pijaków

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | zawór egr volvo v40 | zawór egr | egr | 48227225574 | chcieć to móc | koralina | pasztetowa | agnieszka wlodarczyk | arachno | pigment | pigment90 | 2kc | tesla | lucifer_sm | stonee | wycieki | Danuta Jadwiga | renata | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.