FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1519 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wtorek 14... (Lutego ?) 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Wtorek 14... (Lutego ?)"   

C.N.10292
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam z góry ostrzegam, iż moja historii będzie dość długa i mogły być już podobne na tym forum.
Wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu spotkałem, miałem swoją ekipę przyjaciół z którymi się trzymaliśmy, wszyscy młodzi ,pełni zabawy i szaleństwa.
Jeden z moich przyjaciół miał fajną siostrę, początkowo średni mi się podobała ale z biegiem czasu stawała się coraz ładniejsza( mogę zdać się jedynie na wygląd ponieważ nie znałem jej jeszcze wtedy).
Kumpel z którym się trzymałem dzwonił czasem do mnie z jej telefonu, nie wiedziałem, że to jej numer i będąc w przekonaniu, że to drugi numer przyjaciela wysłałem mu smsa, po czym po chwili dostałem odpowiedz "kim jesteś"? Wtedy rozmowa zaczęła się rozkręcać, dwa razy się spotkaliśmy, jednak, gdy spotkaliśmy się drugą razą ,wywnioskowałem, że w jej sercu jest ktoś inny, więc usunąłem się na bok(przez jakiś czas myślałem o niej jednak potem już zapomniałem). Gdy minął ponad rok od tej sytuacji, 14 lutego (w walentynki) wysłałem jej mmsa z życzeniami i miłosnym obrazkiem. Po chwili otrzymałem podziękowania i pytanie "czy ten obrazek ma jakieś przesłanie" , więc odpowiedziałem, że "tak miłosne" , konwersacja się rozpoczęła. Po jakimś czasie spotkaliśmy się, gdy siedzieliśmy w pubie, zaczęła mnie przepraszać za to jak postąpiła, przyjąłem to z uśmiechem ponieważ o uczuciach nie decyduje się samemu z siebie. Zaczęliśmy być ze sobą, usłyszałem przeżycia z jej perspektywy. Jakiś czas od sytuacji gdy spotkaliśmy się po raz 2gi wiele jej się odmieniło, przez cały ten czas myślała o mnie i żałowała wszystkiego, nie chciała się spotkać bo uważała, że ją za to znienawidziłem(słodka, niewinna i nieśmiała). Wszystko było wspaniałe i idealne, jednak sielanka nie trwała dość długo, po pewnym czasie usłyszałem z jej ust ,że jestem zbyt wesoły i za mało poważny. Wtedy się rozstaliśmy. Odkąd nie jesteśmy razem minęło 9 miesięcy, czasem gdy przyjeżdżam do mojego miasta to ją widzę .Chociaż od momentu gdy byliśmy razem minęło wiele czasu, kilka dziewczyn, spotkałem się z wieloma, to jednak nadal o niej myślę a gdy już prawie zapominam i przestaje coś czuć, wtedy przychodzi do mnie we śnie. I gdy się rano budzę znowu mnie "bierze szaleństwo". Śniła mi się już wiele razy, zawsze w odstępstwach czasowych i wtedy gdy zapominam. Naprawdę mi na niej zależy jednak wiem ,że nic z tego nie wyjdzie bo wiele razy próbowałem sprawdzić czy może coś być ale sądzę, ze chyba jednak nie. Wiem ,że mógłbym mieć wiele kobiet pewnie uważanych przez ogół za o wiele ładniejszych, ale dla mnie ona jest wyjątkowa.
(Tylko to mnie pociesza, że historia z mojego życia mogła być scenariuszem do filmu)
Juz wkródce dzień w którym wszystko było najwspanialsze - WALENTYNKI

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

no i mamy Cię pocieszyć, zjechać, czy jeszcze coś innego Twoja historia jakie ma PRZESŁANIE, bo nie dostrzegam
telenowela jakich wiele, z mojej strony mogę tylko powiedzieć, że wkręcać sobie tą samą dziewczynę 2 lata, ale w sumie nie być z nią, to--->
jakbyś chciał, to już byś dawno o niej zapomniał, zerwał wszelkie kontakty i nie ogarniałoby Cię "szaleństwo"...miej litość, rozejrzyj się za jakimś w miarę poważnym związkiem, jeśli tego chcesz
pokolenie kom

zielony

Ekspert -

baksiu
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

lol byles z dupa 3 miesiace i przezywasz

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Małe pytanie. Czego od nas oczekujesz? Jakiej porady?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tak zapomnisz:
[http://www.insomnia.pl/Technika_szybkiego_odkochania-t181362.html]
[http://www.insomnia.pl/%C5%BBegnaj_kochanie-t170860.html]

Poza tym zajmij się czymś
Szkołą, uczelnią, sportem itp. itd.

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 25 styczeń 2007 10:26       [zgłoszenie naruszenia]

nie zadales zadnego konkretnego pytania - to moze rzeczywiscie sprobuj wylansowac swoja historie, napisz scenariusz czy cos, przynajmniej kase zbierzesz, a jak ta laska obejrzy film, moze wroci

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Wtorek 14... (Lutego ?)

Warto przeczytać: Zmień swoje życie!Połykaj! | seks z prezerwatywa | czy ktoś w ogóle potrafi uzyskać suchy orgazm? | zero przyjemnosci z seksu POMOCY!!! | pigulki | Kajdanki - zastosowanie? | Okres.. wtf? | Spirala | seks analny | Jak dac kobiecie MEGA orgazm .. | Krew przy Palcówce :( | Głupie pytanie :) - Co to jest okres | chude/szupłe/tęższe? jakie najatrakcyjniejsze? | orgazm piersiowy -lepszy niż łechtaczkowy? | to mam taka sytuacje | TORO | leczenie trądziku pospolitego | stud100 | stud 100 | face | pozycje miłosne | wylizałam | wylizałem | moment | laski z nk | pawel | kanady | kanada | inomnia na facebooku | mapa | Wyjazd | jąkanie | james joyce | piekne rude kobiety | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.