FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1657 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych"   

stasiu0700
 Wysłana - 7 kwiecień 2011 15:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Studiuje może ktoś w WSOSP w Dęblinie na studiach cywilnych? Jeśli tak to proszę powiedzieć jak tam jest? Dużo osób chętnych? Ja chciałbym złożyć na zarządzanie lotnictwem lub na logistyke.

pacman92
 Wysłana - 19 czerwiec 2011 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nie studiuje ale znam realia bo kiedyś tam mieszkałem. Jak chcesz znaleźć pracę to nie polecam cywilnych kierunków. Jak masz zdrowie i kondycję to startuj na WSOSP w tym roku już nie dasz rady, za późno. Ale jest dobra opcja ze szkołą dla podoficerów. Robisz magistra na jakimś kierunku teoretycznie technicznym ale po humanistycznych też przyjmują, idziesz na 10 miesięczny kurs i jesteś podoficerem.

niczym_ryl
 Wysłana - 26 marzec 2016 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchajcie, mam sprawę osobistą.

Liczę tutaj na wielkie szczęście, może cudem znajdzie się jakiś absolwent WSOSP.Poszukuję człowieka, o którym właściwe nic nie wiem...

Pan ten ma na imię Zbigniew, podejrzewam, że urodził się ok 1939-1945 roku. Był mocno związany ze szkołą w Dęblinie, choć nie wiem czy posiadał tytuł naukowy. WIEM, ŻE PRZYJEŻDŻAŁ SPECJALNIE do Dęblina, by prowadzić wykłady (z zakresu lotnictwa).

DLUŻSZY czas przebywał w Stanach Zjednoczonych. Obecnie, od co najmniej paru lat, osiadł w Warszawie (stempel pocztowy).

Wiem, że informacji jest bardzo mało, ale posiadam dużo zaparcia (i mniej czasu), by go odnaleźć. Jest jakaś szansa?

Twoja babcia nie ma kolan%%

INSOMNIA
 Wysłana - 26 marzec 2016 22:57       [zgłoszenie naruszenia]

napisz do uczelni. Może oni pomogą

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych

Warto przeczytać: niejasności w przedmiotach na kierunki | SGGW-rekrutacja | koszt zaocznych gliwice | Pytanie o szkołę policealną. | Co możesz powiedzieć o WSB odział w Chorzowie | Kurs przygotowawczy? | Pytanie o studia techniczne | szkoly ochroniarskie - łódź | SWPS elearning | Matura z plastyki - materiały | STUDIA ZAOCZNE NA WAT-PROSZĘ O PORADĘ | Logistyka, inz. akustyczna, FiR, techniczne-co wybrac? | Politechnika Świętokrzyska-stypendium | Studia inżynierskie - jak się kończą? | Jak to rozegrać? | Kiedy na Erasmusa? | jedynak | arcyhultaja | Nicci | zostawiła mnie | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | leginsy | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.