FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1286 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Wybór kierunku studiów 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wybór kierunku studiów"   

lingwar
 Wysłana - 23 listopad 2007 15:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem w II klasie LO i zaczynam myśleć o wyborze studiów. W klasie rozszerzoną mam matme i informatykę. Do tej pory głównie myślałem o informatyce. Ale od jakiegoś czasu na informatykę jest wielkie bum i b. dużo ludzi tam idzie, niekoniecznie ich to interesuje, ale to w modzie
Ostatnio myślę też o inżynierii (inżynier budowlany itd.), robotyce. Głównie chodzi mi o kierunki przyszłościowe, z dobrymi zarobkami i takie które odpowiadają moim, że tak powiem zainteresowaniom (matma, informatyka, trochę mniej fiza )
Z tych 3 przedmiotów o prostu czuję sie najmocniejszy.
Za parę lat jak skończę studia, informatyków może być już za dużo, a mi też nie nie widzi całe życie siedzieć przy kompie i klepać kod, bo w grę wchodzi jedynie programowanie.

Może wy mi coś doradzicie, jakie studia wybrać, niekoniecznie z tych propozycji co wymieniłem.
Musi to być kierunek przyszłościowy (znalezienie dobrej posady nie graniczy z cudem, a zarobki są wysokie), oparty na matmie/informatyce/fizyce (nie pójdę na medycynę ani na prawo, ale i tak bym się nie dostał ).

Zmieniony przez - lingwar w dniu 2007-11-23 15:37:04

P4tr1ck
 Wysłana - 23 listopad 2007 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

Coś na politechnice, infa, budownictwo, elektronika

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 23 listopad 2007 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyżej-kierunki techniczno-informatyczne. Zastanów się gdzie chciałbyś studiować i zobacz co tam mają za kierunki albo w informatorach poczytaj-tam są opisane krótko o co na nich chodzi i wtedy wybieraj.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

lingwar
 Wysłana - 24 listopad 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

A gdzie w można studiować robotykę? Chodzi mi o jakieś uczelnie, które są cenione (przez pracodawców, ale nie tylko)i ten kierunek stoi tam na poziomie (pooglądam sobie przynajmniej fotki ).

W grę wchodzi cała Polska chodź przyznam, że wolałbym południe, Kraków, Wrocław etc.

DiseQ
 Wysłana - 24 listopad 2007 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak Kraków to PK oczywiscie

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

lingwar
 Wysłana - 24 listopad 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

A jak myślicie, czy na studia kierunków techniczno-informatycznych (np. robotyka) warto by się wybrać za granicę (Europa)? Jeśli tak to w jakich krajach warto by spróbować? A może lepiej skończyć wyżej wymienione kierunki w Polsce np. na AGH, PK, czy PW ?
Ogólnie, czy warto w moim przypadku jechać za granicę, oczywiście jeśli posiadałbym już odpowiednie fundusze, możliwości etc.

Proszę o wyrozumiałość, bo w temacie kształceia i studiów jestem raczej zielony

deberr
el gado
 Wysłana - 24 listopad 2007 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyzej, kazdy napisze Ci ze na Polibude, AGH, ja uwazam tak samo,
i zaluje ze nie jestem w twoim wieku gdzie moglbym jeszcze raz stanac przed wyborem studiow

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

Zanio
 Wysłana - 24 listopad 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw UW infa, potem legia cudzoziemska i na koniec akademia w szczytnie

w dzien w zabojcach w nocy skrypty i serwery

marzenie.

lingwar
 Wysłana - 24 listopad 2007 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

A kiedy odpoczynek po pracy

lingwar
 Wysłana - 25 listopad 2007 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Co do AGH to luźno myślę o Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, albo Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki.
Tak na marginesie to chyba ten drugi wydział jest taki bardziej ogólny i studenci, którzy na nim studiują są bardziej wszechstronni, a może się mylę?
I standardowe pytanie, który daje lepsze perspektywy

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 25 listopad 2007 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Studiuj to co Cię interesuje, a nie to po czym są perspektywy lepsze.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wybór kierunku studiów

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Studenci UJ nocują na korytarzach | Wygraj indeks! | Plan lekcji a sanepid | Polski Uniwersytet wirtualny | Studia Informatyczne | LOGISTYKA... przedmioty maturalne | Historia - i co dalej? | jakie studia ? | Menager klubu... jaka szkoła? | informatyka i ekonometria - kto studiuje? | Budownictwo, Infa, Wojsko ? nie wiem sam | Dzień Edukacji Narodowej | Co po Mat-Fiz-Inf ? | Kursy... opłaca się? | Niż połączy małe uczelnie | Giertych chce zakazać Darwina w szkołach | prank | ciotka | gudzow | gudzowaty | nikki86 | sprawdziany lustra A]wiata wsip | klimatyzacja | problem folia 3d | problem folia 3d auto | caps | hmm | zepsuł | problem | zepsuty | przypali | smutny | popsuł | polski plakat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.