FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 734 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Wybór telefonu, (Galaxy Note 3) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wybór telefonu, (Galaxy Note 3)"   

baca_o-ca
 Wysłana - 4 luty 2014 11:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Galaxy S3 skończył swój żywot ostatecznie, nie warto go naprawiac więc pora zmienic. Telefon bedzie brany w Plusie, więc musi byc w ich ofercie (dla firm). Wstępnie jestem zdecydowany na Galaxy Note 3, odpowiada mi jak najbardziej jego wielkośc. Pytanie, ma on jakąś konkurencję, czy raczej nie ma co szukac?

saikolank
 Wysłana - 4 luty 2014 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Tej heniu a co robisz z ze starym S3? Jak masz zamiar wyrzucać do śmieci do chętnie przyjmę go na części :D

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

baca_o-ca
 Wysłana - 4 luty 2014 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Za darmo to w tych czasach nawet żona ci dvpy nie da, nie licz na biznes w którym tylko jedna strona zyskuje zresztą ze sprawnych części w nim to chyba tylko bateria

Tehaer
 Wysłana - 5 luty 2014 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli szukasz telefonu w segmencie tzw "Phablet" to Galaxy Note 3 to chyba najlepszy wybór. Sam posiadam razem obok z Lumią 1020, nawet jeżeli nie będziesz korzystał ze wszystkich tych programowych pierdółek (Air View, przesuwanie gestem, Smart Stay itd.) które między innymi wciągają baterię, ale można je wyłączyć, to samo posiadanie najmocniejszego procka na obecnych generacjach, 3GB RAMu, 32GB pamięci z rozszerzeniem SD do 64GB oraz rysik który często się przydaje wbrew pozorom, daje naprawdę duże pole manewru co do korzystania z tego telefonu. Świetnie przegląda się internet na tak dużym ekranie, filmy. Jeżeli grasz na telefonie to też jest to wygodne z racji tego, że połowy ekranu nie zasłaniają Ci przyciski. Support będzie jeszcze kontynuowany, więc o update nie musisz się martwić (chociaż u Samsunga to różnie z tym, wiem bo pracuje w tej korporacji). Alternatywy w tym segemencie to Lumia 1520 (6 cali, ale strasznie klocowata z racji budowy prostokątnej bez zaokrąglonych rogów, dlatego też wziąłem 1020) czy Xperia X1 Max która ma 6.44 cala i jest przeogromna. Ja osobiście polecam, zwłaszcza teraz z Androidem 4.4 który jest już dostępny do aktualizacji chodzi błyskawicznie.

baca_o-ca
 Wysłana - 6 luty 2014 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę mnie w Plusie zaskoczyli, wołają za Note 3 1000zł co mi się bardzo nie podoba. To już cena po negocjacjach, niżej się nie da i koniec. Także grubo się zastanawiam, bo to jednak sporo kasy, a za 1zł mogę miec np. Galaxy S4 lub Xperia Z1. Szkoda, bo Note 3 mi bardzo przypadł do gustu.

Tehaer
 Wysłana - 6 luty 2014 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz Z1

baca_o-ca
 Wysłana - 6 luty 2014 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tak chyba zrobię, S4 wyglądem i jakością wykonania nadal w tyłach

michoHGJLB
 Wysłana - 6 luty 2014 09:25       [zgłoszenie naruszenia]

Note 3 elegancki.
Jak ci zalezy na kasie to bierz Z1.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wybór telefonu, (Galaxy Note 3)

Warto przeczytać: komórka NOKIA | Słuchawki Sennheiser CX 300 | n czy cyfra | Włoski, albo hiszpański office 2007 | wykres excel | dżwięk | Proszę o pomoc | kupno aparatu cyfrowego-mala pomoc | Neostrada 512 czy Livebox TP? | Samsungi psia mac %-) | amplituner LOEWE hifi sound project 4000 | Kamera Canovision E100 | Dvd - problem z napisami. | Firefox tunning | "poza zasiegiem" | Internet w 2 pokojach | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.