FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1113 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Wybrana jednostka w wojsku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wybrana jednostka w wojsku"   

Mercedrech
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niewiem czy to dobry dział na takie pytanie ale mysle ze tu duzo osób ma bezposrednio stycznosc z wojskiem. Moje pytanie jest takie czy są takie jednostki w naszym wojsku gdzie zolnierz szkoli swojego psa i jezdzi z nim na rózne akcje (wojsko graniczne itp.) i jak tam sie dostac. Pytam bo zbliza sie czas mojego poboru i chcial do takiej jednostki isc na zawodowego.

korian
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat?

Specjalista -

Skarbowy
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Armia nie posiada psów. Jeżeli już to nieregulaminowo.
"Wojsko graniczne" to aktualnie Straż Graniczna - służba podległa MSWiA. Ta służba używa psów do wykrywania materiałów wybuchowych, narkotyków etc. Żeby pracować w SG trzeba mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej czyli odbębnić wojo.
Pozdro.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Mercedrech
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

20. A co to ma do rzeczy?

Skarbowy
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

To, ze powinieneś już wiedzieć o paru sprawach, a przynajmniej sam je znaleźć. Zadałeś pytanie na poziomie gimnazjalisty.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

korian
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 21:55       [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie o to I uwierz mi, naprawdę nie trzeba mieć bezpośredniej styczności z wojskiem żeby wiedzieć takie rzeczy Use google man

Zmieniony przez - korian w dniu 2006-09-18 21:57:31

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wybrana jednostka w wojsku

Warto przeczytać: Pistolet TT? | Amerykańskie interwencje militarne | Konkurs z nagrodą | Konkurs bez nagrody | Latajacy laser | pare moich pytan =] | pneumatyczna Beretta | Nietypowe zainteresowania - Pirotechnika | Policja | Co to za model? | STRAŻ GRANICZNA!! | wojsko a praca | zdjęcia kastetów | Konkurs z nagrodą II | Jak tam jest?? | AON czy WAT? | astrologia | Julia Volkowa | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | kemesO | Biting Elbows | won na mróz | twoje uczucia sa najwa | southland | Olivia28 | Olivia | kod ograniczeA" nokia 6300 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.