FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3225 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wycięcie choinki z własnej działki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wycięcie choinki z własnej działki"   

mm2006
 Wysłana - 28 listopad 2010 14:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

czy ktoś się orientuje czy wymagane jest pozwolenie od burmistrza/urzędu gminy/miasta na wycięcie jednej choinki z własnej działki? Choinka ma kilka lat, około 2m wysokości. Problem w tym, że muszę ją przewieźć do domu - 100km, a nie chcę mieć problemów z policją. Dzięki za rady!

Ventinari
 Wysłana - 28 listopad 2010 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.bornesulinowo.pl/Srodowisko/zezwolenie-wycinka.pdf]

Uzyskania zezwolenia na usunięcie nie wymagają drzewa lub krzewy:
1) w lasach;
2) owocowych, z wyłączeniem rosnących na terenie nieruchomości wpisanej do rejestru
zabytków oraz w granicach parku narodowego lub rezerwatu przyrody - na obszarach
nieobjętych ochroną krajobrazową;
3) na plantacjach drzew i krzewów;
4) których wiek nie przekracza 5 lat;
5) usuwanych w związku z funkcjonowaniem ogrodów botanicznych lub zoologicznych;
6) usuwanych na podstawie decyzji właściwego organu z obszarów połoŜonych między linią
brzegu a wałem przeciwpowodziowym lub naturalnym wysokim brzegiem, w który

Znawca -

radek_85
 Wysłana - 28 listopad 2010 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli nie ma jeszcze 5 lat, to tnij śmiało

o własnie

Zmieniony przez - radek_85 w dniu 2010-11-28 14:42:07

INSOMNIA
 Wysłana - 28 listopad 2010 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

tylko upewnij sie dokladnie, bo znajda wiecej sloi przyrostow rocznych i bajbaj.

wystraczy poczytac wyroki wsa jakie kary przykejaja za np. 7letnie drzewko.

mm2006
 Wysłana - 28 listopad 2010 15:26       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wielkie za odpowiedzi Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wycięcie choinki z własnej działki

Warto przeczytać: GPW - Nasze inwestycje. | Mandat-kilka pytań | Zwrot ze straty poniesionej na gpw | Spisywanie itd | Platnosci za granica (wycieczka) | Mandat - przechodzenie nie na przejsciu | Zgubiłem legitymacje szkolną co mam zrobic? | Niepełnoletni maturzysta | Biznes Plan | druga dziekanka z rzędu?- mozna? | Podatek od umowy zlecenie | elementarz początkującego inwestora - GPW | Firma sieciowa | Bełkot prawny z którego niewiele rozumiem... | Pobicie... | Niezdany EGZ Komicyjny CO DALEJ? | charlie sheen roast | subaru | serwis węgierski | wszystko dla cienie | motyw sądu i procesu | Sadhana | dziewczyna nerwy | nerwy dziewczyna | gralu | durex devil | Aneta | wpadki polskiej sluzby zdrowia | 2g testa | 2g test | anioł | zakochałem się | playboy 2007 aska | potęga intelektu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.