FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 89149 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wydłużanie wędzidełka [ZABIEG, OPIS] 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wydłużanie wędzidełka [ZABIEG, OPIS]"   

Corleon
 Wysłana - 11 kwiecień 2010 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Was!
Nadal powstaje wiele nowych postow o tematyce "mam za krotkie wedzidelko...co zrobic!!!"
Wiec opowiem Wam jak to u mnie bylo by Was troche pocieszyc i naprowadzic Was na wlasciwa droge;)
Otoz. Mam 20 lat, od ponad 2 lat wiem, a raczej wiedzialem o tym, ze mam za krotkie wedzidelko lecz wstydzilem sie powiedziec o tym rodzicom(wiem wiem, od 18 lat mozna samemu to zalatwic, ale Ksiazeczka ubezpieczeniowa jednak jest potrzeba). Jakies trzy tygodnie temu zebralem sie w sobie i gdy jechalem sam z ojcem samochodem powiedzialem mu, ze musze isc do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa. Reakcja ojca byla oczywista, zapytal sie "Po co Ci urolog??". No to mu powiedzialem, ze mam za krotkie wedzidelko. Nie smial sie, nie zartowal, powaznie do tego podszedl i nastepnego dnia pojechalem juz do rodzinnego. Dal mi skierowanie...wszystko cacy. Ide do najblizszego urologa(w przychodni gdzie mam rodzinnego) i...najpredzej 21 maja. Zrobilem oczy...i w mysli pomyslalem "czy was po*******ilo???". Poszedzlem do domu, usiadlem przed kompem i poszukalem Urologa prywaciarza, ktory ma podpisana umowe z NFZ. I co? Ummowilem sie na...uwaga!..nastepny dzien!! Poszedlem, lekarz obadal, zgodzil sie, ze mam za krotkie wedzidelko i wypisal mi skierowanie do szpitala na zabieg. Dal mi przy okazji nr telefonu do swojego kolegi(chirurga-urologa) i powiedzial bym sie z nim umowil. Dzwonie do niego tego samego dnia. Umowilem sie z nim...uwaga!!...na dwa dni pozniej!!! Przez te dwa dni poczytalem troche w necie na jego temat i okazalo sie, ze jest to bardzo dobry urolog, jeden z lepszych w Polsce;D, ktory jezdzi nawet za ranice wykonywac operacje/zabiegi.
Nom...przejde do opisu zabiegu.
Klade sie na lozeczku, wybieram znieczulenie miejscowe. Pielegniarka chwyta mojego wacka(mloda pielegniarka!), sciaga mi napleek, delikatnie i kolistymi ruchami czysci mi go jodyna;D i wchodzi urolog. Bez zabawy i marnowania czasu wzial szczykawe ze znieczyleniem i wbija mi w wedzidelko. Ból?? hmm..prawie jak uklucie sie igla w palec..NAPRAWDE!!..potem drugie wkucie blizej zoledza(troche poczulem, ale da sie przezyc) i trzecie uklucie gdzies nizej, ale leciutkie uklucie bo juz znieczulenie dzialalo.
Wzial skalpel do reki i powiedzial ,ze moge czuc dotyk, ale zero bolu. I tak bylo, czulep taki dziwny...hmm..nie wiem jak to opisac, moze nie dotyk, ale takie chrobotanie. Po jego ruchach reki widzialem, ze torche mi tego wacka pocial. Czulem jak mi ciepla krew "wylatuje" z wacka(dziwne uczucie). Po chwili zaczal szyc. urzyl dotgo celu nici z jelit baranich(rozpuszczalne). Nie bolalo, jedynie bylo czuc troche bolu przy zoledziu jak zakladal szwy, ale naprawde...tego nie mozna wrecz nazwac bolem.
Nom...jak zalozyl mi 7 szwow...posmarowal mi "rany" antybiotykiem i bez zadnego opatrunku nasunal mi napletka i powiedzial bym wieczorem(zabieg mialem o 8 rano) przemyl sobie "sprzet" woda z szarym mydlem.
Co do higieny to powiedzial, bym po kazdym "zalatwieniu potrzeby" obmyl "sprzet" Rivanolem 0.1% (antybakteryjny plyn...kosztuje niecale 3zl) oraz wieczorem moczyl "sprzet" w wywarze z herbaty z dębu ktorej zadniem jest zmniejszenie opuchlizny(koszt heraty w aptece to niecale 5 zl).
Tego samego dnia co byl zaabieg, wieczorem sciagnalem delikatnie napletka by sobie moc wacka "utopic";D w herbacie. Polecialo pare kropel krwii, ale urolog mnie przed tym uprzedzil. Ból? Troche bolalo, ale wiadomo, rana swierza wiec bol musi byc. Nom...i tak postepuje do dzisiaj. Dzis jest juz 5 dzien po zabiegu i nic mnie nie boli, krwii w ogole juz nie ma(pojawiala sie sporadycznie przez pierwsze 3 dni).
Wizyte kontrolna u urologa mam 21 kwietnia. Do tego czasu powinny juz szwy zniknac bo juz teraz wyraznie widac, ze sie powoli "rozkladaja":).
A co do porannych wzwodow. Dzisiaj rano moj przyjaciel sie obudzil razem ze mna i nic mnie nie bolalo, nic nie uwieralo wiec mysle, ze nie ma co sie wybrykami naszego malego przyjaciela przejmowac;D
Chyba to juz by bylo na tyle. Jezeli macie jakies pytania to piszcie, postaram sie odpowiedziec na tyle dobrze ile potrafie:)

Pozdrawiam
Corleon

Desertdog
 Wysłana - 11 kwiecień 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry opis, na 100% znajdzie się kilka osób na forum, które mają z tym problem

ile dałeś za prywatnego lekarza?

Zmieniony przez - Desertdog w dniu 2010-04-11 23:35:59

Socjopata

Znawca -

cebulak
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 07:45      [zgłoszenie naruszenia]

kiedy mozesz juz zakvtasić?

Zmieniony przez - cebulak w dniu 2010-04-12 07:45:40

GOŁA BABA [+18] -> [http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA]

Znawca -

Corleon
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

Do Desertdog
NIC...kompletnie nic gdyz wszystkie koszta pokrylo ubezpieczenie zdrowotne zwane NFZ^^(potrzebna jest tylko ta ksiazeczka ubezpieczeniowa co nasi rodzice podbijaja w pracy)
a z tego co sie orientuje to prywatni lekarze za sama wizyte biora ok 50zl oraz zabieg oscylujacy w granicach od 100 do nawet 600zl. Nie polecam bo naprawde NFZ ma bardzo dobrych lekarzy i nie musimy sie obawiac, ze nam cos "zepsuja":)

do cebulak
hmmm...hardcoorowcy "za*****iają" po ok 3 tygodniach, lecz wskazane jest odczekac ok poltora miesiaca do dwoch poniewaz po tym okresie blizna uzyskuje juz maksymalna elastycznosc i nie musimy sie obawiac, ze nam cos peknie, zerwie itp.

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

przyda sie niektorym twoj post
i za to soga masz

SzToCh

Specjalista -

Corleon
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki:)
mam wlasnie taka nadzieje, ze sie przyda...ze Ci ktorzy jeszcze sie wahaja w koncu znajda w sobie wystarczajaco sil by sie przelamac i wykonac ten pierwszy krok...bo potem juz z gorki leci;D

Desertdog
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

wrzuć jakiś rysunek, np. z painta, na którym będzie widoczny stan "przed" i "po". Ciekawy jestem kiedy zaczyna się za krótkie wędzidełko.

nie wrzucaj fotek lepiej

Chociaż narysowanie tego może być trudne

Zmieniony przez - Desertdog w dniu 2010-04-12 10:46:49

Socjopata

Znawca -

GomSpray
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

ile uzyskałeś cm ;>

Ten co ściemnia ... ze mną nie jest !

Desertdog
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

3, ale słyszałem, że można 6

Ale jak to było przed zabiegiem? napletek swobodnie schodził z żołędzia, ale podczas wzwodu delikatnie go ograniczał?

Socjopata

Znawca -

Corleon
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Desertdog
kiedy jest za krotkie? Podczas spoczynku wacka jak sciagnalem napletka to wedzidelko ciagnelo w dol zoledzia(dosyc mocno). Podczas wzwodu moglem maksymalnie napletek sciagnac do rowka pod zoledziem.
Niestety przed operacja nie mam zdjecia zadnego, ale teraz moge zrobic na prosbe forumowiczow;D (narysowac bedzie cholernie trudno i nie podejme sie niestety tego:p[chyba, ze za jakis czas bo teraz mam troche malo czasu na zabawe:p])

GomSpray
nie wiem, nie doprowadzalem do pelnego wzwodu mojego sprzetu bo jeszcze jest troche opuchlizny no i boje sie, ze moga mi szwy puscic. Nocne wzwodu nie byly pelne dlatego nic mnie nie uwieralo. Jak juz bede mogl doprowadzic sie do "stanu wysokiego uniesienia";D to napisze czy jest wiekszy...hehe:p

Andromedaa
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

Podwieszam.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 41 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wydłużanie wędzidełka [ZABIEG, OPIS]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Warto przeczytać: Pytanko... | Pech ;/ | Nadżerka | ciąża-tabletki | Bielizna | Czy to cos z głowa ? | jak przerwac lykanie tabletek? | zapłodnienie - możliwości | moj chopak jest narkomanem a ja nie wiem jak od niego odejsc bo sie boje | Skąd wydostaje się śluz kiedy kobieta jest podniecona? | Czy to normalne? | Przyznać się, czy nie? | Białe plamy na penisie!! ;/ | Ból napletka... | przed wczesny wytrysk | Refleksje nad.. seksem, problem | laska którą | basen | AMW 2013 | akademia marynarki wojennej 2014 | odbić | automaty | świadectwo pracy | dukana | zakopane | nago w domu | paranoik | kontra | pierwszy seks | morning glory | afenis | szambo u szwagra | chrapanie | psycholog | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.