FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7787 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
Wyjazd do Norwegii 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyjazd do Norwegii"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 4 luty 2017 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

To są ciapuchy z poprzednich dostaw ... zanim rządziło Hoyre.

Druga sprawa że w Norwegii w odróżnieniu od postępowej Szwecji, się czasami policja z nimi nie cyka. Pamiętam jak rok temu na dworcu Nationaltheatre gdzie praktycznie codziennie jestem zaczęło się kręcił kilku takich podrostków ciapackich wyróżniających się w tłumie (no ewidentnie wyglądali na takich co chcą odyebać jakąś inbę)... po 1 dniu już ich nie było i więcej ich nie widziałem. Wniosek - albo ich "zawinęli z ulicy", albo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić.

Bardziej mnie wkurzył kiedyś jakiś gringo bo wyglądał na pochodzenie z Ameryki Łacińskiej lub Południowej. Pracuje jako kurier i nie mógł znaleźć biura mojej firmy gdzie pracuję i zadzwonił do mnie. No to ja do niego że zaraz zejdę i mu pokażę, owszem może trochę go pojechałem że jak on nie może znaleźć jak byk jest napisany numer budynku i lista firma w nim będących. A on do mnie z tekstem "show me your shit...", żebym mu pokazał to biuro. No to mu pokazałem... ale nie powiem wkvrwiłem się że do mnie jako klienta wyleciał z takim tekstem. Jak był bym chvjem to bym mógł tą sprawę pchnąć do jego szefostwa i gringo by miał ciepło.

Ale olałem go, a on chyba później zorientował się że wtopił z tym tekstem bo był milutki jak baranek

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 luty 2017 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

jak go pojechałeś, że nie potrafi znaleźć to nie powinieneś sie czepiać
po prostu dostosował bajere

mlkv
 Wysłana - 5 luty 2017 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie do końca bo to jest w yebanym zakresie obowiązków takiego jasia, żeby znajdować budynki do których ma dostarczać przesyłki bez zawracania komuś dupy tekstami "zejdź i pokaż".

Aha, gringo - określenie na białego w Ameryce Łacińskiej, więc podejrzewam że nieadekwatne do typa.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

INSOMNIA
 Wysłana - 5 luty 2017 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

To minner sam zszedl

minner
SZPIEG
 Wysłana - 6 luty 2017 06:12       [zgłoszenie naruszenia]

Bo ziom nie był w stanie ogarnąć gdzie jest biuro a ja potrzebowałem tej paczki to musiałem zejść po kretyna... i żeby nie było ja do niego nie rzucałem tekstów z "****" w przecinkach, tylko mu powiedział, coś mniej więcej "how can't You find the office? there is a huge building number in front of building and the list of companies there" i pokazałem mu inne wejście do budynku niż to przed którym stał (bo budynek miał 2 wejścia od tej ulicy). No z tym gringo my fault

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyjazd do Norwegii

Strony: 1 2 3