FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6966 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wyjazd do Tajlandi na paszporcie tymczasowym ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyjazd do Tajlandi na paszporcie tymczasowym ?"   

mataleo
 Wysłana - 2 listopad 2007 00:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hey, tydzien temu wymienilem uszkodzony paszport, wazny jeszcze 2 lata, w konsulacie w londynie.

Mialem uszkodzona folijke, pecherz powietrza. ....

Zlozylem 2 wnioski, o tymczasowy i 10 letni.

W grudniu lece do tajlandi, na paszporcie tymczasowym, tymczasowy wazny na 12 miesiecy, dostane za 3 tyg. 10 letni po 5 miesiacach, dluzej gdyz dostaje tymczasowy.

Moje pyt. czy na tymczasowym mozna swobodnie podrozowac? czy niebede mial problemow jadac na tymczasowym do Tajlandi ? Wiem ze visy tam daja na lotnisku bo bylem w czerwcu.

Czy mozna swobodnie podrozowac na tymczasowym ? czym on sie rozni od 10 letniego, tylko data waznosci ?

Czy jest napisane na okladce ze to tymczasowy ?

Z gory dzieki
Krystian

n0n4m3

moschino
 Wysłana - 2 listopad 2007 02:55      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego, co pamietam wydaja 3 rodzaje paszportow.

1. Tymczasowy na powrot do Polski, trwa to oficjalnie ok 2 tyg, ale w praktyce mozna go dostac po kilku godzinach. Jest wazny miesiac i po powrocie do Polski nic nie mozna z nim zrobic, poniewaz jest wazny tylko na powrot do kraju. Widnieje na nim wielka pieczatka 'TYLKO NA POWROT DO KRAJU'.

2. Paszport 10 letni, na ktory czeka sie do czterech miesiecy. Z uwagi na to, ze okres czekania jest bardzo dlugi i czesto potrzeba wyjechac gdzies zanim dostanie sie 10-letni, a potrzeba nam wrocic do UK (co jest niemozliwe uzyskujac paszport ekspresowy nr 1), zrobiono nowy rodzaj poaszportu a mianowicie numer 3

3. Paszport ma miec taka sama waznosc jak paszport 10-letni i jest wydawany jako 'na poczekaniu' na wlasciwy dokument. Przestaje byc wazny w momencie wydania paszportu 10-letniego.

Cos takiego mniej wiecej

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 2 listopad 2007 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

No niezbyt :)
Wydaja paszporty tymczasowe wazne rok, wiem bo bylem ostatnio w ambasadzie sie dopytac.

Generalnie nie powiniennes miec zadnych problemow z wjazdem gdziekolwiek w okresie waznosci paszportu.

mataleo
 Wysłana - 2 listopad 2007 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

to fajnie, tez mi sie wydaje ze nie, z tego co mowili to mozna wszedzie latac na nim :)

n0n4m3

herminia
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 14:44      
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wyjazd do Tajlandi na paszporcie tymczasowym ?

Warto przeczytać: Kwalifikacja pobicia | eMakler-problem | petycja w sprawie wyrównania wynagrodzenia?? | rozliczenie w przypadku studenta | Tworzenie gadżetów - licencje, podatki itp. - parę pytań | Zaległości czesnego a przedawnienie roszczeń | Dowód osobisty | Alimenty | Allegro/Podatek | Umowa zlecenie i jej wypowiedzenie | prosze o pomoc | allegro.. oszust | VZM - zwrot vat za mat. bud. | Rozbiórka domu | Dotacje | W jaką walutę zainwestować? | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.