FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2155 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wykaz kont 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wykaz kont"   

lewylife
 Wysłana - 16 lipiec 2010 22:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka, mam małe pytanko dotyczące kont. Mógłby ktoś mi podać wykaz kont aktywnych, pasywnych i rozrachunkowych (aktywno-pasywne), mysle o prowadzeniu w przyszłości księgowości i zdobywam wiedze:).

anc_kozak
 Wysłana - 16 lipiec 2010 22:26       [zgłoszenie naruszenia]

sciagnij sobie demo programu symfonia, tam mozesz wygenerowac sobie plan kont wg formy prawnej i działalności z oznaczeniem i miejscem w bilansie

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wykaz kont

Warto przeczytać: Allegro, wystawiony bazarek. | gospodarka centralna a rynkowa | Odpowiedzialność zbiorowa | bankomat Euronetu zjadl mi karte | praca we wloszech | Kursy zawodowe... | Jak zostać hurtownikiem czy tam importerem | Przesylka elektroniki z zagranicy - cla itp. | konto bankowe dla nieletnich | 60h w "kamieniołomach" | Kwestia plagiatu | Jaki bank najlepszy na % w dolarach i PLN | Wezwanie | Wlamanie na forum | Palenie papierosów | Jak zerwać tę umowę? | dr albonista | czy trzeba stracic | kod puk 2 nokia 6303 | luxuria astaroth | 21 maj 2011 | 21maj 2011 | hity internetu | 50 rzeczy ktore kobiety | robert johnson | fanatyzm religijny | testy gimnazjalne | masarz prostaty | potencje | kod weryfikacyjny | berło | fanatyzm katolicki | radio maryjia | sex z mama opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.