FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2517 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Wykrywacz kłamstw 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wykrywacz kłamstw"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 18:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Naszlo mnie takie przemyslenie. Jesli sprawdzaja wykrywaczem klamstw np. czlowieka niepoczytalnego, np. chorego na schizofrenie, ktory jest przekonany ze nikogo nie zabil, a w rzeczywistosci zabil w wyniku napadu psychozy, to czy jak powie NIE to wariograf pokaze to jako klamstwo czy prawde ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

mojatatamn
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

prawde

skad ma to biedne urzadzenie wiedziec czy typ zabil czy nie

Zmieniony przez - mojatatamn w dniu 2010-06-03 18:01:28

"jak to mówio nie dośc ze biednemu wieciar w oczy to jeszczo i chvj u żopu" %-)

INSOMNIA
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun, sam odpowiedziałeś na swoje pytanie :"jest przekonany, że nikogo nie zabił". Skoro jesteś o czymś przekonany, to nie ważne jak jest prawda obiektywna- reakcje Twojego organizmu będą takie, jakbyś mówił prawdę. Bo dla Ciebie to JEST prawda

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli zdrowy czlowiek tez moze wprowadzic sie w pewny trans i oszukac te urzadzenie.

INSOMNIA
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

są sposoby na oszukanie tego urządzenia, bo ono bazuje na pewnych reakcjach organizmu. Ale nie znając dokładnych zasad działania i nie mając wprawy- to moim zdaniem bardzo trudne.

morandi
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

a****a tam pokazuje jak się nie nakręcisz przed jakimś pytaniem to nic nie wyjdzie i wynik pozytywny no chyba że na podchorążych mają z***any w wawie albo ja jestem jak klejcun pisze schizolem ; D
wogóle z***ane te psychotesty do straży granicznej przed wariografem najpierw musiałem ***ac do szczecina na żołnierską to drugi koniec miasta na dodatek przylazłem tam przed 8 rano o 8 zaczeliśmy robiłem jakieś****owe pytania ale nie jak ms w policji przy kompie tylko na kartkach pozniej jakieś kwadraciki figurki i kreślenie na czas liczb miedzy przaystymi i nieparzystymi pozniej dostałem o 11 kiedy myslałem że juz tylko rozmowa z psychologiem, 300 pytan odnośnie osobowości !!!!!!!! wyżygac się szło tylko patrzyłęm w który kwadracik tak or not i tak trzysta razy
po południu dopiero z tamtąd wylazłem wy***any na maksiora dobrze chociaz ze zaliczyłem bo pochlastac się można ^^

huj

morandi
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

a co do wariografu to nawet kataru nie można miec kichniesz i Cie pogonią bez wzgledu na to że się tłukłeś 7 godzin w pociągu...

huj

INSOMNIA
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zwykle największy strach dotyczy pytania o zażywanie narkotyków, jeżeli ktoś tam kiedyś palił trawę. Kumpel po prostu powiedział prawdę- bo w liceum często palił. Przyjęto go do służby bez problemu.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ale z ta schizofrenia i przekonaniem to mysle ze moze byc sprawa bardziej zlozona, bo gosciowi moze sie wydawac na 100 % ze nie, a mozg moze dawac inne sygnaly, chooj wie.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wykrywacz jest na to za głupi

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

raczej mozg za bardzo po***any przy chorobach psychicznych

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wykrywacz kłamstw

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Co sądzicie o garocie ??? | patent strzelecki-pytania egzaminacyjne | co robic??? | Jaki gaz obronny wybrać. | "Kim jest Marcin Kossek" TVN TURBO | Polscy komandosi | Kawaleria Powietrzna | Amerykańskie kurtki Asów | centymetr rezerwisty.. | Co sądzicie o... | budowa kuszy | Służba zastępcza... S.O.S | desanty | Jeszcze jeden konkurs. | służba zawodowa | Twardziele - survival/podróże/przygoda | rafi | wykrywacz | sprinter | sebasket | erohus | erohaus | praCA DYPLOMOWA | cebul | moralny | sexomat | ilu facetów naraz | zero | test kerrego | panmruk | mięsień pc trening | krzygacz | bubbelus | temat pracy magisterskiej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.