FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5999 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Wykrywanie papierosów i alkoholu w moczu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Wykrywanie papierosów i alkoholu w moczu"   

Isuite
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Niedługo jadę na badania, na których mają mi badać mocz. Czy jeśli dzień przed badaniami będę palić, a kilka dni wcześniej sobie wypiłem czy to zostanie wykryte w tych badaniach? Zależy mi na szybkich odpowiedziach.

szczypek90
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

kto zlecil te badania?

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Dreando
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

w moczu te sprawy? Alkohol to chyba dopóki z ciebie nie zejdzie, max do 48 godzin przy mocnym melanżu. A nikotyna? wątpie. Zależy to jeszcze od tego w jakim celu są badania przeprowadzane.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

i zgaduje ze jedziesz na zwyczajne badania moczu... jestes udupiony, lepiej powiedz rodzicom przed, mniejszy w******* bedzie

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

LepNaSunie
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

fajki można wykryć ale chyba nie w moczu;] We krwi chyba da radę sprawdzić poziom dwutlenku węgla w cząsteczkach tlenu niesionych przez krew.

W moczu mogą Ci wykryć maryśke i inne dragi.

...im więcej potu na poligonie, tym mniej krwi w walce...

Isuite
 Wysłana - 11 sierpień 2010 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

To są zwykłe badania przydatności do zawodu. Pobiorą mi krew i zbadają mi mocz. Ostatni raz używałem w poniedziałek a jeszcze dzisiaj chciałem zapalić. A te cholerne badania są jutro. Mocz będę musiał oddać jutro. Więc:
1. Czy wykryją fajki i alkohol od poniedziałku?
2. Czy wykryją fajki jeśli bym zaraz zapalił.
Przypominam, że badania jutro po 8.

szczypek90
 Wysłana - 11 sierpień 2010 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

myslalem ze rodzice cie skierowali na te badania bo podejrzewali cie o picie i palenie, przynajmniej byłaby pewność że jesteś ich synem

badania moczu w twoim przypadku, jesli sa to standardowe badania, to wykrywaja tylko to co jest istotne dla pracodawcy ze wzgledow zdrowotnych
fajki i alkohol nie są przedmiotem tych badań

[http://www.szort.pl/ankieta11]

LepNaSunie
 Wysłana - 11 sierpień 2010 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

w moczu- NIE, bynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ moja mamuśka pracuje w szpitalu i zawsze jak się rozchodziło o fajki czy alkohol (jak byłem małoletni) to straszyła mnie badaniem krwi- nigdy moczu ;]

...im więcej potu na poligonie, tym mniej krwi w walce...

Isuite
 Wysłana - 11 sierpień 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

A szczypek90 Ty pewny o to jesteś, że nie mam się o co obawiać? To w takim razie na co są takie badania? Co one mają wykryć?

ZUPERMAN
 Wysłana - 11 sierpień 2010 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zwykła morfologia badają tylko skład krwi i sprawdzają czy nie ma jakichś odchyleń od normy nie badają zawartości toksyn z moczem jest prawie to samo.

Rofluj
 Wysłana - 11 sierpień 2010 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nic ci nie wykryją A ty LepNaSunie udaj sie do nauczycielki Polskiego a nie do mamy lekarki bo bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

%-)
[http://www.youtube.com/watch?v=uOwhrCkMiKA&feature=related]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Wykrywanie papierosów i alkoholu w moczu

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy można palić trawe jeśli bierze się antybiotyki ??? | Jak Wam sie podoba świat po używkach ? :-) | samosiejka | Przepicie | W E R Y F I K A C J A M O D E R A T O R Ó W | Thc w krwi | papierosy-kobieta | kuzwa chce mi sie cpac:-( | Przepis na winko | Absynt | Prozac | link do forum hyperreal | kropelki bitadrina | xanax 1mg SR? | Nasionka | Alkohol przez internet?? | andrzejek | budowa stawu | bob bez skorki | napisy | chora spiewa | policja rekrutacja | Uek | Podnośnik śrubowy | miała miejsce akcja gonienia | w dniu wczorajszym | rzekomo jego | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | afera kremusiowa | paragraf 6 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.