FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 992 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wylegitymowana przez kasjerkę. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wylegitymowana przez kasjerkę."   

cizema
 Wysłana - 29 marzec 2009 20:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie i proszę o poważne odpowiedzi.

Wczoraj płaciłam w sklepie kartą kredytową (swoją). Kasjerka w Auchan (pani niedowidząca) nie widziała podpisu na karcie - mimo że był bardzo wyraźny.

W związku z tym kazała mi się wylegitymować dowodem osobistym.
Czy ma takie prawo?
Legitymować może przecież chyba tylko policja.

Pontius
 Wysłana - 29 marzec 2009 20:25     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

ogarniSIE
 Wysłana - 29 marzec 2009 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak ma takie prawo ( lecz dowodu do łapy nie musisz dawać ) może sprawdzić zgodność nazwiska karty z dowodem ... Niektore karty wchodzą bez pinu , a jak ktoś owej karty nie podpisał zrobisz to za niego i droga wolna .

cizema
 Wysłana - 29 marzec 2009 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, ale to była karta na PIN.

NATASZ
 Wysłana - 29 marzec 2009 21:44     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

piotr3
 Wysłana - 29 marzec 2009 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

a co poczułaś sie tym wielce urażona? ja rozumiem jak policja kogos niewinnego na glebe rzuca, ale sprawdzenie czy karta jest twoja jak jest to chyba nic wielkiego a zawsze lepiej jak sprawdzi niz jakby ci konto o*******ili, pin pinem wiadomo ze duza ilosc dziadków lub innych potencjalnych wyborców PiSu z racji niemożnosci zapamietani 4 cyfr nosi w portfelu kartki z pinem, też mi sie zdarzyło i to pare razy taka sytuacja, szczerze to bardziej mnie wkuriwa jak mi w supermarketach baby z kasy wyskakują prwie zeby zobaczyc czy cosw w wózku nie zostało

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 29 marzec 2009 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

mi raz fajek babka nie sprzedala
bo wedlug niej nie mialem 18 lat
dowodu wzialem ze soba
lat wtedy mialem ponad 21
genialna sytuacja

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

CTA
bluesuit
 Wysłana - 30 marzec 2009 13:09       [zgłoszenie naruszenia]

ja bym się cieszył z takiego obrotu sytuacji, bo zwiększa to bezpieczeństwo w razie kradzieży karty
pokazujesz dowód wszystko gra, Twoja karta i nie wiem, po co tutaj jakieś pretensje?
dla mnie sprawa wygląda bardzo ładnie i w trosce o klienta

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wylegitymowana przez kasjerkę.

Warto przeczytać: Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego?? | ZUS - założyć firme i nie płacić składek. | Zakup lekow odpisy .. | Tymczasowy Dowód Osobisty | konto za granica | pytanie o wykroczenie | Import elektroniki | legalnosc bukmacherski-gdzie sie dowiedziec? | Program Komputerowy - Jaka umowa ? Podatek ? | Chrońmy Europę przed... Google! | Autobus nie przyjechal | Podstawy giełdy papierow wartościowych | opłata manipulacyjna | Jaka moze byc kara za niezaplacony mandat? | Czy to nie jakieś żarty? | Mandat karny, pomóżcie | były dziewczyny | viamax | Krakvet | lukrecja1977 | romantyzm | do ktA ,A,rego roku A 1A ycia | kardigan | cardigan | kompyter poleasingowy | solarium | duA y penis | A A .A 9.lub | na hiszpana | bornholm | Twój ideał sylwetki vol 2 | telepraca | lolek246 | mitx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.