FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4220 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Wymagania "fizyczne" na podoficera. Prosba o pomoc w  
ustaleniu ich :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymagania "fizyczne" na podoficera. Prosba o pomoc w ustaleniu ich :)"   

Ronowicz
 Wysłana - 24 sierpień 2005 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Sprawa jest taka. Znajomy podchodzi za niedlugi juz czas do szkoly podoficerskiej. Lebski chlopina, kumaty, doswiadczony itd, ale nie o to tu chodzi. Chodzi o to ze to chodzaca d... z uszami w "wysilku fizycznym". Zaniedbal to chlop porzadnie w swoim zyciu. Ostatnio poprosil mnie o ulozenie treningu dla niego. To nie problem... problemem jest on, gdyz trzeba nad nim duzo popracowac. Nie ma szans, nie zrobie z niego "tytana" w dwa miesiace,wiec chce go przygotowac dokladnie pod "egzamin".
I tu prosba do was. Jak wyglada egzamin kondycyjny-wysilkowy ?
Jesli wiecie, to prosilbym w miare dokladnie, co jak ,jakie minimum itd. "ogolnie" to wiem, ale przypadek jest delikatnie mowiac -> . Jesli mialby ktos dokladnie wymagania,lub adres strony gdzie takowa sa podane, bylby bardzo wdzieczny.

...Szara Eminencja...

Nowieńkij
 Wysłana - 24 sierpień 2005 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.wso.wroc.pl/SPWL/default.htm]

Wszystko już było, panie moderator .

W dwa miesiące coś tam zrobi.

Bieganie niech zacznie "program 10 tygodniowy" - dojdzie do 8 tygodnia i starczy.
Drążek w piramidzie 1-2-3-4-5-4-3-2-1 (przykładowo) 3 x w tygodniu.
Brzuszki - no to jak wyda, co Ci będę mówił
Więcej nie ma specjalnie sensu, poza jakimiś pompkami, przysiadami, rozciąganiem itp.

Taka jest moja koncepcja, ale trener ze mnie dupa.

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Ronowicz
 Wysłana - 24 sierpień 2005 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko,jak juz wiem "co" to juz go odpowiednio skatuje.
Programu treningowe ukladam nalogowo to problemu nie bedzie.
Co najwyzej chlop po kuracji bedzie wymiotowal na mysl o treningu

Dzieki

...Szara Eminencja...

Ronowicz
 Wysłana - 24 sierpień 2005 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, nie czaje,tzn nie widze tu pompek...

"Wytrzymałość . Bieg 3000m." Oczywiste
"Podciąganie na drążku". Oczywiste
"Skłony w przód -2 min." - To sa tradycyjne brzuszki ale jak wykonywane ? Nogi o cos zachaczone czy luzem zgiete.
"Bieg wahadłowy 10x10" - co to jest ? Z ta nazwa sie nie spotkalem.

...Szara Eminencja...

Wjk
 Wysłana - 25 sierpień 2005 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

Dziesiec odlegosci po dziesiec metrow. Raz w ta, raz w ta.
Rozumiem, ze Twoj przyjaciel nie startuje do wojskowej szkoly, tylko do innej, smiem zgadywac, ze jest to szkola podoficerska pozarnicza? Oczywiscie moge sie mylic. Testy do wojskowych szkol byly juz dawno temu.
Zastanawia mnie natomiast jeden fakt, jak Twoj bystry, kumaty, lebski kolezka zaczal o tym myslec notabene dwa miesiace przed testami zwlaszcza, ze podkresliles to, ze nie bardzo mu w tym temacie idzie. Ale to nie moja brocha. Kazdy robi to co lubi, hehe.
Pzdr

Ps.
Jezeli chodzi o brzuchy, to zalezy od szkoly i od wymagan rektruacyjnych danej szkoly. W policyjnych szkolach (tutaj moze doradzic, odpowiedziec na pytanie Comodore) zwyklo sie testowac z brzuchow bez podpierania nog, na materacu. Jak jest w innych, trzeba sie dowiedziec.

WHO DARES WINS

korian
 Wysłana - 25 sierpień 2005 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

Trening wytrzymałościowy:

[http://www.sfd.pl/temat29215/]
[http://www.sfd.pl/temat212827/]
[http://www.sfd.pl/temat172885/]

""Skłony w przód -2 min." - To sa tradycyjne brzuszki ale jak wykonywane ? Nogi o cos zachaczone czy luzem zgiete.." - jak dla mnie to nie są brzuszki tylko właśnie skłony. Stajesz wyprostowany i robisz skłon do przodu z wyciągniętymi rękami starając się zachować proste nogi w kolanach.

""Bieg wahadłowy 10x10" - co to jest ? Z ta nazwa sie nie spotkalem." - Tak jak napisał Wjk, biegasz po tzw. ósemce.

Jeśli twój kolega jest taką ****eczką (bez obrazy) jak piszesz, to może przydałyby mu się jakieś suplementy np. kreatyna i węglowodany, bo przy intensywnym treningu, jeśli chłop nie ma pojęcia o diecie może czuć się zmęczony.

Na sfd w dziale sporty ekstremalne jest temat SELEKCJA ŻOŁNIERZA POLSKIEGO (temat jest chyba podwieszony). Popytaj tam chłopaków, oni trenują do Selekcji i w treningu wytrzymałościowym mają spore doświadczenie Pozdrawiam.

Specjalista -

Ronowicz
 Wysłana - 25 sierpień 2005 15:08       [zgłoszenie naruszenia]

No, juz nad nim solidnie popracuje. Suplementy tez pojda w ruch. No nie az taka starsza pi... z niego, wojsko mu sluzy bo juz przypomina wygladem faceta, no ale wiece jak to jest nadrabiac braki calego zycia. Planik juz dla niego ostry mam, z dietka nie bedzie problemu, z tego co mi pisal to w woju zarcie jest takie jak powinno byc, przynajmniej tam gdzieo on teraz jest,to bedzie "dozeral" to co mu rozpisze.

Wszystkim powyzej daje po sogu.

...Szara Eminencja...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wymagania "fizyczne" na podoficera. Prosba o pomoc w ustaleniu ich :)

Warto przeczytać: US Army Rangers | po studiach | Myślistwo... | Bomby, broń, sprzęt, wybuchy... | Liryka wojskowa | ogromna prośba o zdjęcia | Zezwolenie | wesołych świąt | Ontario Pilot Survival Knife | Ostatnie słowa... | Temacik rocznicowy | gdzie jest boeing? | Wiatrówka KOLTER K-19 | ODRZUT | Biografie | hitec magnum | triathlon | dwubiegunowa | Legia Warszawa | Legia | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | don_jagla | czy wszystkie | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | gry planszowe | pisanie prac | pisanie prac licencjackich | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.