FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13141 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!"   

CoQto
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

fakir wybadaj jakie ona ma nastawienie co do niego. Czy jest podrajcowana ze tam jedzie czy co. No i jak jej na tobie zalezy to z palcem w dvpie, ba z cala dlonia, powinna byc w stanie zrezygnowac z tej wymiany po tych zmianach jakie zaszly, bo przecierz ona byla przygotowana na wyjazd do baby.
Ja ci cos powiem, ja swojej nie puscilem na 2 wymiany, na ukraine i do belgii i dobrze mi z tym Oczywiscie nie zebym ja do czegos zmuszal. Jesli bym widzial choc troche ze ona tam jednak chce jechac beze mnie to bym ja rzucil w pierooony
Pozdro

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

az tak obawiacie sie samej zdrady czy zranienia przez np. zdrade ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

misio_xxx
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

kurde, jak przeczytalem temat, to myślałem ze koles sie zapyta co myslimy o wymianie partnerek z kumplami... zonk

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

Znawca -

fakir18
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

CoQto : no niby ona sie nei cieszy z tej wymiany, ale mowi ze zrezygnowac juz nie moze bo zostalo 10 dni, a niby juz ubezpieczenia poplacili i wgle;/

CTA
bluesuit
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

a tam, głupoty gada, widać że chce sie wyrwać od Ciebie

Ekspert -

chemistry
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

fakir18 a jakbys tak zaproponowal jej zwrot calej tej kasy

hallucyon
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

"Świetny" pomysł.

Ekspert -

Linijka
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to jak przekupić laskę,zeby nie jechała bo jej facet ma schizy

Pozytywna;-)

Saymonn
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytałem cały temat ponownie i ogólnie wyluzuj chłopie,bo schizujesz jak laseczka na widok pająka ,albo jednookiego węża

jak bedzie Cie chciała wyruchać z innym to i tak to zrobi ,czy na wymianie ,czy z Twoim kumplem ,klatke obok

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 3 kwiecień 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

co do ostatniego zdania Saymona
generalnie to zgadzam się z tym, ale to też jest tak jak często pisze Vladek, że "okazja czyni złodzieja", więc trzeba wypośrodkować pomiędzy trzymaniem partnera na smyczy, niepozwalaniem dosłownie na nic a całkowitym akceptowaniem wszystkich jego "wybryków", mam tu na myśli wszelkiego rodzaju wyjazdy samotne i z koleżankami, wypady na dyski etc, nie będę wracał do tego, była o tym mowa w innym temacie
po prostu jeżeli panna ma możliwość, żeby gdzieś nie pójść, nie pojechać sama, zrezygnować z czegoś zwłaszcza, kiedy widzi, że Tobie to nie pasuje w jakiś sposób, a mimo to nadal dąży do tego, wykręca się głupimi historyjkami, wręcz oskarża Cię o próbę jej ograniczenia - należy się POWAŻNIE zastanowić nad przyszłością związku (tutaj w sumie mówię o tej konkretnej sytuacji)
ostatnia rzecz - po przeczytaniu charakterystyki dziewczyny Autora mogę powiedziec, że jego obawy są słuszne, nie ma mowy o żadnych "schizach", ale co zrobi, to jego decyzja

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-04-03 18:15:47

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 25 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Warto przeczytać: Ciąża | Po co wgl seks? | dni cyklu a bezpieczeństwo | Płyn przedajkulacyjny | pomyłka przy zakłądaniu prezerwatywy (moze dużo kosztować??) | Błędy popełniane przy 1-ym razie | Co byście zrobili -) | seks a pryszcze | Brak Wzwodu : ( potrzebna porada specjalisty ! ! | Wspólna kąpiel | Problem z członkiem | nadmierny popęd, jak temu zaradzić? | Sex | Pozycja ktora pozwala na poźniejsze "dojscie" | Błędy facetów :D 100% prawdy. | Jak to jest u was dziewczyny? | dziewczynki | goralenfolk | jak w ama sie na email | plastyka więzadła | akumulatorki | akumulatory | jak przeżyć koniec związku | koniec związku | wiązanie | pinup | bilety iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz bilety | microlab | savoir vivre na stadionie | diabeł | wcielenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.