FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13132 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!"   

CoQto
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

ziki bo nie ktorzy nie lubia zeby ich dziewczyny walily sie gdzies po katach. Myslisz ze to wyjdzie na jaw? Pogielo cie. Przecierz nikt nie bedzie podejzewal nic bo i tak beda razem spac w domu. Nikt ci nic nie szepnie.

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

To uczepic taka na smycz i zero klopotu prawda? albo lepiej nie wchodzic w zwiazki....zero problemu...przeciez w szkole/pracy tez moze dupy dac , a nas tam nie bedzie i pozniej bedziemy sypiac z nia i z nieswiadomoscia tego...prawda?
A najlepiej znalesc sobie taka co jest na maxa domatorka jezeli ma sie takie problemy...i klopot z glowy...

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2007-04-06 23:08:46

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

CoQto
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dla tego teraz pozostaje nam tylko ruchac A wiazac sie jakos mocniej dopiero po 40-45roku zycia, jak bedziemy w wieku kiedy juz nas tak kobiszcze nie interesuje, a raczej wychowywanie potomstwa

Zmieniony przez - CoQto w dniu 2007-04-06 23:17:28

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie zawsze beda interesowac kobiety pod wzgledem seksualnym...jak nie naturalnie to sie bede wspomagac zeby bylo SI

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

DonLee
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Fakir 18 bez obaw, z chłopakiem z pokoju nic nie zrobi. Przeczytaj to [http://www.insomnia.pl/Wyjazd_do_UK_%2D_uaktualnienie%2C_s%2E_20_%25%2D_-t201770.html], w niemczech jest dużooooooo turków.

CoQto
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

ziki chodzi mi o to ze juz nie bedzie ci tak zalezalo na babie zeby cie nie zdradzala itd zebys nie byl o nia taki zazdrosny etc

Fakir18 i jak tam sprawy?

Znawca -

nieuczciwy
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 04:15      [zgłoszenie naruszenia]

Też byłem na takiej wymianie, zaraz po maturze więc młody byłem. Chyba po powrocie przestałem szanować kobiety. Mieszkałem razem z Polką spod Białegostoku, (ta była najporządniejsza bo tylko ze mną się zadawała) 2 rosjankami z Skt Petersburga ktore walily sie z Serbami i innymi nacjami tez, raz nawet w kuchni nakrylem in flagranti. Dodatkowo slowaczki tez sie puszczaly i to ze szwabami glownie. Francuska ktora chodzila z kolesiem Polakiem po pijaku puscila sie z tym samym serbem ktory zapinal rosjanke w kuchni, oczywiscie donioslem temu polakowi o jej krzywych ruchach a mieszkal w innym miescie, spoko ziomek czesto wpadal do nas bo mieszkalismy w aachen obok granicy z holandja a lubil zajarac.W tym samym domu mieszkala jeszcze wegierka i tez sobie frajera znalazla pomimo iz miala chlopaka w debreczynie, raz nawet przyjechal biedak. Tak mniej wiecej wygladalo Budowanie Mostów w Europie Polska Fundacja im Schumana 99r. Wszystkie laski korzystaly z okazji, brzydkie i ladne, wolne i zajete, bez roznicy wszystkie. Wiec kolego ktorego panna jedzie na taki wyjazd, wiesz juz czego mozesz sie spodziewac...Tylko nie pisz ze ona jest inna bo to nawet nie bedzie jej wina, kobieta jest tak skonstruowana ze zobaczy troche egzotyki i juz traci glowe.
sory za bledy ort.

Zmieniony przez - nieuczciwy w dniu 2007-04-09 04:17:56

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

"ziki chodzi mi o to ze juz nie bedzie ci tak zalezalo na babie zeby cie nie zdradzala itd "

a wiesz co to meskie ego i meska duma...to masz cale zycie ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

CoQto
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

ziki chodzi mi o to ze juz nie bedzie ci tak zalezalo na babie bo bedzie stara, brzydka i nie bedziesz o nia zazdrosny i bedziesz mogl bez problemu sie z nia rozstac bez przezywania tego Nie mowie przecierz o tym zebys byl z panna ktorą cisnie ktos na boku

Znawca -

fakir18
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

tak,fajnie opisane tylko na ile dni jezdziles na te wymiany coo???

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 25 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Warto przeczytać: | | sprawa jest kurevvska bambo | iwona | weronika marczug pazura | A może by tak aktorki polskie | Gadzety | małgorzata kosik playboy | harmon | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | bty adidas meskie zolte | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.