FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13122 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!"   

fakir18
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

zepsuc jej wyjazd?ona go nie chce, ale twierdzi ze nie ma wyjscia...w sumie wyczuwam ze tak 50% chce jechac a drugie 50% nie chce.W kazdymrazie zawsze na faceta zwalacie, jak to onazawinila. // Sorry mialo byc miareczka

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie stwarzasz sobie problemy i tyle.
nie wiem o co ta cała awantura jest.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

fakir18
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

tu nie tylko chodzi o "puszczenie" nie wiesz dokladnie jak to wyglada, a wyzywasz od rozkapryszonych.Ktos CI obiecuje ze niepojedzie nigdy na wymiane...a nagle w smsie dowiadujesz sie ze ta osoba jedzie, no ale sie pogodzilem wtedy obiecywala...trudno wkoncu to kobieta obiecuje i lamie to.Gdy dowiedizalem sie ze facet to juz bylo gorzej nie chcialem zeby jechala.Siostra zna niemcow (jej facet to niemiec)i jak zobaczyla zdjecie od razu powiedziala ze cpun (nawet przeslal jej foto z "wiaderkiem") ojciec jej mowil ze ok wszystko zalatwi zeby nie jechala bo to w pewnym sensie tez niebezpieczne, wkoncu jak sie zjara to nigdy nie wiadomo (wiem cos na ten temat 80% mojej klasy baka) ale ona twarda bo co kolezanki powiedza itp...i co miareczka, nadal chodzi o puszczenie?ja sie tez boje ze cos sie jej moze stac

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

fakirku drogi
Masz mnie za 50 latkę, która tylko an drutach robi?
Byłam 3 razy na wymianie i 2 razy gosciłam Niemców czasie liceum. Imprezy są, pije sie ,ale cholera nie przesadzaj. Nikt tam nie puszcza! A z takim podejśćiem traktujesz swaoja dziewczynę z którą jesteś 2 lata, jak potencjalną kurvę!
U gospodarzy się śpi, ewentylanie je posiłek czy podwoza do knajpy i tyle!!
Nie ma orgii, jak sobie uzbdurałeś, 90% czasu jest zwiedzanie albo czas z własną grupą..
Więcej mi sie nie chce pisać,temat wyczerpany!

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka weź Ty wyłącz solidarność jajników jak masz napisać coś tutaj, bo w każdym temacie bronisz jakiejś panny, najeżdżasz najczęściej na Autorów, że chcą je ograniczać ble ble ble, a i tak koniec końców wychodzi na to, że one się kvrwią przy pierwszej okazji

zielony

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

Kemes-to,ze Twoja miała problem z trudnym słowem "wierność" nie znaczy,że każda tak ma

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

No bez przesady. Autorze - nie trzymaj dziewczyny na smyczy, bo Ci wywinie sie dupą po czasie jak zmądrzeje i zleje Cię.

Zaufanie się kłania.. wiesz takie uczucie kiedy jedna strona wierzy drugiej, że będzie wierna.. A jak się nie ufa to związek nie ma szans na długie lata, bo padnie jak mucha!!! Zaufanie to podstawowy budulec..

A Miarka ma rację. Robisz z własnej dziewczyny SZMATĘ, której za grosz nie ufasz. OGRANICZASZ JĄ!!!!!!!!! I pamiętaj - cokolwiek robimy złego czy dobrego, to wróci do nas.......ale w zdwojonej sile Możesz się z tego śmiać.. ale z czasem wszyscy dostaniemy po dupie za to co komuś zrobilismy

A na koniec:

TRAKTUJ LUDZI TAK, JAK CHCESZ ZEBY ONI CIEBIE TRAKTOWALI!!!

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie mówimy o mojej (notabene jej też broniłaś)
po prostu brak Ci obiektywizmu i tyle...
a że zwykle nie masz racji, to już inna kwestia

zielony

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Obiektywna akurat jestem maja doświadczenia w takich wyjazdach.
Po porstu wiem co mówię, a wy możecie sobie gdybać

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze dlaczego zakładasz z góry, że Twoja dziewczyna będzie jarać, pić i się puszczać?? Pamiętaj - pozory mylą, a wygląd potrafi bardzo zmylić to odnośnie zdjęć

Nie można oceniac wszystkich niemców po jednym jakimś pomyleńcu. Każdy człowiek jest inny.. a skoro to tylko kilka dni to świat sie nie załamie.

I weź pod uwagę, że taki wyjazd jest ATUTEM wielkim dla niej, gdyż nie każdy ma mozliwość takiego wyjazdu na wymianę Na to trzeba zasłuzyć, a skoro Twoja dziewczyna zasłużyła na nagrodę - to nie odbieraj jej tego!!!

Zmieniony przez - RozkosiQ w dniu 2007-04-10 22:53:38

Fuck me like you hate me...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 25 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Warto przeczytać: Metody na pierwszy raz. | Ważne .... | Ciekawa gra | KROTKI JEZYK;ZA KROTKI DO CALOWANIA? | Seks z obcokrajowcami | nieodpowiedzialny...bezmyślny... | skąd czerpiesz wiedze o sexie... ??? | Doświadczenie zdobywa sie cale zycie... | OGIEŃ NAMIĘTNOŚCI | Aseksualizm | Stulejka. | Sex w Bangkoku - ostrzezenie %-) | Sex W Wielkim Miescie!! | Seks przed miesiaczka? | Minetka:)) | Oziębłość | przetakiewicz | kurs eplan | No to kolej na mnie t645655 s69html | kosteniuk prymitywne tatuaze | mięśnie | grimm | peklowanie mokre | ankieta masturbacja | ankieta masturbacja 2017 rok | Pompowanie Cipki zdjęcia | z dupki | ryan newman xxx | uniwersytet warszawski | Nastrój arabskiej nocy | ryan newman xxx | singapur | zadania z fizyki po angielsku | OPOWIADANIAmatka syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.