FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13174 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!"   

baksiu
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

A tam miarka ******lisz, jaka jej duma jak zmienia zdanie?

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby mi facet zabronił jechać bo wg niego puszczę się z gospodarzem to sorry ,ale na 100% bym pojechała tylko dlatego,że mój osobisty facet ma takie a nie inne o mnei zdanie.
Zresztą to pewnie byłby koniec zwiazku po takich oskarżeniach.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ty czytać nie umiesz prawda?

ona na początku mu powiedziała, że nie jedzie właśnie dlatego że on nie chciał żeby ona jechała - i do tego momentu wszystko było ok

później nagle zmieniła zdanie, że jedzie i pojechała bo nie chciała robić zamieszania

Ekspert -

fakir18
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz co miareczka, unosisz sie ze Twoja duma i ble ble ble...a umiesz dobrze czytac?moze warto czasami czytac cos a nie bronic kobiecosci...przeczytaj caly temat 100 razy i wroc i cos napisz.//Co do pytania jakzareagowala...,polecialy lzy, prosila zebym poczekal ze wszystko wytlumaczy ale ja se poszedlem.Fona mam zwalonego;d wiec nie wiem czy pisze;p a na gg nie wchodze.

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

twardo...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Dżizus
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

"bo autor nie wierzył,ze sie nie puści na wyjeździe"

abstrahując od indywidualnych cech kobiety autora, których nie znamy, to jednak patrząc przez pryzmat dokonań naszych rodaczek na tzw. emigracji, autor miał pewne prawo posiadać pewne obawy. Fakt, że się nimi podzielił z partnerką świadczy że nie boi się on otwarcie mówić o swoich emocjach i uczuciach w związku. Ergo, posiada cechę której brak większość kobiet zarzuca swoim partnerom lub rodzajowi męskiemu w ogóle. Jak widać i tak źle i tak niedobrze ... ergo

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2007-04-22 21:15:21

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha o kvrwa kobieto zluzuj, ona sama mu na początku obiecała, że nie pojedzie, a Ty ******lisz coś o zniewoleniu
przeczytaj oCb zanim coś napiszesz
Ty w ogóle wczytujesz się w treść, czy tylko piszesz, aby pisać, dodatkowo w każdym temacie te same frazesy o zaufaniu
zresztą już dawno doszedłem do wniosku, że Ty odpowiadasz w tematach jedynie po to, żeby udowodnić jakieś swoje racje, przekonania

zielony

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 23 kwiecień 2007 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

fakir to kiedy ta twoja panna wraca? Na moje oko to jakoś niedługo... Zdawaj relacje na okrągło bo kurde jakoś ciekawi mnie ten temat

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

Znawca -

fakir18
 Wysłana - 23 kwiecień 2007 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie zebys byl lekko do tylu..poczytaj wypowiedzi moje to sie dowiesz.Miareczka jeszcze czyta?...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 23 kwiecień 2007 20:37       [zgłoszenie naruszenia]

czytam

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 25 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wymiana, co o tym myslec.Bez GLUPOT!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Warto przeczytać: problem z "przyjaźnią" | taka głupota mnie nurtuje i zastanawia:) | Dowartosciowanie... | oral i orgazm | Problem z prezerwatywą | jak namowic do seksu oralnego dziewczyne | 6 mitów na temat związków | Spóźniający się okres - kolejny temat | Mogła zajść w ciąże ?? pomocy | Bardzo powazny problem:( !!!!!!! | wzowd: masturbacja a sex | Aborcja? | czy cos jest nie tak? | lekko wkurzająca rzecz | mam problem -pocieszcie | PROBLEM LICZE NA POMOC | co brał Zyzz | Zyzz | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.