FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1047 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Wymiana P造ty g這wnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wymiana P造ty g這wnej"   

Bl3
 Wys豉na - 7 sierpie 2013 15:04        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam
Chcial bym wymienic plyte g這wna ale zachowac cala reszte.
Ma kto pojecie czy to jest mozliwe z moim sprzetem?
Ma to byc komputer do grania i wszystkie czesci bed wymieniane z czasem (ok6 miesiecy, budzet ok 2000n a wszystko)

Moj Budzet na p造te to 300zl(plus minus kilkadziesiat zl)

Obecnie mam :
Plyta g這wna: M2a-VM (green)
Procesor: Amd Phenom(tm) 9550 quad core
Pamie:4gb 800mhz
Grafika: jest zintegrowana ale mam tez jeszcze gforca 240gt

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Gdy b璠 szed dolin cienia 鄉ierci,
nie ul瘯n si przed z貫m, bo jestem najtwardszym skurwysynem w dolinie

arrpin
 Wys豉na - 7 sierpie 2013 18:09      [zg這szenie naruszenia]

Ta podstawka jest martwa, taka wymiana nie ma sensu.

saikolank
 Wys豉na - 8 sierpie 2013 12:26      [zg這szenie naruszenia]

^ niby martwa, ale ziomek siedzi na tym phenomie dostawi saphirre 9790 czy jakos tak i odpala wszystko na maksymalnych detalach bez problemu.
Ale w sumie jak bud瞠t 2k to jestes w stanie przesi捷 si na FX-a8350, lepsz grafik, zasilacz, p造te, resszt zostawiasz to co masz i masz zestaw na lata.
W phemona zainwestujesz sum-a-sumarum bardzo podobnie a podejrzewam jednak za dwa lata znowu trzeba bedzie zmienia, a w miare 鈍ie篡 FX jeszcze bedzie spoko dawa rad

Ch這paczki z Polkowic ju Pojechali

Specjalista -

arrpin
 Wys豉na - 8 sierpie 2013 13:45      [zg這szenie naruszenia]

@saikolank
Poka mi tego "saphirre 9790".

@Bl3
Aktualnie posiadasz jeden z najwydajniejszych procesor闚 na podstawk am2/am2+, wi璚 zmiana samej p造ty to strata pieni璠zy. Je郵i chcesz modernizowa ca造 sprz皻 to najlepiej sprzeda obecne graty i z這篡 co nowego, tak jak napisa saikolank. Z tego co piszesz to nie masz obecnie tych 2k PLN, wi璚 wstrzymaj si do czasu, a je zbierzesz.

Zmieniony przez - arrpin w dniu 2013-08-08 13:45:42

Bl3
 Wys豉na - 8 sierpie 2013 15:11      [zg這szenie naruszenia]

Wlasnie chcial bym zatrzymac na razie procesor z mozliwoscia wymiany na lepszy za jakis czas. ram i cala reszcze mogl bym wymienic teraz. a dalo by rade plyte dostac z dosc mocnym procesorem w granicach 600-800zl?

saikolank
 Wys豉na - 8 sierpie 2013 15:45      [zg這szenie naruszenia]

w granicach tysiac z這tych z這篡sz sobie 8 rdzeniowe AMD wydajno軼i goni帷e o wiele drozszy setup na intelu. Bawienie si w p馧鈔odki od AMD z kolei nie ma sensu, bo tylko ten jeden procek fx8350 jest wart polecenia, reszta to raczej daremny trud. Na Twoim miejscu zainwestowa豚ym na razie w grafik, spi掖 po郵ady, dozbiera kase i wtedy przeskoczy豚ym na nowsz MB CPU i ram, a stare komponenty sprzeda w mi璠zyczasie.
Napalisz si teraz jak na sranie, z這篡sz byle co i nie mina dwa lata i znowu bedzie b鏊 dupy bo komp s豉by.
arrpin pogrzmoci這 mi si, chodzi這 mi o tak:
[allegro.pl/sapphire-hd-7950-3gb-gddr5-384bit-925mhz-potwor-i3427547546.html]

Ziomek dokupi sobie pod phenoma x4 i bezproblemowo gra w crysisa 3 ma maks detalach @34fps.
Takze na miejscu autora zrobi豚ym tak w豉郾ie ze dokupuje tak lepsza kart, procek, ramy na razie za ni nad捫, a jak si znajdzie lepsza kasa to wtedy wymienia CPU i ca造 bajzel naoko這.

Specjalista -

jeronimooo
J.B.
 Wys豉na - 8 sierpie 2013 22:33      [zg這szenie naruszenia]

zapomnia貫 jeszcze poleci mu dobrego zasilacza <yes>

np tracera

saikolank
 Wys豉na - 9 sierpie 2013 00:12      [zg這szenie naruszenia]

Tracer mnie si posypa dopiero jak zacz掖em si bawi w kr璚enie procka pod 5ghz. Tak od listopada zesz貫go roku chodzi, tak瞠 i tak nie 瘸逝je zakupu za ca貫 60z

Specjalista -

Bl3
 Wys豉na - 9 sierpie 2013 13:48       [zg這szenie naruszenia]

No wlasnie grafike chcail bym zostawic na sam koniec zeby miec na nia kase bo obecnie mam tylko polowe z limitu i od plyty i procka chcial bvm zaczac. Na razie wszystkie tytuly ktore mnie interesuja dzialaja na obecnej konfiguracji ale chcial bym zeby bf4 bez problemu na full detalach polecial.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia

Wymiana P造ty g這wnej

Warto przeczyta: poszukiwany telefonik z wifi i dobrym aparetem do 700zl | Co s康zicie o takim sprz璚ie: | Instalacja RAMu | Problem z odtwarzaniem filmu. | jaki monitor? | HTC Wildfire -- opinia | program do zmiany formatu filik闚 | Grafika do wymiany , co polecacie | Cyfr闚ka do 400z | odzyskanie danych | Szko豉 uwodzenia | Powie komputer na 軼ianie (zdj璚ia) | XBox 360 | niedzia豉j帷e wej軼ie na s逝chawki/ vista | Kasowanie poczty. | MMORPG Shin Megami Tensei: Imagine Online :D | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | po造kanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | D瞠m 30 koncert dvd2avi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.