FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3927 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Wymowa słówek angielskich 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wymowa słówek angielskich"   

PJR
 Wysłana - 31 marzec 2010 21:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Zabieram się ostro do nauki j.angielskiego..w związku z tym poszukuję jakiegoś programu/translatora który po skopiowaniu do niego słówka odtworzy jak powinno się je wymawiać. Co polecacie? Co wg Was będzie najlepsze??

spokój umysłu jak w jiu jitsu, na szyi Chrystus

AlexIdol
 Wysłana - 31 marzec 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.thefreedictionary.com/washing]

Tu masz brytyjski i amerykanski akcent ucz sie amerykanskiego bo jest latwiejszy a jak anglik i tak nie bedziesz mowil.

Zmieniony przez - AlexIdol w dniu 2010-03-31 22:51:03

moschino
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

W jakim sensie amerykanski jest latwiejszy?
Just wondering

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -

PJR
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki AlexIdol właśnie o coś takiego mi chodzi! Hmm a masz może pomysł jak się sukcesywnie uczyć tych słówek? Klepać na blachę, czy może próbować programy typu SITA? Jakie macie sposoby na przyswajanie słówek?

spokój umysłu jak w jiu jitsu, na szyi Chrystus

Zielu_
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam o tyle dobrze, ze slowka angielskie wchodza mi do glowy jak nic innego raz przeczytam dane slowko i w 90% przypadkow bede mogl Ci je powtorzyc za miesiac + podac polskie tlumaczenie

ale nie kazdy tak ma wiec polecam sobie kojarzyc z czyms albo klepac na blachie

pzdr

znam uczucia lepsze niż nieważkość

Swamprage
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

Z tych nie on-line polecam PWN-oxford albo Cambridge'owski. Co do latwosci to domyslam sie ze koledze chodzilo m.in. o dlugie gloski/nieme r w BE, w AE tego nie ma a r jest normalnie czytane co dla Polakow jest bardziej przyjazne

AlexIdol
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

Moshino dla mnie w takim sensie ze w amerykanskim nie musisz sie zastanawiac czy r sie wymawia czy masz przed nim dluga samogloske e.g. work bird car etc tak samo na koncu nie musisz sie zastanawiac czy jest er czy shwa. Dla mnie amerykanski jest duzo latwiejszy ale mam to szczescie uczyc sie angielskiego :D

akiyz
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

[upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/07/RhoticEngland2.png/481px-RhoticEngland2.png]

"Red areas are where English dialects of the late 20th century were rhotic"

skiny
 Wysłana - 5 maj 2010 13:30       [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - skiny w dniu 2010-05-05 13:32:21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wymowa słówek angielskich

Warto przeczytać: [niem] Dialog do sprawdzenia. | Teskt do przetłumaczenia, j. niemiecki | [ang] Krótki list | wierszyk do proprawienia | [ang] proszę o pzetłumaczenie listu | Dialogi z niemieckiego...PROSZE...POMOCY!!! | [ANG] Speech to poprawy. | angielski PILNA PROŚBA | list z niemca | rozsypanki z niemieckiego | Z niemieckiego o modzie | niemiecki krutki tekst do przetłumaczenia | [ang] OPISZ OSOBE KTORA PODZIWIASZ I DLACZEGO- PROSZE | (ANG) Rozprawka medycyna alternatywna. | Wypracowanie | [niem] Kilka zdan z przebiegu dnia | motyw śmierci | szwecja | reality | reality bez cenzury | pyskaty | dziewczyny z | dziewczyny z facebooka | laski z facebooka | ogłoszenie o wynajmie mieszkania po angielsku | friend | isabel | piosenkarki | marta żmuda | miasteczko slaskie | outsourcing | pwc | wzdęcia | Pająki | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.