FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4987 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wynajem mieszkania, a słaba pensja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wynajem mieszkania, a słaba pensja"   

kosmos303
 Wysłana - 19 maj 2010 14:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa wygląda z grubsza tak, że życie w rodzinnym domu staje się już powoli dla mnie nie do zniesienia. Głównie za sprawą mojego starego. Nie będę się tutaj wdawał w szczegóły, bo nie o to chodzi.

Ostatnio w związku z powyższym zacząłem zastanawiać się nad wyprowadzką. Mam już swoje lata, a nadal wegetuje w mieszkaniu rodziców. Tutaj pojawia się pewien zasadniczy problem. Mianowicie forsa.
Sytuacja jest taka, że obecnie mam 1700zł na rękę. Wynajęcie mieszkania trochę kosztuje. Tutaj pojawia się pytanie. Widzicie jakiekolwiek szanse powodzenia tej operacji? Zakładamy, że lepszej roboty chwilowo nie dostane. Cały czas szukam oczywiście, ale jest ciężko. Może są tutaj osoby które sobie jakoś radzą. Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Fana
 Wysłana - 19 maj 2010 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

Wynająć sam pokój.
Będziesz coprawda mieszkał z innymi ludźmi, no ale...

Znawca -

Jaroch
 Wysłana - 19 maj 2010 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

ee juz nic.

"slaba pensja" ..

Zmieniony przez - Jaroch w dniu 2010-05-19 14:57:32

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

kosmos303
 Wysłana - 19 maj 2010 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby był mocna, to nie zakładałbym tematu na forum ;)

Pokój, ewentualnie wynajem kawalerki z kimś na spółkę to jeden z rozważanych wariantów.

Wojtasss..
 Wysłana - 19 maj 2010 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

1700zł. na rękę, i mówisz że to jest słaba pensja. U mnie w mieście ciężko dostać 1500zł na łapę.

mm90
 Wysłana - 19 maj 2010 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

ja prawdopodobnie bd robił za 9 brutto/h + możliwość prowizji

żenujące

"I walk a higher path son."

Jaroch
 Wysłana - 19 maj 2010 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

a ludzie zyja za minimalna krajowa we wroclawiu

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

kosmos303
 Wysłana - 19 maj 2010 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

No niby niektórzy maja gorzej, ale mimo wszystko ciężko wyżyć za taka kasę, jeśli nie ma się własnego mieszkania i trzeba dodatkowo płacić komuś za wynajem.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 maj 2010 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

jak znajdziesz mieszkanie do 1000, to za 700 przezyjesz, co prawda bez szalu no ale da rade lekko

albo jak ktos napisal pokoj wynajmij ze studentami/studentkami - pokoj wychodzi tanio tylko jak trafisz dobrze, to duzo pozniej idzie na alkohol

Zmieniony przez - q2w w dniu 2010-05-19 15:45:15

kosmos303
 Wysłana - 19 maj 2010 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak znajdziesz mieszkanie do 1000, to za 700 przeżyjesz

Wynajem małej kawalerki, to 600zł około. Ale do tego czynsz - 300zł.
Nie orientuje się jak to właśnie jest z tym czynszem, bo nigdy w bloku nie mieszkaliśmy. Co mam w ramach tego czynszu? Tylko wywóz śmieci i takie pierdoły, czy na przykład ciepłą wodę tez?

Pewnie głupie pytanie, ale skoro juz tu jestem, to co mi szkodzi

INSOMNIA
 Wysłana - 19 maj 2010 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja placilem 800 i nic wiecej, tyle, ze kaflok byl i trza bylo przez zime naginac z wiadrami wungla ;)

te 600 + czynsz, to pewnie jeszzcze + media czyli okolo 1000

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wynajem mieszkania, a słaba pensja

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: afera z ZOZami | Telefony z polskich hurtowni | import samochodow | USA.... i kto potem ? | Import laptopów z USA | praca za granicą. wasze doświadczenia itp. | Spadek gdy osoba umrze | Potrzebuję Porady prawnej - bardzo ważne | NOWE LEPPERO-BLOKADY !!!! | Przewóz leków przez granice | jak grać na gieldzie przez internet? | Kategoria wojskowa | Warzywniak??? | Umowa o dzieło przed 18, możliwe? | Prostytucja - legalna czy nie? | Oszust z allegro | ksi??ka | oblicz warto?? wyra?enia wykorzystuj?c dane z rysunku powy?ej | do?adowanie heyah | przemy l | wywiad z technikiem sekcji zw ok | wezwanie do wyp aty wynagrodzenia | zywa okurva | Tw j idea sylwetki | Idol Rudy si nie dosta | kapitan bomba | 406 coupe | ty mowisz sex, ja mowie podwalanie | Kiedy Zum a kiedy zur | viwldi | borysewicz | skoda octavia | skoda | Zainteresowania Japończyków | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.