FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2173 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wypadek drogowy - konsekwencje 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wypadek drogowy - konsekwencje"   

Don_Misiek
 Wysłana - 27 grudzień 2009 13:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Otoz moja sprawa wyglada nastepujaco...
2 tyg. temu mialem wypadek samochodowy w ktorym zginela jedna osoba, pasazer z tamtego pojazdu. Mi nic sie nie stalo zracji posiadanego auta Land Rover Discovery...Wyjechal z ulicy podporzadkowanej wymuszajac pierwszenstwo.Ja jechalem okolo 70 km/h w terenie zabudowanym. Otoz wina lezy po stronie tego kierowcy ale moje pytanie brzmi czy mi groza jakies konsekwencje? Pytam gdyz tamten kierowca chce zlozyc sprawe do sadu...

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam,

Nie wazne ze od tego umrzesz wazne ze trumne beda niesli w 10 xD

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

hmm dziwne ze on chce zlozyc sprawe w sadzie, skoro to on wymusil Ci pierwszenstwo. W sumie moga Cie chyba ciagac za nieumyslna smierc innej osoby ale niech sie wypowie ktos odpowiedni.

Don_Misiek
 Wysłana - 27 grudzień 2009 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie tez o tym myslalem...ale sprawa wydaje sie oczywista a jednak strach maly jest

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

70 km/h w terenie zabudowanym to trochę za szybko jechałeś ...

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie moze jakby CI udowodnil ze jechales tyle to moze sie czegos tam domagac, bo moze mowic ze myslal ze zdazy wyjechac bo myslal ze jedziesz predkoscia ktora jest dopuszczalna a wtedy on by myknal bez problemu no nie wiem

Don_Misiek
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

No fakt za szybko ale jak mi to teraz moga udowodnic jesli tak czy siak wyjechal w praktycznie w ostatniej chwili...

Jaroch
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

jak ci moga to udowodnic? przeciez tutaj na forum sie przyznales publicznie.

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

sa szpece ktore potrafia wyliczyc ile jechales.

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie napisze przypadek z mojego miasta ktory niedawno mial miejsce, koles zatrzymuje auto gdzies 2 metry przed pasami bo wchodzi babcia na nie, auto mu juz stoi, a koles ktory za nim jedzie nie zauwaza i w******la mu sie w tylek przez co popycha tak mocno to auto ze potraca ta babcie i ja zabija. Koles z pierwszego pojazdu jest sadzony za nieumyslne spowodowanie smierci.

szczypek90
 Wysłana - 27 grudzień 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Policja ustaliła, że to nie Twoja nadmierna prędkość a wymuszenie pierwszenśtwa przez drugi pojazd było przyczyną wypadku.

ciekawi mnie tylko (włączam powiadomki) czy są podstawy do złożenia pozwu cywilnego? czy w trakcie przygotowania powołany zostaje biegły, czy wystarczy jedynie opinia Policji odnośnie wypadku? czy opinia biegłego może podważyć opinie Policji?

[http://www.szort.pl/ankieta11]

INSOMNIA
 Wysłana - 27 grudzień 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz mi pod jaki paragraf kodeksu cywilnego chciałbyś podciągnąć ten wypadek?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wypadek drogowy - konsekwencje

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Prawo karne czy cywilne za upublicznienie wizerunku? | Potrzebna pomoc odnośnie zatrudnienia | dokumenty poufne i inne | Znęcanie psychiczne nad nieletnim | źle wypisany mandat | alimenty | Tabela euro do dolara | Przerejestrowanie auta, a brak umowy. | Tańsza taryfa za prąd | mandat - motocykl | Pytanko w sprawie działalności. | czy to koniec mocnego dolara? | Dadania okresowe - pytanie | Kwalifikacja pobicia | eMakler-problem | petycja w sprawie wyrównania wynagrodzenia?? | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | skinhead | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.