FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 845 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wypadek uszkodzone auto 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wypadek uszkodzone auto"   

Twistero
 Wysłana - 21 luty 2010 18:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
moj brat w zeszly wtorek wpadl pod samochod, wysiadal z autobusu tylnimi drzwiami i wybiegl na ulice wprost na jadacy samochod. Dzieki bogu koles jechal tylko 20 km/h i mojemu bratu nic sie nie stalo. Ucierpial tylko samochod w ktorym poszla przednia szyba i blotnik. Policjant powiedzial mojej mamie ze naprawa bedzie pokryta z ubezpieczenia a tu dzis wpadl ten kolo do nas i mowi zalatwiamy polubownie czyli szyba 450zl blotnik 150 przeglad 20 i lakiernik 200 albo idzie do sadu gdzie wiadomo ze wygra. Na moje pytanie a co z ubezpieczlnia powiedzial ze nie ma AC wykupionego. I tu moje pytanie czy to czasem nie powinno zostac pokryte z obowiazkowego OC? Nie znam sie na tym kompletnie i nie wiem czy wszystko jest w porzadku czy gosciu jakies kity mi zeni ;] pozdro

leon10528
 Wysłana - 21 luty 2010 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

na daremno chyba nie powiedział że ubezpieczycialnia pokryje,jakie to było auto?Wypadek nie był z jego winy więc oni powinni pokryć szkody.

YHYHYHY!

spy.pl
 Wysłana - 21 luty 2010 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Desertdog
 Wysłana - 21 luty 2010 20:19       [zgłoszenie naruszenia]

Zapłacisz niestety. Zajmuję się odzyskiwaniem min. regresów dla ubezpieczalni, powstałych w wyniku różnych zdarzeń losowych. Stąd mniej więcej wiem jak ten proces się odbywa. Dobrą wiadomością dla Ciebie jest to, że dług możesz rozłożyć na raty. W zależności od dochodów będzie to pewnie 200-600zł m-c. Jak podejdziesz do sprawy poważnie, bez uchylania się, to dogadasz się zarówno z windykatorem jaki i z komornikiem

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wypadek uszkodzone auto

Warto przeczytać: odszkodowanie z oc | Praca | umowa kupna-sprzedazy samochodu | PKO/CREDIT SUISSE Obligacji - fio PSO 50 | Rezygnacja ze stażu. | Ochrona dobr osobistych | strony internetowe albo dorazna pomoc | Prawa pracownika w razie choroby za granicą. | Przestępstwo pod wpływem szantażu | Przelew przez internet | Wojsko - przedpoborowy. | pytanko o skladki ZUS | pracodawca chce obciążyć mnei kosztami naprawy samochodu | Mogę iść do "niemojego" UP? | Domek na kółkach na działce rolnej | Ciężko pracujący poborowi za granicą! Czytać!!! | maciąg | maciąg | sykut | multiselect | nasze dziewczyny | prywatne wiadomości | kacper7745 | edytor | buty nike | PALAHNIUK | nagie aktorki | Cheryl Cole | hans solo sam | człowiek bez zasad | mądre filmy | jak zaprosić dziewczyne | lody | angaros | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.