FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 418 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wypalenie w zwiazku, co robic? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wypalenie w zwiazku, co robic?"   

Japoniec20
 Wysłana - 1 listopad 2016 23:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc i czolem, pisze na forum bo juz sam nie wiem, moze sa tu madrzejsi i bardziej doswiadczeni ktorzy moga pomoc.
Zacznijmy od poczatku, poznalem sie z dziewczyna na studiach, od 3 lat jestesmy para.Ona 24 lata ja 23. Ona mysli ze idealna para, ja zaczynam miec watpliwosci. Generalnie 0 klotni, idealne dopasowanie charakteru, dziewczyna jest uczynna- nie ksiezniczka. Ugotuje, posprzata. Ona mieszka 250 km ode mnie, ale widujemy sie co tydzien bo studiujemy w jednym miescie zaocznie. Od jakiegos czasu zauwazylem calkowity brak zainteresowania zblizeniami z mojej strony, dziewczyna przestala mi sie podobac fizycznie, spedzamy raczej czas jak przyjaciele ( wyjdziemy cos zjesc, polezymy, obejrzymy tv). Ona okazuje mi mnostwo czulosci co mnie troche denerwuje bo nie lubie ciaglego calowania itd. Ona jest we mnie zakochana po uszy, ja z kazdym dniem coraz mniej. Najgorsze jest to ze boje sie zerwac z nia, boje sie jej reakcji, ze sobie cos zrobi. Jest to moj pierwszy powazny zwiazek, jej tez. Ona juz snuje plany na przyszlosc, gdy staram sie to troche hamowac - wtedy ona gasnie i smutnieje. Zdaje sobie sprawe ze nie moge ciagle udawac ze jest wszystko ok, ale strasznie boje sie jej reakcji, bo pewnie bedzie wanna lez i bedzie to bardzo ciezkie. Nie chce brac slubu z rozsadku, bez uczucia. Z drugiej strony moze bede keidys zalowal bo juz nigdy nie spotkam dziewczyny ktora tak mocno by sie zakochala we mnie, ale czy jest sens byc z nia na sile? Mimo tylu watpliwosci. Jest to super dziewczyna ale moje uczucie gdzies ulecialo. Byl ktos w podobnej sytuacji? Jakies porady? Wiem ze nikt w mojej glowie nie siedzi i nie zna sytuacji na 100% ale juz nie wiem co robic

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 1 listopad 2016 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

To ja z moją ostatnią ex miałem na odwrót - to ona nie chciala sie zbytnio całować i tak wlasciwie to całowalismy sie tylko wtedy gdy sie kochalismy więc nie marudz bo całowanie to fajna sprawa. IMO w dupie Ci sie przewraca wyobraz sobie ze bzyka ją ktos inny - i co wróciła Ci ochota na seks z nią ? Tak to jest że zbyt szybko przyzwyczajamy sie do luksusu i wymyślamy kwadratowe jaja z nudów. Gdy Ci jej zabraknie zrozumiesz jaki skarb straciłeś. Ale to Twoje życie i zrobisz jak bedziesz chciał.

runelord66
 Wysłana - 2 listopad 2016 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

Klasyczny przykład niedorvchania. Znalazłeś sobie pierwszą dziewczynę, wielka miłość i plany na całe życie. Ale natury nie oszukasz - jesteś młodym facetem i chcesz sobie jeszcze porvchać inne panienki.

Masz 2 opcje
- rzucasz ją i szukasz nowych lasek
- jesteś z nią dalej, ale rvchasz na boku inne

Albo wyszalejesz się teraz, albo zaczniesz za 20 lat jak dopadnie cie kryzys wieku średniego. Tyle, że wtedy będziesz miał na głowie rodzinę, dzieci i kredyt na mieszkanie i możesz roz***ać sobie i wszystkim życie. Teraz ryzykujesz co najwyżej wyrzutami sumienia. Także lepiej nie ciągnij ego dłużej, bo nic dobrego z tego nie będzie.

Aha i jeszcze jedno - nie jest po prosu tak, że związałeś się z nia nie z wielkiego uczucia, a po prostu fajnie było mieć jakąkolwiek laske i byłeś z nią te 3 lata z braku laku i braku innych perspektyw?

Generalnie przemysl swoje życie, tego nikt za ciebie nie zrobi.

Zmieniony przez - runelord66 w dniu 2016-11-02 02:02:25

Specjalista -

Japoniec20
 Wysłana - 2 listopad 2016 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi sie ze runelord ma racje, "klasyczny przyklad niedoruchania". Zbyt wczesnie sie z nia zwiazalem. I tak jak piszesz zszedlem sie z nia poprostu bo dobrze spedzalo sie nam czas, z mojej strony nie bylo motyli w brzuchu czy czegos podobnego. Nie sadzilem ze to sie tak rozwinie.

Dzieki za odpowiedzi. Niby zdawalem sobie sprawe z tego co piszecie, ale jednak warto uslyszec(zobaczyc) co maja do powiedzenia inni, ludzie patrzacy "z boku".

Vayo
 Wysłana - 2 listopad 2016 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

zmienisz,parę miechów będzie ok,a potem wróci to samo co teraz.Także kwestia na ile mocno drażnią cię minusy tej aktualnej laski.
Bo w jakieś scenariusze rodem z amerykańskich romansów,że trafisz kiedyś na dziewczynę z którą będziecie idealnie dopasowani,raczej bym nie liczył

ale też jak jest ci całkiem obojętna,to nie ma co patrzeć w ten sposób,że boisz się jej reakcji,więc ciągniesz to na siłe

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2016-11-02 12:16:59

runelord66
 Wysłana - 3 listopad 2016 01:43      [zgłoszenie naruszenia]

No dokładnie, zmieni teraz, potem jezscze parę razy, zrozumie że o wszystko to samo i znajdzie sobie jakąś na sałe

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 3 listopad 2016 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

z własnego doświadczenia powiem tak: z ostatnia laską w pewnym momencie czułem to samo co ty, ale jako osobe ja kochałem i chcialem w sobie to znudzenie czy tez wypalenie zwalczyć. A im bardziej chcialem zwalczyc tym bardziej sie to pogłębiało. U mnie sie to zmienilo ale po drastycznych zdarzeniach(moja zdrada i to że odkryła to) potem doprowadziła do takiego stanu, że to ja byłem pragnienie a ona sprite az dała mi kopa w dvpe;)) ale jeśli jakieś fajerwerki nie nastąpią u Was to prędzej czy pozniej to sie rozpadnie. A jak zareaguje ok to ważne i dobrze ze sie troszczysz, ale jedno wiem na pewno: swojego szczęscia nie mozna poswięcać aby utrzymac zwiazek w którym nie ma juz miłosci.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Japoniec20
 Wysłana - 3 listopad 2016 17:55       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedz, dalo mi tez to troche do myslenia. sogi porozdawane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wypalenie w zwiazku, co robic?

Warto przeczytać: Wkurviony | Prowokacja | tak kvrwa, zale sie | ****a Żale się | po prośbie | powodzenie u kobiet | Piękna nieznajoma - zacznijmy znajomość, tylko jak? | INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | Czułe słówka do dziewczyny | Czy pozwolić lasce pojechać na wakacje w towarzystwie typów z pracy i koleżanki? | Pocieszalnia vol. 10 - czyli dlaczego Daer nie ma serca %-) | the end? | Czy trądzik was aż tak odrzuca ? | dojrzewania | Dziwne pytanie na temat dziewczyny. | tapety na pulpit ksw | ostrawa | Niero | o murzynach | eleturniej as | tele as | green day | potargany | urządzić pokój | modra | KAWCE GINEKOMASTII | warszawa | warszawy | kroffka | vanessa | lost | muse | falanga | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.