FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3283 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Wypierdalamy kopta z forum? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Wypierdalamy kopta z forum?"   

puncto
 Wysłana - 6 styczeń 2010 07:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dnia 21-12-2009 o godz. 10:02 szowar napisał(a):
Otrzymałe(a)ś głos w temacie: Nadzwyczajna ochrona dla fanatyków religijnych jest konieczna. Rezerwaty !
Artykuł możesz zobaczyć tutaj: [http://www.insomnia.pl/temat627970/]
Problem z logowaniem:
Konto zostało zablokowane do 2010-01-04 09:05:27
Napisz do ADMINA admin@katalogi.pl <admin@katalogi.pl>

-*-

Dnia 21-12-2009 o godz. 9:05 INSOMNIA napisał(a):
Zostałeś zabanowany przez kopt na forum FORUM INSOMNIA
Powód :SPAM na kilka stron, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, atakowanie innych userów bez powodu
Do dnia: 2010-01-04 09:05:27

-*-

Szanowny administratorze forum INSOMNIA !

Serdecznie dziękuję za danie mi SOG'a (choć nie mam zielonego pojęcia, co to właściwie takiego jest i de facto mało mnie te Wasze zabawy obchodzą) oraz za odebranie mi tegoż. Jestem wzruszony tym, że moje konto zostało zablokowane tylko do 2010-01-04 09:05:27
Dlatego uprzejmie zapytuję, czy w swojej łaskawości władcy własnego forum, mógłbyś jeszcze pocałować mnie w dupę ?

Pan (compos sui)
Furtian Wacław

Szkoła Filozoficzna Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"

-*-

Kto ponosi winę za systematyczne przerabianie Polski w państwo o charakterze wyznaniowym ?
Głowę daję za to, że znakomita większość Forumowiczów odpowie - "Kościół Katolicki !"

Błąd ! BŁĄD !!! Bardzo kosztowny błąd... :(

Nie można winić Katolika, że nie dostrzega własnej głupoty, oraz zła które jest tejże głupoty wynikiem. Taka ewentualność jest "wypierana" przez jego świadomość, a zarzuty wzmagają jedynie stany agresywno-lękowe i są naturalną, (pierwotną w swoim charakterze) reakcją organizmu. Wyjściem z tej "pułapki" może być jedynie silny wstrząs psychiczny.

Winić ograniczonego światopoglądowo Katolika, to postępować tak, jakby winić psa za to, że ugryzł. Nonsens. Winić należy właściciela tego psa, że go nie pilnował i puszczał bez kagańca.
Przecież jest sprawą naturalną, że psy gryzą - a Katolicy uszczęśliwiają własnymi dogmatami (nawracają). KATOLICY NIE SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA BUDOWĘ PAŃSTWA WYZNANIOWEGO.

Jeśli nie Katolicy - to kto ???

Odpowiedzialna za "Katoland" oraz faszyzację katolicyzmu jest tzw. "inteligencja polska" będąca w swej istocie pseudo-inteligencją. "Rekrutacja" do tejże "inteligencji" odbywa się na podstawie kryterium majątkowego.
Wszyscy ci ludzie wyznają zasadę "delikatnego tłumaczenia Katolikom, że są w błędzie". Niektórzy wręcz umizgiwali się w przeszłości i umizgują się nadal do Katolików w nadziei, że gdy będą "głaskać psa" - to ich "nie ugryzie". W TYM SAMYM CZASIE KATOLICY SYSTEMATYCZNIE REALIZUJĄ WŁASNĄ WIZJĘ OJCZYZNY mając w tzw. "głębokim poważaniu" (czyli w d...) umizgi "ateistycznych" obrońców Dekalogu przed "furtiańskim zagrożeniem". My Furtianie domyślamy się, że wielu spośród tzw. "ateistów" nie robi tego zupełnie bezinteresownie...

W takiej sytuacji odpada możliwość "potrząśnięcia" zapatrzonym w siebie Katolikiem i spowodowania, żeby dostrzegł w swoim otoczeniu inne istoty, takie jak: ateiści, innowiercy, mniejszości seksualne i światopoglądowe, etc.

CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KATOLICKIE ROZPASANIE I FASZYZACJĘ KATOLICYZMU SPADA NA OBECNĄ PSEUDO-INTELIGENCJĘ.
Ludzie ci są krótkowzroczni i zupełnie nie zainteresowani zmienianiem obecnego status quo - bo oni, świetnie opłacani - biedy nie mają... ...a tych, którzy muszą się "bujać" z szarą, katolicką codziennością - wykpią i ośmieszą ex katedra !

Ludzie ci, miast skierować się przeciwko fanatycznemu katolicyzmowi - walczą ze spontanicznie powstającymi ruchami antyklerykalnymi. Atakują strony antyklerykalne - przykładem niech będzie stronka faceta używającego pseudo TgcRap4 (stara sprawa) lub zakładają prześmiewcze blogi - jak ten, małpujący furtiański serwis internetowy tzw. "Wielka furta".

Z podobnego forum pamiętam (mimo upływu wielu lat) słabiutki topik "Arogancja filozofa", który został przykładnie zgnojony przez ludzi z tytułami naukowymi. Z czasem jednak okazało się, że owi "wykładowcy" okazali się pospolitymi miernotami - i to oni między innymi ponoszą odpowiedzialność za panoszenie się i faszyzację katolicyzmu w Polsce.

Furtian Wacław

Furtian Wacław
SFWWwIC "Sekta im. Giordano Bruno"

szowar
 Wysłana - 6 styczeń 2010 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem część. Reszty mi się nie chcę. Ale zapytam jestem koptem czy nie bo się pogubiłem

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

kopt
Diabeł
 Wysłana - 6 styczeń 2010 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy to skarga i mam przenieść do administracji, czy kolejny manifest, który powinienem zostawić tutaj? Co do innych nieścisłości to również nie wiem, czy jestem szowarem, jak można komuś zabrać soga i za co się dostało adminowi, że ma Cię aż pocałować w dupę? Na pieszczoty to trzeba zasłużyć, jak mawiał klasyk.
Generalnie kolego bramkarzu czy tam furtianie zapewniam Cię, że gdybyś dokładniej czytał innych userów, tu mógłbyś mniej pisać (co paradoksalnie poprawiłoby Twoją czytelność). A powód bana pozostaje aktualny. W temacie o islamie przypieprzyłeś się do Grundmana - jedynego usera, który starał się bronić islamu o to, że atakuje islam. O czym to świadczy? Albo nie czytasz cudzych postów (co jest wyrazem braku szacunku dla rozmówcy), albo nie rozumiesz cudzych postów (co eliminuje Cię z jakiejkolwiek dyskusji). Dodatkowo przypieprzasz się, że "atakujemy" islam, a o Krk nic nie ma. Tymczasem 2 tematy niżej wisiały "newsy z życia kościoła". Zachowujesz się jak dzikus, więc trzeba Cię albo ucywilizować, albo się Ciebie pozbyć. Temu służy ban czasowy albo ban dożywotni.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

puncto
 Wysłana - 6 styczeń 2010 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

FORUM INSOMNIA
kopt skasował Twój artykuł!
21.12.2009 08:48
1,96 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:47
3,33 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:46
1,73 kB

FORUM INSOMNIA
1,83 kB

FORUM INSOMNIA
1,80 kB

FORUM INSOMNIA
1,95 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:45
2,19 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:45
2,05 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:44
1,95 kB

FORUM INSOMNIA
21.12.2009 08:44
2,05 kB

itd. itd. itd.

Nie interesują nie towarzystwa wzajemnej adoracji, kolaborujące po cichu z Sektą Katolicką. ...ani ich zabawy w jakieś-tam "edycje" i "SOGi".
To jest mój ostatni post na tym forum.

Furtian Wacław
SFWWwIC "Sekta im. Giordano Bruno"

kopt
Diabeł
 Wysłana - 6 styczeń 2010 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ano skasował. To jest podany w powodzie bana spam
Swoją drogą podoba mi się zarzut, że po cichu "kolaboruję z sektą katolicką" Temat powinienem podwiesić, żeby już nigdy nikt mi nie zarzucał, że niesprawiedliwie traktuję katolików

Ekspert -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 6 styczeń 2010 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Kopt - katolicki szpieg wśród ateistów.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 styczeń 2010 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dnia 21-12-2009 o godz. 10:02 szowar napisał(a):
Otrzymałe(a)ś głos w temacie: Nadzwyczajna ochrona dla fanatyków religijnych jest konieczna. Rezerwaty !

Szanowny administratorze forum INSOMNIA !

Serdecznie dziękuję za danie mi SOG'a

Szowar Adminem?

Kopt gościu Cie przejrzał Nawet się nie próbuj tłumaczyć. Pora zmienić forum
Tylko poczekaj jeszcze na ten moment, kiedy tak jak Grundmanowi, Tobie przybije jakieś "zacne" godło

puncto jeśli chodzi o dział Filozofia, Psychologia, Religie to wygrałeś w nim ze wszystkimi.

Wszelkie dalsze pisanie to tylko kompromitacja z naszej strony.

Mógłbyś jeszcze tylko dać info skąd jesteś, bo jestem niezmiernie ciekaw gdzie się tacy rodzą

kopt
Diabeł
 Wysłana - 7 styczeń 2010 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

Puncto podpisał się jako Furtian Wacław. Jego szanowny związek parareligijny nazywa się "furtianie". Wnoszę stąd, że mamy do czynienia z nie lada osobistością, bo z samym mistrzem zakonu. Czyżby werbował w internecie niezbędną do rejestracji związku setkę wyznawców? W końcu religia i wytwory religiopodobne to niezgorszy interes.

Ekspert -

brg
 Wysłana - 8 styczeń 2010 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie zagladam do filozofii czesto, ale ten koles jest naprawde mistrzem

Sadomaczo
 Wysłana - 10 styczeń 2010 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

No nie moge... wstrzymywałem się długi czas ale dosyć.
Nazwa wskazuje, że jest to dział wolny, gdzie każdy może prezentować swoje poglądy, nie tylko nazwa a nawet regulamin... prawda jest niestety taka, że pan kopt zrobił tu sobie własne podwórko, z jedyną słuszną ideologią "racjonalistyczną". Wszystko jest dobrze jak każdy ostatecznie zgadza się z jego poglądami. Jeśli nie to jest głupkiem, nic nie rozumie, i nie ma o czym z nim dyskutować. A ideałem jest jak kilka stałych osób łechce się nawzajem co raz ateistycznymi spapkowaciałymi artykułami. Proponuje tylko zmienić w nazwie działu drugi przecinek na "VS"

ps. Za wyjaśnij mi tak szczerze za co był ostatni ban. Sam przyznałeś że dałeś go bo miałeś zły dzień. Nie złamałem żadnego punktu regulaminu, przeczytałem go kilkanaście razy. Widzę natomiast jakie punty sam nagminnie łamiesz we własnym dziale. Nie mam zamiaru dociekać sprawiedliwości, bo nigdy tu jej nie będzie. Proponuje ci tylko nie wprowadzać ludzi w błąd i sporządzić nowy regulamin.

Zastanów się w szczególności nad zmianą tych punktów:
Nie tolerujemy tematów bądź wypowiedzi, które uznamy za wulgarne, chamskie, obrazoburcze lub godzące w czyjąś wolność osobistą lub naruszające ogólno przyjęte wartości moralne-> za takie wypowiedzi konto użytkownika zostaje zablokowane!!!
mam ci cytować wasze chamskie wypowiedzi, mam cytować wasze podważanie czego takiego jak ogólno przyjęta zasada moralna, wulgarym, czy naruszanie mojej wolności osobistej określeniami typu idiota bądź głupek, pomijam slowa niecenzuralne apropo mnie i mojej wiary.

Nie chce mi się zgłaszać tego do Administracji bo ogólnie to mi wisi. Daruj sobie tylko pogróżki i przestań działać zawiścią. Dla własnego spokoju.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2010-01-10 21:35:35

INSOMNIA
 Wysłana - 10 styczeń 2010 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Sadomaczo to ostatnie zdanie pachnie trochę groźbą czy mi się tylko zdaje?

Jak Ci to wisi to weź se chłopie znajdź jakieś zajęcie zamiast szukać teorii spisku

Oczekujesz, że co niby Kopt napisze? Cokolwiek by nie napisał to TY i tak pójdziesz w zaparte i będziesz wiedział swoje. Jesteś jednym z tych co ich przekonać nie można. Tak samo z powodem dla którego dostałeś bana. Żaden powód by Cie nie satysfakcjonował - jeśli w ogóle powód bana może pełnić takie funkcje. Ja stawiam w ciemno, że dostałeś bana dla własnego dobra.

Kończąc tego posta tak się zastanawiam - po co ja Ci odpisuje, o ja głupi

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Wypierdalamy kopta z forum?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: zdrowia szcześcia dla olokka | Problem granic poznania | Niszcze samego siebie... | Systemy religijne - dobro i zło - równiez w kontekście sztuk walki | czy zabilibyście Hitlera? | Nie umiem sie wysłowić | magia, czary, mistycyzm, smoki | zostało ci 10 miesięcy życia... | Fundamentalizm - czym i gdzie jest ? | Inteligencja Duchowa (SQ) | Krucjata w necie przeciw ateistom | Jill Bolte Taylor: My stroke of insight | ankieta do pracy mgr | Boga nie ma... | Zen, zazen | wypalony | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | andrzeja | andrzej | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.