FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4730 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Wypowiedzcie się... Problem.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wypowiedzcie się... Problem...."   

jidan
 Wysłana - 22 październik 2005 12:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dziś rano miałem sen... Śniło mi się, że moja dziewczyna chciała zdradzić mnie ze swoim byłym... Ja stałem obok pytałem co odpierdalają? ale nie zwracali na mnie wogóle uwagi.. zacząłem napierdalać tego typa, ostro lałem go w morde a moja laska postawiła się za nim...
W tym momencie się obudziłem... Nie mogłem zasnąć... Ogarnęło mnie jakieś prze***anie silne uczucie, że nie mogę jej ufać itd. trudno to opisać.. Zacząłem wszystko analizować, po kolei... Zacząłem patrzeć na różne sytuacje w inny, podejrzliwy sposób, doszukiwałem się jej kłamstwa czy tego chciałem czy nie... Udało mi się zasnąć...
Za jakieś 2 godziny obudził mnie telefon... To ona dzwoni.. Jednak to uczucie dalej wemnie tkwiło... Zacząłem wypytwać o różne rzeczy, o jej byłego... Zawsze twierdziła że nigdy wcześniej nie uprawiała z nikim seksu, że byłem pierwszy, a błone straciła przez tampon... Pytałem też o to... Przyznała się że jednak to palec tego typa pozbawił jej błony...
Ze swoją dziewczyną chodzę już 2 lata, kocham ją a tego jej byłego bardzo dobrze znam i często widuje... Zdarza się że razem melanżujemy... Straszny z niego amant... Dupił tyle lasek że aż nie do wiary... Każda na niego leci... Jak się pytałem czy chodzi z jakaś laską to mówi że nie, że tylko jest jej "***aką"... Ogólnie to spoko...
ALE nie mogę znieść myśli że moja dziewczyna z którą chodze już dwa lata i którą bardzo kocham jest tylko dawnym nabytkiem do jego kolekcji.... Ja jestem jej chłopakiem on był jej "***aką"...
Nie wiem już co robić i czemu się tak czuje ale ta myśl nie daje mi spokoju..........

MaxB
 Wysłana - 22 październik 2005 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

to Ty jestes tym kolesiem z kilku tematow wstecz co pisal ze panna stracila blone przez tampon tak? jestem praktycznie w 99.8% przekonany ze ona sie stukala z tym kolesiem.. nie wiem czemu Ci o tym nie powiedziala.. ale to juz nie moja sprawa.. moim zdaniem.. nie powienienes sobie chyba wkrecac krzywych jazd.. skoro jestescie razem.. jest Wam ze soba dobrze.. kochacie sie nawzajem.. to chyba jest ok.. w sumie.. co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr..

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

jidan
 Wysłana - 22 październik 2005 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm.. co do stukania to właśnie nie byłbym na 100% przekonany bo ona wtedy była młodziutka.. zaledwie 15 lat...

Na codzień nie wkręcam sobie takich jazd ale czasem to samopouczie samo mnie nachodzi.. ostatnio miałem już kilka podobnych snów... nie wiem dlaczego... :/

Duralas
 Wysłana - 22 październik 2005 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

"jestem praktycznie w 99.8% przekonany ze ona sie stukala z tym kolesiem.. "

Przepraszam jak wyliczyles takie prawdopodobienstwo?

Znawca -

MaxB
 Wysłana - 22 październik 2005 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Hyhy mam teraz na uczelni statystyke matematyczna i rachunek prawdopodobienstwa nie no zartuje.. fakt nie doczytalem o jej wieku.. mozliwe ze faktycznie koles sie palcami bawil.. tak czy siak skoro jest Wam razem dobrze to nie ma co sie zastanawiac nad jej przeszloscia tak mi sie wydaje.. nie na darmo jest powiedzenie.. im mniej wiesz tym lepiej spisz

Zmieniony przez - MaxB w dniu 2005-10-22 12:28:51

Znawca -

Remi-Thor
 Wysłana - 22 październik 2005 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Gdybym miał takie problemy jak Ty ze swoją panną, to bym Bogu dziękował!

Ona Cię pewnie okłamała... może po to, byś czuł się "wybrańcem"... może tego żałuje... ale fakt kłamstwo w****ia...

Ja mam podobnie, ale o wieeeeeeeeeeele gorzej

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

jidan
 Wysłana - 22 październik 2005 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem żę samo staranie się "nie myśleć" nic nie da... To tkwi gdzieś podświadomie a ja nie wiem co jest tego przyczyną... dlatego pytam was - może jakiś zewnętrzny obserwator coś wymyśli bo ja nie mogę.. od razu wchodzą w gre emocje...

MaxB
 Wysłana - 22 październik 2005 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem co jest tego przyczyna.. bardzo ja kochasz i przeraza Cie mysl ze ona moglaby cos z kims innym.. mialem to samo.. ale mi przeszlo moja rada.. znajdz sobie jakies zajecie ktore zajmie Twoja psyche.. jakas gra, modelarstwo or something.. cos co odciagnie Twoj umysl od glupich mysli

Znawca -

jidan
 Wysłana - 22 październik 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Stary mam tak za***any harmonogram że ledwo co mam czas się wyspać

To nie chodzi o to...

jidan
 Wysłana - 22 październik 2005 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce o tym zapomnieć czy nie myśleć... szukam argumentów które mówią żebym się tym nie przejmował, dzisiaj przez myśl mi przeszło czy by tego poprostu nie skończyć i nie zacząć sobie jakiegoś luźnego związku w którym nie będe się tak angażował... jeśli ma to wyglądać tak jak teraz wygląda to nie widzę sensu - tylko się w****iam i frustruje...

XP
 Wysłana - 22 październik 2005 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś choro zakochany , ja też tak miałem powiem ci że jezeli tego sam nie ustatkujesz (choć trudno) to nie wiem czy warto sie męczyć. Im dłużej będziesz zwlekał z decyzją tym trudniej bedzie.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
Moje fotki z 12 września 2005:
[http://www.sfd.pl/temat222412]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wypowiedzcie się... Problem....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9