FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 677 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Wypracowanie z angola do sprawdzenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wypracowanie z angola do sprawdzenia"   

Snozze
 Wysłana - 6 luty 2010 12:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Nauczycielka od angielskiego kazała nam napisać wypracowanie na temat "My ideal house" Chciałbym abyście mi je sprawdzili i doradzili co zmienić

My ideal house should be located not far from the city center and be quite large to me to be living in it comfortably. In my ideal home will not lack a large garden with swimming pool and a garage with a fast car. I would like to be a single family house with large terrace, at least four rooms and a nice view out the window. Found useful to also cleaner to keep the house clean and in mint own for what I had to pay the bills. There should not fail because the beautiful wife to live in such a house is none the same pleasure.

W tym przedostatnim zdaniu chodzi o to że przydała by się sprzątaczka i wlasna mennica zebym mial z czego rachunki zaplacic. Nie wiem czy to jest dobrze :)
Pzdr

Zmieniony przez - Snozze w dniu 2010-02-06 12:53:58

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wypracowanie z angola do sprawdzenia

Warto przeczytać: [niem] sprawdzenie zdań | Sprawdzenie poprawności zdań o świętach Bożego Narodzenia | [niem] tłumaczenie kilku zdan | [NIEM] Przewodnik po miescie | [NIEM] Zyczenia swiateczne i noworoczne | hiszpan | ciekawostki o niemczech | <Niemiecki> List do kolegi. | prośba o przetłumaczenie tekstu z niemieckiego | [NIEM] Przerobka zdan | pomoc z listem[ang] | [niem]poprawa zadania domowego | [niem]slowka | Niemiecki Proszę o poprawę. | hiszpański - czas preterito perfecto | Angielski zdanie do przetlumaczenia na polski / sogi | wezly chlonne | celica | st maarten | piersi | papierz | benedykt 16 | pope | Przegląd Tygodniowy | bejm | domen_16 | wso 2011 | dwie prezerwatywy | prezerwatywy | prezerwatywa | prezerwatyw | durex performa | durex | durexy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.