FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6071 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wyrok sądu grodzkiego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyrok sądu grodzkiego"   

djNokio
 Wysłana - 20 październik 2006 14:35       

Przeniesiona przez Maciej_TBS z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, jakiś czas temu pisałęm, ze odmówiłęm przyjęcia mandatu ( [http://www.insomnia.pl/temat201597/] ), napisalem wyjasnienie ale niestety dostalem pismo, ze zostalem uznany winnym i musze zaplacic 250zł grzywny. W piśmie uwzględniono 2 świadków (pałkarzy) ale wtedy podszedl do mnie tylko jeden i do tego posądzil mnie niesprawiedliwie. Mniejsza z tym, jest tam napisane, ze moge sie odwolywac i teraz pytanie do was, jesli napisze odwolanie to jesli sie nie uda moge dostac dodatkową grzywne ? Chetnie dowodziłbym tego, ze zostalem niesprawiedliwie potraktowany ale mam lekkie obawy, ze i tak nie uda mi sie tego zrobic, a dodatkowo obciążą mnie jeszzce większą opłatą. Jesli ktos posiada jakies informacje na ten temat to prosze o pomoc :). pozdrawiam

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

AdrianMole
 Wysłana - 20 październik 2006 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Z ****kami w życiu nie wygrasz sprawy.
Dlatego tych gliniarzy sobie odpusc

prowokacja
 Wysłana - 20 październik 2006 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Wez se papuge, heh. Nie obciaza Cie kosztami, nie powinni - tak bylo w moim przypadku.

MAM FATALNE MANIERY. KOSZMARNE MAM ZWYCZAJE.
LECZ KIEDY GRAJĄ TEGO KRAJU HYMN CIĄGLE JESZCZE MI STAJE.

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 20 październik 2006 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zaplac, watpie, zebys cos wskural.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Leandro
 Wysłana - 20 październik 2006 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

hmm...trudno mi cos powiedziec , nie bylem w takiej sytuacji ..nie sadze aby dowalili Ci wieksza kwote niz jest .

p.s. do wszystkiego musza sie przypierniczyc ?? kiedys jechalem w nocy rowerem bez swiatel ale po oswietlonej drodze gdzie wszystko bylo widac to tez sie doczepili ,yyy chcieli bo ucieklem

Nie idz za mna bo mozesz nie zdazyc,Nie idz przede mna bo Ja moge nie nadazyc za Toba,Idz obok i BADZ MOIM PRZYJACIELEM.
++Jedno serce ,jedno bicie, OLYMPIQUE LYON ponad zycie...++
+++ NAJWAZNIEJSZY JEST SZACUNEK DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA +++
~~Tylko glupcy okazuja zazdrosc~~

Cer0
 Wysłana - 20 październik 2006 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

ojciec wy***al policjantow w kolegium, mimo ze nawet racji nie mial ale policja nie mogla mu udowdnic bo zdjeciekiepskie bylo

adamg-85
 Wysłana - 20 październik 2006 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

W każdej finansowej sprawie jeżeli piszesz odwołanie to możesz się spodziewać wyższej grzywny,nie tylko niższej albo umożenia! Na tym polega ryzyko odwoływania! To by było bez sensu gdyby Ci nie mogli dać większej bo wtedy by wszyscy pisali odwołania!

van damme
 Wysłana - 20 październik 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie wygrasz z grodzkim, wbij to sobie do glowy
slusznie czy nie, trzeba bylo brac i nie placic, kiedys by sie skarbowka przy******lila i sciagnela z niewielkimi odsetkami... na***** sie w sad pakowales? co chciales wskurac? Twoje slowo przeciwko 2 psom?

BÓG CIESZY SIE Z WASZYCH DŁUGOW %-)

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 21 październik 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

państwówka to już inna sprawa

tam nie ma odwołan itp

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Frajdej
 Wysłana - 21 październik 2006 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie wymiękaj ino walcz

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 21 październik 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Chuja zdziałasz!!!

Trzeba bylo brac mandat 50 zl a nie ******lic sie, teraz dodatkowe 200 wiesz ile to piw jest?

Pisalem Ci w tamtym temacie ze raczej nie wyjdziesz na tym i niestety bylem prorokiem

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyrok sądu grodzkiego

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Praca Barman | działalność gospodarcza | Odwołanie pełnomocnictwa | ZUS - brakuje 4 miesiecy do wyższej emerytury | Ochrona własności intelektualnych(prawa autorskie)... POMOCY ! | ZUS | Wynagrodzenie ryczałtowe, a różniący się przedmiar robót i projekt. | picie % na swerku + kwestia przeszukania przez policjantów | Odmowa badania na obecność narkotyków ew. Alkoholu | MPK- niesprawiedliwy mandat - pomocy | Praca- umowa zlecenie. | Dziwni sąsiedzi | Drzewo spadło na auto. | Start działalności - opłaty... | Zobowiązałem się do zapłaty pieniędzy a teraz chce się wykręcić | Jak to rozegrać, zeby za wiele nie stracic..? | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | pictureview | amigo | kody orange | pierwszy raz | jantosiak | adamszki | J-J | J J | gothic666- | kurczak | gothic666 | wędzony kurczak | odloty | akiyz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.