FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5449 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem""   

SF1992
 Wysłana - 20 lipiec 2010 09:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
mam problem
ponieważ na zakonczenie roku szkolnego wraz z mojm kumplem pobiłem jakiegos typka z uzyciem niebezpiecznego narzedzia tzw "tulipan"
jego rany były ponizej 7 dni roboczych bo mało oberwał..
prokurator chce kary dlamnie :
2 lat pozbawienia wolnoscio w zawieszeniu na 5 lat
kuratora
500zł na rzecz pokrzywdzonego
oraz mam dozór policyjny

rozprawy w sadzie nie było przychodza mi jakies pisma i wiem już nazwisko tego typa
czy kara moze sie zmienic?
wczesniej nie byłem karany
mam 19 lat.
500z

mlkv
 Wysłana - 20 lipiec 2010 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

1. 2 + tulipan na 1 = leszcze, frajerzy i cipki.

2. Owszem, kara może się zmienić.

Może to nastąpić w trybie wskazanym w art. 399 kpk - w drodze zmiany kwalifikacji prawnej czynu. Z zasady są to rzadkie przypadki, natomiast taka możliwość istnieje.

Co więcej znam osobiście 1 sytuację, gdzie Sąd stwierdził, iż zakwalifikowanie czynu z art. 159 kk ( bójka z niebezpiecznym ) jest niewłaściwe, ponieważ z okoliczności faktycznych jednoznacznie wynikało, że było to usiłowanie 148 kk ( usiłowanie zabójstwa ). Też tam był właśnie nóż, czy tulipan, już nie pamiętam, a stan faktyczny obejmował atak narzędziem na głowę. Mina oskarżonego kiedy wysłuchiwał tej decyzji składu orzekającego = .

Natomiast, jak wspominałem, z zasady rzadkie przypadki.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

_Tyler_
 Wysłana - 20 lipiec 2010 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Kvrwa co za kraj, dwa dresy biją "na zakończenie roku szkolnego" jakiegoś gościa używając do tego tulipana i takiemu grozi 2 lata w zawieszeniu na 5, kurator i 500 zł, przecież to jest jakaś k**wa kpina Powinieneś na kolanach do Częstochowy zasuwać że urodziłeś się w Polsce a nie w jakimś cywilizowanym kraju bo dostałbyś prawdziwy wyrok a nie taki żart.

Mr. White
 Wysłana - 20 lipiec 2010 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

No, wcześniej nie byłeś karany to teraz będziesz. Poszukaj pracy żeby zebrać na grzywnę.

Życie jest piękne! Niestety trzeba umieć z niego korzystać!

minner
SZPIEG
 Wysłana - 20 lipiec 2010 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda że w Polsce prawo jest takie pobłażliwe, ja bym Cię posadził przynajmniej na 1 rok do więzienia.

UMYŚLNE pobicie kogokolwiek to jedno z gorszych skvrwysyństw jakie są, co Ci ten ktoś zrobił że go pobiłeś ?? Chciał byś też być bity ??

Nie rozumiem ludzi którzy problemy rozwiązują biciem

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

Zloniu
 Wysłana - 20 lipiec 2010 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Jestes frajer i pisda jak i twoj kolezka. Na pocieszenie ci napisze, ze sedzia moze dac ci wiecej niz wnioskuje prokurator i oby tak sie stalo. Swoja droga przyklad ten dobrze obrazuje jak niuesprawiedliwe mamy prawo, student zlapany z jointem bardzo czesto moze liczyc na podobne sankcje.

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

mlkv
 Wysłana - 20 lipiec 2010 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

"UMYŚLNE pobicie kogokolwiek to jedno z gorszych skvrwysyństw jakie są, co Ci ten ktoś zrobił że go pobiłeś ?? Chciał byś też być bity ??

Nie rozumiem ludzi którzy problemy rozwiązują biciem"

Ja doskonale rozumiem.

Co więcej, pomijając kwestie prokuratorsko-policyjne, uważam danie komuś w ryj za akceptowalną formę repliki na pewne zachowania.

Niewiele jest przyjemniejszych widoków w życiu niż patrzenie jak synek który szczekał i się woził jak cocojumbo wypluwa zęby na chodnik.

Natomiast bicie 1 kolesia w 2 przy pomocy sprzętu to penerstwo.

Ekspert -

worldwar
 Wysłana - 20 lipiec 2010 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

W Poznaniu pener to szlachta :D

I <3 D&B & green tea.
--------------------

VanDien
 Wysłana - 20 lipiec 2010 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Powinienes dostac 2 lata bez zawiasow

mlkv
 Wysłana - 20 lipiec 2010 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

"W Poznaniu pener to szlachta :D" - nie jestem z pyrlandii.

Ekspert -

SF1992
 Wysłana - 23 lipiec 2010 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie chciałem tylko dowiedzieć..
gdyby nie skakał to by to sie pewnie tak nie skonczyło..
a moj kumpel tylko za podanie mi tulipanka i kopniecie go pare razy gdy ja sam sprawe załatwilem ma tak samo przegwizdane
no karany nie bylem
3 tyg wczesniej mialem podobną sytuacije tylko ze to ja bylem poszkodowanym przez paru typa z nozem oczwiscie sprawców nie zlapali mnie to jakos tak..
i miałem 24 szfy na rękach
przyszło mi dzis jakieś pismo
"sekretariat prokuratory zawiadamia pana jako oskarżonego,że w dni dzisiejszym został przeslany do sądu rejonowego w ... ,akt oskarżenia wraz z wnioskiem złożonym na podstawie art 335 1 kpk-pewciwko pannu i innemu oskarżonemu o popełnienie przestępstwa z art, 159kk i inne.
adwokata powinienem wynająć?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem"

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Allegro paczka | Mandat | Problem z pracą Licencjacką - Powiat ! | mieszkanie komunalne... przepisanie umowy najmu | Czy policja ma prawo przeszukac kieszonki podczas legitymowania?? | gdzie szukac rodziny | WIFI od sąsiada i ogólne. | Mieszkanie TBS | Wylegitymowana przez kasjerkę. | Podnajmowanie lokalu | Oszust z allegro mnie straszy, proszę o radę | Drzwi | odmowa przyznania legitymacji studenckiej | Znaczenie przyspieszenia rotacji towarów | Pytanko w sprawie kredytu | Podpis drukowany ?? | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | andrzeja | andrzej | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.