FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2715 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wyrzuty sumienia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyrzuty sumienia"   

b3h
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Powitać

Będąc z kimś przeszło 2 lata, bardzo zaangażowałem się emocjonalnie. Wkoncu dopadła nas monotonia, ja będąc mało doświadczona osoba w relacjach męsko-damskich niezbyt czułem potrzebę rozmowy. Bardziej uważałem ze ona powinna ja zapoczątkować gdy poczuje jakieś braki. Finał taki - rozstanie. Na początku luz blues, czułem spokój, opanowanie, czułem ze należy mi się mimo wszystko coś lepszego. Teraz mija 3 miesiąc po rozstaniu a ja zaczynam obwiniać się za popełnione błędy, na brak doświadczenia, o to ze przecież moglem coś zmienić a nie zmieniłem gdy była odpowiednia pora. Wiem ze to abstrakcja bo życie jest zbyt kotkie żeby się skupiać na takich pierdołach. Ale jak wy sobie radzicie z takimi sytuacjami, czy może po-prostu nie macie tych wyrzutów ?

Chvj frajerom na drogę plus środkowy światu.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś miałem, teraz już nie bardzo.
Ogólnie zasada jest taka, by ewentualne błędy pamiętać, ale zamiast myśleć "co by było gdyby" po prostu w przyszłości ich nie popełniać ponownie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Na_t
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

j/Daer nie ma po co mieć wyrzutów sumienia, jedyne co jest słuszne to wyciąganie wniosków i nie popełnianie tych samych błędów

_Obi_
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

a jednak ost chyba pisales ze masz jakas dupe, w czym problem?

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Że dupa ma go w dupie

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

maniana256
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej być SS.

Jariel
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze dobrze się komuś radzi, ale faktycznie prawda jest taka, że lepiej nie patrzeć w przeszłość i nie zastanawiać się co by było gdyby. Czasu się nie cofnie. jeśli nadal Ci na niej zależy, możesz spróbować porozmawiać z nią szczerze, przeprosić, że nic nie zrobiłeś gdy był na to czas. Może wszystko jest jeszcze do naprawienia. A jeśli nie, to wyciągnij wnioski. Człowiek rzadziej uczy się na czyiś błędach, ale najgorsze jest to, kiedy nie uczy się na swoich. Pozdrawiam.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej być SS.

Takie teksty doprowadzają mnie do śmiechu

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-09-07 12:38:54

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

"Lepiej być SS"

Mnie też

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Milky6021
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mogles myslec wczesniej.. SS trzeba sie urodzic XD

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.E

takiJa
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

A co ma SS do tematu ;]

ja zaczynam obwiniać się za popełnione błędy, na brak doświadczenia, o to ze przecież moglem coś zmienić a nie zmieniłem gdy była odpowiednia pora

Duzo osob po rozstaniu dopada takie myslenie, najpierw czlowiek godzi sie z faktem rozstania, pozniej nadchodzi lekka zlosc na partnera za to co zrobil i na koniec takie wlasnie rozmyslanie co by bylo gdyby.

Ogolnie to j/Dear

Zmieniony przez - takiJa w dniu 2009-09-07 13:06:59

lNSOMNIA

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyrzuty sumienia

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Czy to jakies zboczenie?? | Pytanie do facetów | ?? | gimbus | Telefon od nieznajomego mężczyzny | Problem z sumieniem dziewczyny:/ | brak znajomych/przyjaciół. marzenia o paczce | Prosze o Pomoc | Co ze mnie za chłop (a może baba):-( | Problem z koleżanką (nie przyjaciółką) | Problem z facetem (odpowiedzi na poziomie proszę) | Gdzie leży granica? | ocena sytuacji | Jubileuszowy spampost singli vol 50 by Rudy | Zawiązywanie znajomości. | czym moge ją jeszcze odzyskać ? | wesołych świąt | opowiadania z moralem | palmel | barberry kalosze | folia głowica | reallifecam | żylaki | korki sąsiad | sex opowiadania od dużym penisie | disciples crack | ojciec chrzestny | maniekma1 | maszynka | samoobrona | malycyc | zatek | SUMIENIE | żydów zabitych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.