FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1891 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Wyscig z czasem...art 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyscig z czasem...art"   

Eska
 Wysłana - 20 październik 2005 18:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[http://www.polki.wp.pl/kat,1680,wid,8046369,wiadomosc.html?rfbawp=1129827425.745&ticaid=165a]

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 20 październik 2005 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

ach te komentarze .......

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 20 październik 2005 23:35     
 Usunięta przez shnosnas za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Pudzian182
 Wysłana - 21 październik 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Eska Ty idioto! (czy jakoś tak) jak mogleś

Zmieniony przez - Pudzian182 w dniu 2005-10-21 00:00:56

Wszystko co mamy jest w naszych sercach:
miłość, nienawiść, duma i szyderstwo!

Muzyka dla muzyki, chuj dla polityki...

Znawca -

Eska
 Wysłana - 21 październik 2005 00:04     
 Usunięta przez shnosnas za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

akam
 Wysłana - 21 październik 2005 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Polska to peryferia"-bądź uprzejma/y nie wycierać sobie buzi Naszą Ojczyzną. Że sporo mamy po***ańców to fakt-ale gdzie ich nie ma, więc tak na przyszłość jak już musisz uogólniać to przynajmniej nie w ten sposób.

...no i co z tego...

Eska
 Wysłana - 21 październik 2005 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm nie mowilem ze w Polsce mieszkaja sami peryferyjni mieszkanicy... zreszta moglbym Ci zacytowac co napisalem ale czlowiek z psem w avancie oczywiscie skasowal moje wypowiedzi, bo jest tu panem i wladca jak widac

A ze Polska to peryferyjny kraj to akurat nie ma co sie spierac... takie sa fakty i widac to na kazdym kroku. Nie mowie ze gdzie indziej ludzie sa inni bo wszedzie ludzie sa podobni tylko ze maja inn mozliwosci i to dzieki temu sa tacy a nie inni...

no nic, nie o to chodzilo w arcie- wogole mozna go skasowac, tak dalem bo myslalem ze moze sie przydac, myslalem ze lepiej taki temat niz kolejny-' mam 5 lat czy moge juz uprawiac sex z moja kolezanka '

Specjalista -

akam
 Wysłana - 21 październik 2005 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Posłuchaj Eska, zły to ptak co własne gniazdo kala więc jeszcze raz cię grzecznie proszę zamknij mordę. Twoje stwierdzenie-"nie ma się co spierać" jasno świadczy że u***ało ci się we łbie że pozżerałeś wszystkie rozumy. Polska buraku to sam środek europy-dosłownie i w przenośni, mamy ogromny wkład w kształtowanie całej zachodniej cywilizacji-którą zresztą trzykrotnie uchroniliśmy przed zagładą, więc kończąc ten przydługi wykład jeszcze raz powtarzam-daj sobie spokój i idź trochę poczytać.

...no i co z tego...

korian
 Wysłana - 21 październik 2005 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

akam - Nic dodać, nic ująć

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 21 październik 2005 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

'Polska buraku to sam środek europy-dosłownie i w przenośni, mamy ogromny wkład w kształtowanie całej zachodniej cywilizacji-którą zresztą trzykrotnie uchroniliśmy przed zagładą'

Stary po co te nerwy? Trzeba sie wyluzowac... co wy wszyscy macie podwyzszony poziom tescia? Na prolongatum lecicie czy na propie?

Ja wiem ze Polska miala wplyw na losy Europy-wiem tez z NIKT tego nie docenia i prawie NIKT o tym nie wie-oprocz nas Polakow... To ze geograficzenie Polska jest w centrum Europy to nie znaczy ze poitycznie i mentalnie kazdy uwaza ja za najlepszy kraj bo sie w srodku Europy... Stary mowisz tak jak bys nigdy nie wychylal nosa poza granice Polski. Jak nie wiesz pewnych kwestji to sie nie wypowiadaj. Ja wiem jaki stosunek maja do Polakow inne narodowosci zachodnie, zreszta na wschodzie jest nieraz jeszcze gorzej Zreszta sie nie wdziwie tym co zaprezentowales nie podniosles 'poziomu' naszego spoleczenstwa. Umiesz tylko wyzywac od burakow? Zastanow sie troche moze czas zmienic sposob myslenia i zwrocic sie ku zachodowi-tam gdzie nasze miejsce a nie zostawac caly czas ze swoimi pogladami ze Polska jest wielka bo uratowala losy swiata iles tam razy, no ok kazdy Polak to wie ale myslisz ze ktos poza Polakami rowniez to wie? Powiem ci- nikt tego nie wie, kazdy ma obraz polaka chama (taki jak Ty zaprezentowales) zlodzieja i lenia ktory umie kras tylko samochody i okradac jubilerow na zachodzie...

Takie sa fakty, mowie jak jest i prosze cie wyluzuj troche bo zawsze mozna podjac dyskusje ale po co odrazu wysywaz sie? Pewnie jak bysmy byli na real to jeszcze bys mnie pobil za to ze mowie prawde a ty tkwisz w iluzji, jesli tego nie zmienimy - caly nasz narod to niz sie nie zmieni na lepsze, dalej tylko my bedziemu uwazali sie za Najlepszy narod na swiecie a nikt tak poza nami nie bedzie uwazal.

Specjalista -

korian
 Wysłana - 21 październik 2005 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

Eska - powiem ci, że się trochę zagalopowałeś..
"..kazdy ma obraz polaka chama (taki jak Ty zaprezentowales) zlodzieja i lenia ktory umie kras tylko samochody i okradac jubilerow na zachodzie... "
Tydzień temu wróciłem z tego pięknego zachodu. Pracowałem tam ciężko na nieco inny wizerunek niż ten o którym wspominasz i muszę przyznać, że zapracowałem sobie..

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyscig z czasem...art

Strony: 1 2 3