FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5164 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wyznanie miłości.. poprzez kartkę walentynkową... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wyznanie miłości.. poprzez kartkę walentynkową..."   

ComaBlack
 Wysłana - 12 luty 2008 20:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem new na forum i odrazu z problemem... Na początek Wielkie CZEŚĆ!

A więc tak... Cała ta historia zaczęła sie niedawno. Mianowicie: Zakochałem sie w koleżance z klasy... dziewczyna crazy i w moim typie... ale... Kiedys mialem okazję do "wyznania jej miłosci" Sytuacja wygladala nastepujaco.. siedzial z koleżanką w parku, a ja przechodzilem... jej kolezanka posza do sklepu po "fajeczki :)"no i wszystko sie zaczęło.. gdy powiedzialem jej ze ja bardzo lubię i wogule... Dzieczyna sie zawstydziła i owiedziala ze ona mnie tez lubi no ale na tym sie wszystko skonczyly bo kolezanka wrócila ze sklepu... widuje sie z nią codziennie w szkole, ale jakos neimam odwagi dokonczyc rozmowę w towrzystkie qmpli i koleżanek... Myslałem ze wysle jej kartkę walentynkową i napisze na niej krótki liscik z wyznaniem milosci... coś typu:

Kasiu to co mówilem wtedy w parku niedaje mi spokoju.. ja cię naprawdę KOCHAM...

Kwestia tkwi w tym ze nie mam odwagi podejsc i zie zapytac, i to jest moim najgorszym wrogiem... BRAK ODWAGI.. Nieiwiem jak to rozegrać... Walnijce jakies propozycje na walentynki poniewaz w piątek konczymy razem bo jest zwoniona z kólka plastycznego i mogłbym.. ja odprowadzic do domu albo isc z nia na spacer... HELP ME!

GoldenEyes
 Wysłana - 12 luty 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

bez przesady jakie Kocham Cię-do miłości jeszcze daleko
zaczep ją na korytarzu i zwyczajnie zaproponuj ten spacer

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 12 luty 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

wyślij jej coś takiego <yes>

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Lockhart
 Wysłana - 12 luty 2008 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Zioom ile macie lat?Przełam niesmialosc wiesz baby tak maja ze chodza w grupie.Zrob tak: Na jakiejs przerwie w szkole czy co tam masz.Podejdz do niej zlap ja za reke a do jej kolezanek powiedz ,,Na chwile ja porwe, ok?"I nie czekaj na odpowiedz.Potem odejdz w jakies tam ustronne miejsce w waszej szkole i powiedz co Ci lezy na serduchu i uwierz w siebie i ja pocaluj.Jak dostaniesz w twarz to znaczy ze odmawia i ze nie jest Ciebie warta.Jezeli jednak nic nie zrobi to znaczy ze mowi tak.Dalej juz wiesz co robic

hej ha hej ho do domu by sie szloo

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 12 luty 2008 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja po wypici dużej ilości alkoholu staje się bardzo kochliwy i wyznaje miłość wszystkim kobieta które znajdują się w zasięgu mojego wzroku.. jak na razie, żadna nie odwzajemniła mych uczuć, ale wciąż probuje

Tak wiec rada ode mnie:
Na******l się jak świnia i podbijaj

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-02-12 21:03:52

.

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 12 luty 2008 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze zacznij z nią rozmawiać wreszcie, to co z tego, że jest w towarzystwie koleżanek? Jeśli z klasy koleżanki to boisz się dziewczyn z własnej klasy? Jak obce to też dobrze, chociaż poznasz kogoś nowego... Spytaj jej się czy możesz odprowadzić i odprowadź, ale nie wyznawaj nic, możesz jej zaproponować jakiś spacer/albo coś innego na weekend/kolejne dni, nie bądź nachalny... Poza tym poczytaj posty podwieszone.
Albo może i lepiej byłoby jak jej to wyznasz... w sumie rób co chcesz...

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-02-12 21:05:50

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 12 luty 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

slowo kocham jest w tych czasach zleksza naduzywane.. nieznasz jej bardzo itd a Ty juz kochasz.. boze czy Ty jestes facet i masz jaja? jak tak to nie masz czego sie bac i normalnie podchodzisz i zagadujesz co jutro robi itd,i jak cos to na spacer,a nie sranie w banie za pomoca kartek..

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Znawca -

Angel...
 Wysłana - 12 luty 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

a z reszta

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2008-02-12 21:20:39

Ekspert -

Remigyush
 Wysłana - 12 luty 2008 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

niech nie gada że ją kocha, bo sobie dziewczyna pomyśli, że jakiś wariat czy coś...

a poza tym tak jak panowie u góry, przełam nieśmiałość, nie masz nic do stracenia.. a jak ci coś nie wyjdzie to obracaj to w żart
wiem że łatwo powiedzieć, ale to dośwaidczenie musisz zdobyć

VidaL
 Wysłana - 12 luty 2008 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ******le

Uważam, że to jest zły pomysł. Bo po pierwsze jej nie kochasz, po drugie byłoby to tak dziecinne, że szok.

Jeśli chcesz coś zrobić, to lepiej ją w te walentynki gdzieś zabierz. Na spacer chociażby. I nie wyskakuj z jakimiś deklaracjami czy czymś tam, bo tego jeszcze nie ma. Pospotykajcie się, poumawiajcie, a nie taką akcje chcesz odwalać.

Poza tym zastanów się nad tym, czy jest sens zarywać laskę ze swojej klasy

Ekspert -

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 12 luty 2008 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

eee piszemyy ze to dziecinne by bylo itd.. a byc moe ziomal ma 13 lat? aa wogole ch..dup..cy.. i tak nic z teog nie bedzie.. daj se spokoj autorze..

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wyznanie miłości.. poprzez kartkę walentynkową...

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Tylko u mnie takie tępe strzały? %) | hamy i napinacze - czy sa az tak lubiani? | czy faktycznie stara milosc nigdy nie rdzewieje ?? | Ciekawy sposób zemsty za zdrade ;) | Piosenka miłosna.... | JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY WAMI? | Samotni faceci na inso | Ktorej Sie podoba ? | jak zacząć rozmowę | Metody Całowania ;) | bezradna wobec miłosci... | Ehh te kobiety.... | Ahhh te chłopy! | pocałunek | KREM | Co robic??? | strin | praca w okolicach powiatu garwolińskiego | entropia | wyspa tajemnic | shutter island | naleśniki | odszkodowanie | understall85 | bojówki | duch | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.