FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8106 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Wzwód - tylko ręka. Proszę : / 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wzwód - tylko ręka. Proszę : /"   

bhbjhbjhds
 Wysłana - 1 sierpień 2009 03:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Wiem, że na forum jest trochę tematów tego typu, lecz prosiłbym o wyrozumiałość. Mam ogromny problem ze wzwodem, a konkretnie masturbacją. Sądzę, że jestem od niej uzależniony - robię to od kilku lat praktycznie codziennie [często nawet kilka x dziennie]. Od dziś postanowiłem z tym zerwać, ponieważ sądzę, że może to być przyczyna mojego problemu. Mianowicie, wzwód osiągam tylko poprzez stymulację ręką, muszę sobie pomagać, by 'ustał'. Bez tej pomocy nie ma mowy o wzwodzie. Mało tego, wzwód chwilę jest pełny, lecz za chwilę opada, staję się niepełny - muszę podtrzymywać ręką, by penis był w miarę twardy. Przez tę 'dolegliwość' czyt. brak wzwodu, nie mogę jak normalny człowiek uprawiać seksu. Stąd moje pytania, czy to przez masturbację ? Czy wina leży w psychice ? Czy penis 'uzależnił się' od uścisku ręki ? Czy jeśli porzucę masturbację problem minie ? Jestem na skraju załamania, mam nadzieję, że przez porzucenie masturbacji wszystko wróci do normy. Bardzo proszę o poważne odpowiedzi pozbawione żartów i ironii. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Naly
 Wysłana - 1 sierpień 2009 03:11      [zgłoszenie naruszenia]

Przestan tyle walic to powinno pomoc.

Ekspert -

OLcia w-w
 Wysłana - 1 sierpień 2009 04:08      [zgłoszenie naruszenia]

a miales ty dziewczyne , chlopcze?

czy tylko siedzisz w domu i walisz ?

to je na piču .

Specjalista -

dewastat0r
 Wysłana - 1 sierpień 2009 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

a peffno siedzi i ffali tylko tygo kunia, toz to tok nie moszna.

fekete
 Wysłana - 1 sierpień 2009 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

jak to muwi świenty Łukasz, renkom hvuja nie oszukasz

Co to za kobita co się boi pistolita?

bhbjhbjhds
 Wysłana - 1 sierpień 2009 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

OLcia w-w, tak, miałem. Uprawiałem seks i wersje soft - petting jeśli o to Ci chodzi. Zadałem konkretne pytania, jednym z nich było, czy jeśli skończę z masturbacją to czy jest szansa, że problem minie czyt. ( będę miał normalny wzwód, bez pomocy ręki ) Szkoda, że musiało powiać ironią i sarkazmem. Jeżeli ktoś miałby ochotę udzielić, jednak poważnej odpowiedzi - z góry dziękuję za pomoc.

_Pawelek_
 Wysłana - 1 sierpień 2009 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

stary , po prostu przestan walić konia 5 razy dziennie ,czy Ty coś innego w trakcie dnia robisz ???

KamilBTM
 Wysłana - 1 sierpień 2009 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

No ja myślę, że potem jeszcze go myje i cały dzień z głowy<yes>

Daer
 Wysłana - 1 sierpień 2009 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat? Poważnie pytam.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

_Grucha_
 Wysłana - 1 sierpień 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie 16

Jej się podobają faceci, których drukują na
banknotach NBP. Z takimi trzeba krótko...

bhbjhbjhds
 Wysłana - 1 sierpień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Napisałem, że 'zerwałem' z masturbacją, wiec nie rozumiem kolejnych wypowiedzi przesiąkniętych ironią. Wiem, że to moja wina, lecz to nie powód, by ze mnie drwić. Jeżeli już potencjalny forumowiczu masz napisać coś, by mnie wyśmiać etc. to sobie to daruj, bo jest to zupełnie niepotrzebne. Zadałem po prostu pytanie czy jeśli skończę z masturbacją [co już zrobiłem] będę mógł jak normalny człowiek cieszyć się seksem (czyt. osiągać wzwód bez pomocy ręki), który jest utrudniony przez moją głupotę. Być może mój problem leży w psychice. Mam 20 lat.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wzwód - tylko ręka. Proszę : /

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | motocykle | sex i narkotyki | Moja siostra | faza chroniczna forum | co mi grozi | gest | po prostu wyjechać | Paula Tumala | wiecej kolegów | astronomia | ryj | podniesionej | niepełnosprawny | polki w uk | sanepid | studniówce | jak usunac ryse ze zdzrzaka samochodowego | ciupa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.