FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 576 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Xsara HDI 2.0 2000 r. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Xsara HDI 2.0 2000 r."   

worldwar
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 01:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czas sprzedać, bo nie ma czym kabli wozić ;P

Zdjęcia tu: [otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9351095]

Dla inso 30zł rabatu.

Silnik HDI a więc kultura pracy na poziomie silnika benzynowego i spalanie rzędu 6 litrów w mieście i nawet poniżej 5 litrów w trasie. Xsara jest idealnym autem dla osoby która chce jeździć tanio i dynamicznie, gdyż 90 km i wysoki moment obrotowy w tak małym autku gwarantują komfortową jazdę zarówno w mieście jak i trasie. Auto posiadam od roku i nie miałem z nim żadnego problemu, mimo, że nie raz jeździłem nim w długie trasy. W czerwcu wymieniłem sprzęgło na oryginalne, firmy LUK, w lipcu założony został nowy układ wydechowy firmy AsMet.Filtry i płyny robione na bieżąco. Rozrząd wymieniany przy 200 tys. km. Cena niska gdyż auto nie jest bez wad, ale można je usunąć małym kosztem:

- lakier w okolicy prawej tylnej lampy jest trochę jaśniejszy, wyszło to po zeszłej zimie ( pewnie jakieś spotkanie z słupkiem lub czymś podobnym ),
- do wymiany klocki hamulcowe, gdyż obecne są już na wykończeniu,
- poduszka skrzyni biegów również do wymiany w najbliższym czasie,
- kilka drobnych zarysowań wynikających z codziennego użytkowania, nie jest to nowe auto, więc trzeba się z tym liczyć.

Wyżej wymienione wady składają się na to, że cena jest tak atrakcyjna - koszt wymiany klocków i poduszki około 300zł, koszt napraw lakierniczych ( czyli okolicy tylnej lampy ) to również około 250 - 300zł. W przypadku gdybyś zdecydowała / zdecydował się na zakup - mogę te drobiazgi naprawić, ale cena również będzie odpowiednio wyższa.

Autko na 100% nie miało wypadku, całe podwozie jest fabryczne, blacha bez szpachli, brak oznak korozji, silnik pracuje równo i przyjemnie dla ucha. Sprzedaję, bo założyłem firmę i potrzebuje auta kombi ( możliwa zamiana na kombi w dieslu >1997 r. bez dopłaty z mojej strony ). Zapraszam na jazdę próbną we Wrocławiu lub Lesznie.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Xsara HDI 2.0 2000 r.

Warto przeczytać: KUPIĘ KSIAŻKI!!!! | podstawy zarządzania przedsiębiorstwem-Griffin | NIKE CORTEZ DELUX | [Sprzedam] Rower do trialu !!!! | [Sprzedam] Nokia 5210 | Siemens s65 | Nokia 7650 na coś tańszego z dopłatą ok.150pln | Kupię filmy - WAŻNE | nokia 6680 sprzedam (nowa)!!! | Sprzedam Hyundaia pony 91r + Instalacja Gazowa | OPEL OMEGA C - 2001 - 2.2DTI - DESIGN EDITION - FULL OPCJA [SPRZEDAM] | ATLAS IB 4002 | wymiana linkow | SPRZEDAM NOKIE 3100 199zl !!! | Kupie paszport polsatu :) | Sprzedam tabliczki | germanguy1 | Maciek989 | dorota gardias | gif | życzenia wielkanocne | wielkanoc | spotted | Joanna Majstrak | blender | ls400 | retona | joop | energy | samsung galaxy s 3 | ewcia29 | Neptas- | maja wil | przedłużanie penisa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.