FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9618 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Yasminum tabletki humory 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Yasminum tabletki humory"   
 
polarnik
 Wysłana - 4 maj 2006 02:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
czy tabletki antykoncepcyjne (yasminum konkretnie) moge powodowac:
- humory,fazy, fochy ogolnie malo pozytywne zmiany nastroju
- wysypke uczulenia (krosty)
- spadek libido
bo tak jakos sie zrobilo odkad mniej wiecej zaczela je brac (konczy 2 opak.)
??
p.s z czystej ciekawosci pytam
______________________________
 
Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -
 
Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 maj 2006 05:58      [zgłoszenie naruszenia]

Twoja kobieta je bierze, więc mógłbyś chociaż postarać się na tyle i przeczytać ulotkę od nich, żeby wiedzieć czego się spodziewać?
Tak tabletki Yasmin mogą powodować humory, wahania nastrojów i spadek libido. Gdyby ten stan utrzymywał się dłużej niż trzy opakowania, wskazana jest zmiana na inne. Niech twoja kobieta zapyta swojego gina.
_______________________________
 
stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
 
jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 4 maj 2006 07:39      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyżej.
w ulotce wszyztko jest napisane.
przed zażyciem leku należałoby się z nią zapoznać.

 
slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 maj 2006 08:28       [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej przeczytaj ten temat => [http://www.insomnia.pl/temat178272/]
_______________________________
 
..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Yasminum tabletki humory