FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4528 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Yo puta ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Yo puta !"   

rafee
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 00:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zanim wypowiecie sie w tym temacie, zapraszam do sciagniecia filmu (jesli sie nie myle) hiszpanskiej produkcji "Yo puta - Whore". Jest to film dokumentalny o prostytucji. Temat jest rozlegly i obejmuje rozne punkty widzenia tej "profesji". Ja chcialbym sie skupic na 3 waznych tematach:

1. Dlaczego panny wybieraja taka prace ?
2. kto i dlaczego z nich korzysta ?
3. Czy faktycznie faceci nie potrafia rozmawiac/nauczyc ze swoimi/swoich zon/kobiet/dziewczyn aby dawaly im to czego oni szukaja ?

Powtarzam: Obejrzyjcie najpierw film i wtedy sie wypowiadajcie. Jeszcze jedna kwestia. Ta sliczna blondyneczka ktora na poczatku nie bardzo chce sie rozebrac a pozniej zdejmuje wszystko z siebie. Czy to nie jest aniolek? Widac ze rozgarnieta dziewczyna, a probuje swoich "sil" w prostytucji. Wg mnie moglaby byc kims rownie dobrze oplacalnym i nie polegac tylko na swojej urodzie....

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

MLO
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Widziałem ten film jakiś czas temu, spodziewałem sie czegos ciekawego, ale niestety film kiepski jak dla mnie.

Casusbelli
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

eeeee daj jakiegos pozadnego torrenta albo wrzuc film na ftp bo bedziesz sam ze soba musial dyskutowac

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.torrentspy.com/download.asp?id=88144]

Film dokumentalny wiec za duzo akcji nie ma, ale nawet ciekawie gadaja niektore panny =]

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

matyldaprj
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Niestetynie ściągnę tego filmu,bo przy szybkości mojego netu potrwałoby to pewnie z tydzień.Ale mogę odpowiedzieć na Twoje pytania,bo sporo wiem o tym temacie,mój przyjaciel pracuje jako barman w "takiej" instytucji.Poznałam wiele dziewczyn i wiem dlaczego to robią w Polsce.Przeważnie dobrowolnie,bo nie mają wykształcenia,a co za tym idzie nie mają pracy i muszą jakoś zarabiać,a wydają nie mało...Taxi,kosmetyczka,solarium,ciuchy,jedzenie w restauracjach,po jakimś czasie gubią się w tym i wydaje im się,że to jedyny sposób na zarabianie kasy.Całkiem sporej zresztą.Mogą robić wszystko,bo nikt ichnie pyta o studia,ani kursy.Jest tam też mnóstwo naprawdę mądrych dziewczyn,często studentek,które muszą sobie na te studia zarobić same i to w pewnym sensie jest pójście na łatwiznę.
Ostatnio czytałam o nigeryjskich prostytutkach,które są porywane i zmusane do uprawiania prostytucji do krajów zachodnioeuropejskich.Nie uciekają,bo grozi im się klątwą voo doo i siedzą tam grzecznie by nie zostac potępioną.Jaki bezsens,ale przecież nikt nie jest w stanie powiedzieć na 100%,że ich obawy nie są uzasadnione.
Kto i dlaczego korzysta z prostytutek?Oczywiście faceci,zupełnie normalni,nie zawsze wielcy biznesmeni,bo te usługi nie są bojońsko drogie i coraz więcej normalnych,przeciętasów można tam spotkać.Albo przychodzą panowie uczcić coś,z jakiejs firmy,tak jak kiedyś szło się do knajpy na koniaczek,tak teraz się idzie na koniaczek do burdelu,a potem do pokoju z panienką.Taka moda.Dlaaczego to robią?Dla szpanu,dla odmiany,z nudów,może jakieś 10% chodzi do prostytutek z konieczności,bo im żona tego czy tamtego nie zaoferuje.
Na pytanie 3 można chyba tylko powiedzieć,że kiedyś był większy konserwatyzm i może ciężej jest namówić kobietę po 40 do miłości francuskiej niż 18 do tego samego.Może i tak.Najczęściej jednak żona po prostu "nie daje" dlatego chodzą do agencji,a tak naprawdę to potrzebują odmiany...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

littlestar
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Poprostu chcą łatwo zarobić?, a moze tez niektore lubią seks chorobliwie - dla mnie taka panna niczym sie nie rozni od tej co zmienia sobie partnerow wedle upodoban dajac im to co "najlepsze", tylko ze prostytutka ma za to przynajmniej pieniadze

matyldaprj
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Może i tak,jakieś nimfomanki wiecznie napalone,nie wykluczysz.czyste kórestwo,że tak powiem.Tak nie może być,żebym ja przez takie lalunie kiedyś chłopa z ogłoszeniami "towarzyskie" szukała, jak mi do domu zabłądzi...

Zmieniony przez - matyldaprj w dniu 2005-06-29 19:13:57

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

JAK BYS ****A RAFEE NIGDY NIE BYL

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest film dokumentalny... To jest fabularyzowany dokument.

Ogladalem film pare miesiecy temu, ale raczej sie zawiodlem...

Ta sliczna blondyneczka ktora na poczatku nie bardzo chce sie rozebrac a pozniej zdejmuje wszystko z siebie. Czy to nie jest aniolek? Widac ze rozgarnieta dziewczyna, a probuje swoich "sil" w prostytucji. Wg mnie moglaby byc kims rownie dobrze oplacalnym i nie polegac tylko na swojej urodzie....

Dziwne bo dla mnie sprawiala wrazenie, przepraszam za wyrazenie, glupiej jak but...

1. Dlaczego panny wybieraja taka prace ?

Kasa misiu, kasa

W paru zdaniach nie sposob odpowiedziec na to pytanie.

3. Czy faktycznie faceci nie potrafia rozmawiac/nauczyc ze swoimi/swoich zon/kobiet/dziewczyn aby dawaly im to czego oni szukaja ?

Jesli masz dziewczyne brunetke, a podniecaja Cie niesamowicie blondynki to co zrobisz?

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 30 czerwiec 2005 11:32       [zgłoszenie naruszenia]

ad Helevorn: Zakladam jej blond peruke

Natomiast jesli chodzi o to drugie pytanie: Kto i dlaczego ?

Ja wiem dlaczego ja tam bylem, ale ja bylem dla smiechu.My robilismy tam raczej kabaret. Nie szlismy tam w samym celu skorzystania z uslugi.

Starsi faceci raczej nie ida tam dla zwaly i brechtu

Ta blondynka: Hmm no nie wiem... wydawala mi sie dosc rozluzniona przed kamera. Nie zacinala sie robiac "yyyyy.yhm..no...ta....yyyy"
Odpowiadala na pytania krotko i rzeczowo

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Yo puta !